• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
tak myslis,ze aj mne ho predpise hematologicka??nepribera sa z neho??
mnaaammm juliššš,ja sa uz tesim ked si budem moct urobit kakao,aj ked zo sojoveho mliecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooooch boooze, furt na nieco cakame... :frowning2: ale aspon uz vies, ze s tym zrazanim je problem, tak nasadia lieky a vsjo budet v parjadke :grinning:
19. nov 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam ani take,neva,take su lepsie juliššš :wink:
19. nov 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, ja uz priberanie neriesim, ja stem babo a potom budem popri nom chudnut jedna radost :grinning: :grinning: :grinning:

julis, ale ved tvoja suseda budem ja...budem u teba varena-pecena :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj by sme chodili so psami :grinning: ,by sme ich poobliekali :sunglasses:
19. nov 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam pipi,len sa bojim,ze sa najde este nieco.ja som myslela a verila a ani ma nenapadlo,ze tam nieco najdu.myslela som,ze to je zhoda nahod,ale opak je pravdou :frowning2:
19. nov 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning:
19. nov 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale lepsie ked to zistia a zacne sa to riesit, ako keby si to nikto nevsimal...no nie? :wink:
19. nov 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julišššš :grinning: :grinning: ,ty uz budes kaslat na Walťa,Risko bude jeden model :dizzy_face:
tak ja to riesim pipi :grinning: ,ja som jak po porodoch,nikdy som nemala take koleso :unamused: ,ale neva,uz to pojde dole dufam.
vy sa idete stahovat pipi?? :confused:
19. nov 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, vymenis mi vzdy Riska za papu, co ti donesiem... :grinning: :grinning: :grinning: ale len na chvilku, neboj, medzi kojeniami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte, som napapana a vyspinkana, juuuuj kolko ste toho popisali :confused:
baby dakujem za podporu, :grinning: :grinning: :grinning: :astonished: :astonished:
liušš
a R s R by spolu viedli dlhe debaty o robote :unamused:
19. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooo, ja sa idem stahovat k juliske, aby som mala babo na varovanie po ruke :grinning: :grinning: :grinning:
uz mam pre nu aj darcek ked sa R narodi :wink:
19. nov 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,
ty prides povarovat a ja ti za odmenu nabali nejake oblecko pre mimi:grinning:
19. nov 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudus ajooooj, ja uz sa akurat pomaly chystam, ze idem prec a ty teraz dojdes? :confused: :sweat_smile:
19. nov 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duduššš,
setri sa a davaj si pozor na seba a hlavne nic tazke nedvihaj :angry: JASNE?????
19. nov 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne juliska, bartrovy -vymenny obchod :grinning: :grinning: :grinning: vsetko, z coho vyrastie :grinning:
presne,to on moze,akurat mi zacal hovorit,ze "vies co sa mi snivalo"??a ja ze nieco romanticke o mne.
a on zacal:"u tej pani co sme jej boli zamerat dvere,tak som rozmyslal,ci jej dam oble zarubne alebo hranate" :sweat_smile: :sweat_smile: mna skoro faclo :rolling_eyes:
no pepac ale bola som straaaaaaaasne ospala, aboli ma brusko a hlava, neva sak ja tie nebudem dlho, len sa chcem trosku pobavit. :sweat_smile: :grinning:
19. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius, romantika..... :grinning: :grinning: :grinning:
to jak Vilko, ten uz sa aj sam so sebou o robote rozprava...normalne nahlas, aj si odpoveda ako zakaznik :rolling_eyes: :grinning: na porazenie! :angry:
19. nov 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To aj R fuuuuurt len o robote by kecal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, to je v poho to su ti nasi chlapi :grinning: a preto ich mame radi :sweat_smile: :grinning:
19. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hlavne ze ja mu naladove sviecocky po byte zapalujem, olejceky do vane kupujem.... :grinning: :sweat_smile: :rolling_eyes:
19. nov 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase furt o jedle :grinning:
to su ake tie naladove sviecky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
julis, a ja ze ty o priberani :grinning: :grinning: :grinning:
autor
jul, take, co vonaju...teraz mam take, ze only love...hmmm, vies ako nam to tu afrodiziakalne voni...akurat, ze som sama doma... :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aj tak este dnes mam mrsku, ale zajtra to tu uz roztocim....nohy uz mam oholene... :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nikdy neviem natrafit na taku supis vonajucu sviecku,co vydrzi vonat aj 2 dni po byte,ja nist nikdy :angry: necitim
19. nov 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kde kupujes pipi??kupim mu za vagon a to ma niekolko meraciek za den,tak aspon vidim ako na mna mysli.
ale mínule mi povedal,ze stale mysli na mna :grinning: no jasne.
musela som mu teraz cvicit pred telkou na kořinkovu :grinning:
19. nov 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok