Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
20. nov 2007

ja sa riadim, ze jest sa moze vseto, ale s mierou... 😵

lumah
20. nov 2007

mixka tak nejako by to malo byť, len občas zabudam na tu mieru. 😝 😀

mixka
20. nov 2007

mi hovor lumah... ja som posledne 3 tyzdne zamilovana do chleba vo vajci... mohla by som to jest stale na veceru... snazim sa krotit, lebo predsa len olej a vajce... ja neviem, preco ma to tak caplo... ale je to horsie, ako zavislost... ☹

lumah
20. nov 2007

mixka poznám také chute, ja tak môžem ku všetkému pikant-to taký domáci sme robili a ntieram si ho snáď na všetko. 😀

mixka
20. nov 2007

je to ale strasne lumah... ako juliska sniva o kriede, tak ja o chlebe vo vajci... 😖

lumah
20. nov 2007

mixka som na nervy, behám furt na wc, mám ako keby rozdráždené močové cesty-myslíš že to môže byť tým ET-čo som mala v nedeľu a teraz sa tam tie embryjká uhniezduju? Bojím sa, či to nemám nejaký zápal vrrr.

mixka
20. nov 2007

ups... veru neviem lumah... ja mavam zapal mocoveho mechura, ale ci to citis tak, veru neviem... mozno je to naozaj babatkami... 😵

pipka
autor
20. nov 2007

cafteee, ste tu? 😕 🙂

pipka
autor
20. nov 2007

halooooooo, kde je nasa cerstva tehulka duduska? 😲 😲 😲

mixka
20. nov 2007

ahoj pipi... 😵

pipka
autor
20. nov 2007

no kooonecne, kde si? 😅 😀

jul
20. nov 2007

caute uz ste fucky? 😀 😀

pipka
autor
20. nov 2007

juliska 😀 😀 😀 sa ti zapacilo opakovat po liuske, cooo??? 😕 😀 😀 😀

jul
20. nov 2007

jasneeeeee 😉 😉 😉

boooze,ja som doteraz spala,ale rano o 6-tej som uz vstavala,bola som u mojho dokiho v karlovke a potom na krvi u kocha a odtial sme isli do metra na nakup a potom som ece zalomila 🙄

pipka
autor
20. nov 2007

juuuj tebe je dobreeee 😅 😀 😀 😀 a ja som zatial zarabala korunky 😅 🙄 😵 a papala samozrejme 😀

pipka
autor
20. nov 2007

a kam si mi zmizlaaaaa? 😕 ☹

jul
20. nov 2007

a co si papala?

pipka
autor
20. nov 2007

chlebiky s debrecinkou 😵 a cajik a mozarellku a zeleninku a teraz dzgam cokoladku 😔 😀

jul
20. nov 2007

fiiiiiha,co si robis hody?

jul
20. nov 2007

ja nic moc,na ranajky bagetu v metre,potom 2 rozky s pastekou a pred chvilou tvarohovy kolac 😒

pipka
autor
20. nov 2007

nie, plnim prazdne brusko 😀 ale uz mu do rana nic nedam, slubujem 😵

jul
20. nov 2007

dnes je ordinacia....konecne,
som zvedava co speavi ta Dany ked sa ma vystahovat z toho bytu 😕

pipka
autor
20. nov 2007

co ste nakupili v metre? 😕 ci klasika...zradielko? 😀

pipka
autor
20. nov 2007

veru, tiez sa uz neviem dockat....by som neverila, ze ma nejaky slov. serial tak zaujme 😀

jul
20. nov 2007

do roboty sme kupovali zeleninu,hranolky,syry,parky,tatarku,kecupy,horcicu,pivo....atd....

jul
20. nov 2007

ze,dobre je to 😎

pipka
autor
20. nov 2007

veru veru...

kedy sa ti menia tt? Nemala by si uz mat 40tt ? 😕

pipka
autor
20. nov 2007

julis a kde to vlastne mate ten vas podnik? Niekedy zbehneme s Vilkom vyskusat 😀

jul
20. nov 2007

nie pipi, vcera sa mi menil len na 39tt,inac som podla mrchy 38tt,az v piatok budem 39tt

jul
20. nov 2007

no podnik to teda neni 😀
taky maly mekac 😀 kludne dojdi,ale vies ako nasmradnes? baby v kuse frituju,smrdeli by ste ako dve hranolky 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre