• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
lius, jaaaj, ja ze vy. som si myslela, ze prenajimate... :grinning:
19. nov 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja inac neznasam ked fuci,ja sa strasne bojim uz od malicka silneho vetra,ja si hned predstavujem,ze nam rozbije okna,odfukne auto....
19. nov 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhhmmm,co uz juliššš,je to strasne.tak poooooddddddd :wink: ,ale pockaj len kvoli nemu??tak to je kamoska :angry:
19. nov 2007 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nefuka,nasi byvaju na tretom,ale vyzera to jak na piatom,lebo dole maju kancelarske priestory a nikdy som si nevsimla,ze by tam nejak fucalo. :sweat_smile:
19. nov 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, teraz som nejako mimo obraz... :unamused: :sweat_smile: kvoli komu ma pockat? :unamused:
19. nov 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,tak nejdes na ziadne testy??a kedy idete zase na to??a co to stoji v prahe??si mi neodpovedala
19. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
podla toho, kde byvaju...kolegyna je na Majernikovej a tam to maju jak na veternej horke :sweat_smile:
19. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len kvoli TM chce ist juliššššaa do prievozu.pipi,co ti je?? :grinning: nie si tusim v poriadku :sweat_smile: :grinning: :wink:
19. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ved som ti napisala, citaj vyssie :wink:
stoji to cca 2700.- czk, teraz ideme v dec. na KET a ked nevyjde, tak v januari sa objednam do prahy
19. nov 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaj, nejak mi unikol riadok :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kresankovej,super vyhlad.nooo,odpovedz miiiiiiiii :frowning2:
19. nov 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ved som ti uz dvakrat odpovedala :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty si mimo :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius a ty si tu imunitu este neriesila?
19. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,len??ja som myslela,ze to stoji cez 6.000,- :sweat_smile: sa mi zdalo,ze si mi to ty hovorila,s nikym inym som o tom nehovorila.
19. nov 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde vyssie??tak prepac,nevidim to :sweat_smile: asi na predchadzajucej strane :slight_smile:
ty si mimo :grinning: :grinning: :grinning:
kedy som ju mala riesit pipi??robia to az po troch potratoch,mne to urobili len preto,ze si dobre rozumiem s lekarom a sestrickou
19. nov 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to mam od lumah, oni to uz absolvovali a aj drabco mi to potvrdil. Ale som sa s nim dohodla, ze to este s tymi snehuliacikmi skusime a ked nevyjde, tak to skusime do tej Prahy. Aj ked oni aj tak len prednison predpisu...len mozno upravia davky :unamused: ale aspon by som vedela, na com sme...
19. nov 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš
a ty si mala uz kolkatu mrchu?
19. nov 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj, to som nevedela, ze po troch to robia automaticky...a uz mas vysledky?
19. nov 2007 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,
aj tvoj R zere svoju robotu jak moj R
autor
lius, 19:02 a 19:12 som ti pisala :dizzy_face:
prvu julišššš :confounded: preco ti predpisu prednison len tak??na co to je??
ece kolko mrch budes cakat?
19. nov 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prednison znizuje prirodzenu imunitu, ktoru tvori telo voci comukolvek cudziemu, uz ho beriem od skoncenia tej mrchy-potratu, ci ako to nazvat...tak snad zaberie. :sweat_smile:
19. nov 2007 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne donese R z mekaca 4 tasticky a varenu cokoladu,ale neviem ci ju robia cely den alebo len v tom ranajkovom menu :unamused:
19. nov 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, a ake su teda tie tvoje vysledky? :confused:
19. nov 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobe,plepaccc :pensive: :grinning:
ja,ja juliššš,ja by som tu tak chcela mat kamosku v dome :frowning2: ,ja tu nikoho nepoznam,vsetci chodia cez garaze do vytahu,takze tu moc ani nikoho nestretnem.
mam uz nejake,dnes som volala do ambul.,lebo mala som tam ist,ale este dnes som bola nejaka porozbijana,tak som to zrusila a pytala som sa,ci to uz je,ale ze nieco je,nieco nie a toto mi povedala,ze ten faktor to je zrazanie krvi a preto sa musia nasadit tie lieky.
a za babenkom som bola na genetike este v piatok,ale tam to este stale nie je ukoncene,ale teta z fakulty/asi doktorka/mi povedala,ze z toho ani nebudeme vediet nejaky zaver,ze sa to dalej nevyvijalo a preto nic nezistia.keby bolo vacsie,co chvalabohu nebolo,tak by z tych buniek vedeli viac povedat.ale neviem preco sa potom tolko na to caka :angry:
19. nov 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jul, robia ju cely den, neboj, my si ju davame, ked ideme z kina, ale to je skor take kakao... :dizzy_face:
19. nov 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 juliššš :pensive: :frowning2: :cry: :angry:
19. nov 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liušš,
ja tu tiez nikoho nemam,moje susedy 2 kamosky maju 40 rokov :sweat_smile: ,sami starí su tu alebo potom pubertaci :angry:
19. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok