Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
13. okt 2007

jezis pipi,to je strasne 😔 ☹ ,uprimnu sustrast vam prajem a je mi to luto.my sme mali za tym kamaratom,co ma rakovinu a odvolali sme to,dnes by sme to nezvladli,hlavne ja ☹ .

lia
13. okt 2007

a co sa mu stalo??ked mu bolo vcera lepsie??

sweetberry
13. okt 2007

ahoj lia ano pozerame milujem spev muziku toto je fakt krasne

pipka
autor
13. okt 2007

lekar povedal, ze dostal v noci dalsi infarkt, ale taky silny, ze mu roztrhalo srdce na kusky 🙄 😔 😔 a my sme usudili, ze zomrel od stastia... strasne dlho cakal na peniaze, co mu mal taky chlap vratit, a ked mu ich vratil, minuly tyzden, tak rychlo vratil, co mal on pozicane, stihol este mne zavolat a potom stastne zomrel ☹ 😔 😔 nechce sa mi tomu verit...

ist do nemocky k niekomu mlademu s rakovinou, by som asi ani ja nezvladala teraz 😔 😔 😔

pipka
autor
13. okt 2007

prepacte, ze vas tu tym zatazujem, ale musela som to zo seba dostat, uz mam toho za minuly tyzden dost a toto mi este dodalo ☹

sweetberry
13. okt 2007

pipka uprimnu sustrast 😔

pipka
autor
13. okt 2007

dakujem 🙄

inak superstar milujeme aj my, ale dnes sa na to nejako nedokazem sustredit, bezi mi to tu len ako kulisa...

sweetberry
13. okt 2007

pipka to chapem

lia
13. okt 2007

pipi v pohode,na to sme tu,kazda z nas preziva raz dobre obdobie,raz na houby,ja som tiez dost toho zazila a uz ani neviem co mam na to povedat a ako sa k tomu vyjadrit.
je mi o luto,vidim,ze si ho mala strasne rada,ale stalo s ato,co sa stalo a vy musite ist dalej,ale je to strasne smutne.
a tebe to urcite nedodalo vela energie,ale skus mysliet teraz na seba,aby si neublizila fazulke.

pipka
autor
13. okt 2007

aspon ze zajtra ma snad caka prijemny den, dufam, ze nam ho nic nepokazi 😒

lia
13. okt 2007

zajtra mate tu navstevu??a co budes varit??

sweetberry
13. okt 2007

pipka aj ja dufam pre teba 😉 prajem ti to.

pipka
autor
13. okt 2007

liusik, ved niekedy ste mi vy vsetky blizsie ako hocikto iny...je to divne, ale vam nemam problem sa zverit s nicim...dakujem 😔
zajtra ideme na obed s kamaratmi, co im varujem toho maleho Lukaska, tak aspon na chvilku snad pridem na ine myslienky 😉 uz sa nanho taaaak tesim, ved on je ako moj.

lia
13. okt 2007

ahhhaaa a kam idete??
aj ja mam svojho milacika,vcera mal meniny,sme oslavovali,kupili sme mu krasnu vesticku. 🙂

pipka
autor
13. okt 2007

tento vikend setrim a nevarim, ale nie ze by som bola leniva, dnes sme sa najedli u nasich a zajtra ideme na husacinku 😉
ale na pondelok mam v plane tekvickovy privarok s koprom, zemiaciky a vajko 😵 vilko toho vie zjest kotol... 🙂

lia
13. okt 2007

hhhmmmm,dobry napad.mas zamrazenu tekvicu??
kam idte ,do grobu??

pipka
autor
13. okt 2007

ideme do Studeneho, za Mostom pri Bratislave, ako byva Ajka, tam je taky clensky klub, v byvalom kastieli a k tomu obrovsky pozemok, kde su bazeny, kutry, posilka....tak si aj zaplavame a potom si dame sviatocny obed, lebo maly bude mat meniny, a tatino je Misko, ten mal meniny pred tyzdnom...

pipka
autor
13. okt 2007

tekvicku mam cerstvu, od svokrusky zo zahradky 😉 aj zemiaciky domace...

lia
13. okt 2007

nebola som tam este,znama tam mala svadbu.

lia
13. okt 2007

tak tebe je hej 😉
nevymenis??ja mam jablcka a hrozno od svokry 😀

pipka
autor
13. okt 2007

je tam kraaasne, pekne prostredie, ale clenske by sme tam na rok nezaplatili 😒 tolko ani za tri roky nezarobim...preto sa nechavame pozvat 😉

pipka
autor
13. okt 2007

to mam aj ja lius, hrozna mame, ze by sme ho mohli predavat, aj nam hnije uz 🙄 😅

lia
13. okt 2007

musim ist,lebo uz pocuvam vyhrazky 🙄 .dobruuuuu 🙄
a pipi uzi si zajtrajsi dnik 😉

pipka
autor
13. okt 2007

dakujem babulky, aj vam peknu nedelu a dobru nocku teraz 😉

sweetberry
13. okt 2007

dobru nocku pipi

jul
14. okt 2007

pipi,to je strasne ☹
uprimnu sustrast prajem 😔

jul
14. okt 2007

tak ja som sa dnes taaaaaak strasne rozculila,ze som skoro praskla od jedu,vytocil ma sused,nato hned Walter,lebo zjapal jak sprosty ked som ja zjapala na suseda a hned nato som zacla zjapat na R a vynadala som mu do deb..ov 😝 😠 😠 😠
este teraz som neni kludna po 3 hodinach co sa to zomlelo. 😖

jul
14. okt 2007

ja uz neviem co mam robit,ja by som si strasne dala krieeeeeedu!!!!!!!!

pipka
autor
14. okt 2007

julis, ohlodavaj omietku 😀 😀 😀 to som robila aj ja, ked som bola mala 😀

pipka
autor
14. okt 2007

inak dakujem, jul 😔 , v stredu mame pohreb, tak snad odvtedy uz sa nam bude len darit.....

inak dnes som dostala kramy 😠 tak uz je to v pytli... 🙄 ale lepsie tak, ako na ne cakat do aleluja, aspon sa to vycisti a bude pokoj 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre