• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
jezis pipi,to je strasne :pensive: :frowning2: ,uprimnu sustrast vam prajem a je mi to luto.my sme mali za tym kamaratom,co ma rakovinu a odvolali sme to,dnes by sme to nezvladli,hlavne ja :frowning2: .
13. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa mu stalo??ked mu bolo vcera lepsie??
13. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lia ano pozerame milujem spev muziku toto je fakt krasne
13. okt 2007 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lekar povedal, ze dostal v noci dalsi infarkt, ale taky silny, ze mu roztrhalo srdce na kusky :rolling_eyes: :pensive: :pensive: a my sme usudili, ze zomrel od stastia... strasne dlho cakal na peniaze, co mu mal taky chlap vratit, a ked mu ich vratil, minuly tyzden, tak rychlo vratil, co mal on pozicane, stihol este mne zavolat a potom stastne zomrel :frowning2: :pensive: :pensive: nechce sa mi tomu verit...

ist do nemocky k niekomu mlademu s rakovinou, by som asi ani ja nezvladala teraz :pensive: :pensive: :pensive:
13. okt 2007 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepacte, ze vas tu tym zatazujem, ale musela som to zo seba dostat, uz mam toho za minuly tyzden dost a toto mi este dodalo :frowning2:
13. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka uprimnu sustrast :pensive:
13. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :rolling_eyes:

inak superstar milujeme aj my, ale dnes sa na to nejako nedokazem sustredit, bezi mi to tu len ako kulisa...
13. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka to chapem
13. okt 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi v pohode,na to sme tu,kazda z nas preziva raz dobre obdobie,raz na houby,ja som tiez dost toho zazila a uz ani neviem co mam na to povedat a ako sa k tomu vyjadrit.
je mi o luto,vidim,ze si ho mala strasne rada,ale stalo s ato,co sa stalo a vy musite ist dalej,ale je to strasne smutne.
a tebe to urcite nedodalo vela energie,ale skus mysliet teraz na seba,aby si neublizila fazulke.
13. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspon ze zajtra ma snad caka prijemny den, dufam, ze nam ho nic nepokazi :unamused:
13. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mate tu navstevu??a co budes varit??
13. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka aj ja dufam pre teba :wink: prajem ti to.
13. okt 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
liusik, ved niekedy ste mi vy vsetky blizsie ako hocikto iny...je to divne, ale vam nemam problem sa zverit s nicim...dakujem :pensive:
zajtra ideme na obed s kamaratmi, co im varujem toho maleho Lukaska, tak aspon na chvilku snad pridem na ine myslienky :wink: uz sa nanho taaaak tesim, ved on je ako moj.
13. okt 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahhhaaa a kam idete??
aj ja mam svojho milacika,vcera mal meniny,sme oslavovali,kupili sme mu krasnu vesticku. :slight_smile:
13. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tento vikend setrim a nevarim, ale nie ze by som bola leniva, dnes sme sa najedli u nasich a zajtra ideme na husacinku :wink:
ale na pondelok mam v plane tekvickovy privarok s koprom, zemiaciky a vajko :dizzy_face: vilko toho vie zjest kotol... :slight_smile:
13. okt 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhhmmmm,dobry napad.mas zamrazenu tekvicu??
kam idte ,do grobu??
13. okt 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ideme do Studeneho, za Mostom pri Bratislave, ako byva Ajka, tam je taky clensky klub, v byvalom kastieli a k tomu obrovsky pozemok, kde su bazeny, kutry, posilka....tak si aj zaplavame a potom si dame sviatocny obed, lebo maly bude mat meniny, a tatino je Misko, ten mal meniny pred tyzdnom...
13. okt 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tekvicku mam cerstvu, od svokrusky zo zahradky :wink: aj zemiaciky domace...
13. okt 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebola som tam este,znama tam mala svadbu.
13. okt 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tebe je hej :wink:
nevymenis??ja mam jablcka a hrozno od svokry :grinning:
13. okt 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je tam kraaasne, pekne prostredie, ale clenske by sme tam na rok nezaplatili :unamused: tolko ani za tri roky nezarobim...preto sa nechavame pozvat :wink:
13. okt 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mam aj ja lius, hrozna mame, ze by sme ho mohli predavat, aj nam hnije uz :rolling_eyes: :sweat_smile:
13. okt 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist,lebo uz pocuvam vyhrazky :rolling_eyes: .dobruuuuu :rolling_eyes:
a pipi uzi si zajtrajsi dnik :wink:
13. okt 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem babulky, aj vam peknu nedelu a dobru nocku teraz :wink:
13. okt 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku pipi
13. okt 2007 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,to je strasne :frowning2:
uprimnu sustrast prajem :pensive:
14. okt 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa dnes taaaaaak strasne rozculila,ze som skoro praskla od jedu,vytocil ma sused,nato hned Walter,lebo zjapal jak sprosty ked som ja zjapala na suseda a hned nato som zacla zjapat na R a vynadala som mu do deb..ov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
este teraz som neni kludna po 3 hodinach co sa to zomlelo. :confounded:
14. okt 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz neviem co mam robit,ja by som si strasne dala krieeeeeedu!!!!!!!!
14. okt 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, ohlodavaj omietku :grinning: :grinning: :grinning: to som robila aj ja, ked som bola mala :grinning:
14. okt 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak dakujem, jul :pensive: , v stredu mame pohreb, tak snad odvtedy uz sa nam bude len darit.....

inak dnes som dostala kramy :angry: tak uz je to v pytli... :rolling_eyes: ale lepsie tak, ako na ne cakat do aleluja, aspon sa to vycisti a bude pokoj :pensive:
14. okt 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok