Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
22. nov 2007

juliššš,mnam,ja sa uz tak tesim na buduci tyzden,uz zacinam mat chute na normalne jedla,ale na buduci tyzden mi zacinaju aj nove jedla,aj rezne 😝

cibulku spenit,mrkvu nakrajat na kolieska,orestovat,podliat vodou,osolit,ovegetit,okorenit,ked mrkva zmakne,je to hotove 😀 .to su take rychlovky 😀 este na konci som si tam dala cesnacik,s tym je to strasne dobre.
a nastruhate si na to syr 😝

jul
22. nov 2007

ja by som si dala aj 3 taniere,ci to sa nesmie aj ked je dietna?

dudu
22. nov 2007

baby ja som za tieto dbv atyzdne co som doma prirala 4 kila sak to neni normalne ☹

jul
22. nov 2007

dudušš,ja som tiez tak pribrala,hned na zaciatku 4 kilka 😒

lia
22. nov 2007

teda syr az do taniera 🙂
lebo uz nemam mixi,v utorok som zozrala dva taniere a zostalo mi na dnes iba jeden 😒 a nechcelo sa mi dovarat,teda nemala som ani kedy.

jul
22. nov 2007

dudušš,
ty pises jak tatar 😀 😀

mixka
22. nov 2007

ja zacinam od zajtra cvicit kazdy den, lebo v tych alpach zomrem fyzicky hned prvy den a lyzovacka bude v haji... 😀

lia
22. nov 2007

mozes aj 10 juliššš,ale neviem ci by si to vladala,ja som z dvoch jak tulen 😝

lia
22. nov 2007

a co budes cvicit mixi??aj ja som mala ist zajtra,ale mam toho vela 😖

jul
22. nov 2007

liušš,
ja by som vladala 😅

dudu
22. nov 2007

ja sa ospravedlnujem ale ja vzdy robim viac veci ma raz a potom si , ja trupka, neskontrolujem co som napisala, ale aspon mate co lustit 😀 😀

jul
22. nov 2007

liušš,
mozes cvicit?

lia
22. nov 2007

prave to mi vyhovuje,ze toho mozes zjest kolko chces.
inak,musim sa pochvalit,dnes som sa zdravila s TM 😵 😀 😎 uuuuu 😀

jul
22. nov 2007

dudušš,
ty nam sem davas normalne hlavolamy 😀

dudu
22. nov 2007

mixi a kedy ides? nech ti zavidime, sice ja neviem lyzovat, ale aj tak ti mozem trosku ? 😅

lia
22. nov 2007

nemala by som s cinkami,povedal,ze len taky strecink,no z toho prd schudnem,strecing mam pri vysavani a upratovani tohto bytu 😒

jul
22. nov 2007

liušš 🙄

pche!!!!!!!!! 😠 😠 😠

dudu
22. nov 2007

lius a odzdravil ta? vies on je hviezda..? 😕 😅 😉 😀

lia
22. nov 2007

😀 😀 😀 😀
mixi,pozerali sme tu lyzovacku a ta stranka je uplne na prd,skocim do cestovky a nech mi nieco najdu. 😉

lia
22. nov 2007

on je taky zlatyyyyy,jasne duduššš 😵 😵 😵 ochhhh 😀

mixka
22. nov 2007

vazne lius ??? okrem malych pismenok je v pohode, ale tie sa daju v pdf.ku zvacsit... neviem, ja som spokojna a akurat dnes sme zaplatili zalohu...

lia
22. nov 2007

dnes bola u neho postarka a asi 20 x ho pozdravila aka bola z neho vyvalena,sa rehotal 😀 😀 😀 😀

jul
22. nov 2007

😝

mixka
22. nov 2007

julis, pilatesa... strasne sa mi nechce, ale musim, ak chcem v zdravi prezit ten tyzden... 😅

jul
22. nov 2007

liušš
😝

mixka
22. nov 2007

lia a bola ta postarka mlada a sexi 😀 ???

jul
22. nov 2007

liušš
ty si ho spehovala cez kukatko? 😕 😀

jul
22. nov 2007

kde ste?

mixka
22. nov 2007

ja tu... varim muzikovi na veceru masko, lebo pride neskoro a bude velky hlados... a ked nechcem, aby ma stlkol, musim mu navarit... 😀 😀 😀

lia
22. nov 2007

nie mixi 😀
pilatesa budes cvicit doma??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre