Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
jul
26. nov 2007
aji,ale jaku torturu sme koli tomu podstupili 😢
pipkaautor
26. nov 2007
julis, no zdaleka nie taku ako my... 8-(
ajka23
26. nov 2007
aku torturu? =-)
jul
26. nov 2007
mnaaaaaaaaaaaaaaaam :-p :-p :-p :-p a zabalila do tej placky?
a tu pecienku normalnu kuraciu si opliekla?
ajka23
26. nov 2007
ved to pipi...
ajka23
26. nov 2007
zase o jedle, zacinam byt hladna...
pipkaautor
26. nov 2007
...teda ak neberiem ten rozchod a zmierenie...ale hodim ti aj vilka na chvilu sces? uz sa pobral do sprchy...bude vonavy a oholeny, urcite ma zacne obtazovat,,,poslem ti ho? =-) 😃 😃 😃
pipkaautor
26. nov 2007
normalne kuracie na cibulke a k tym maskam som to pridala nakoniec. pecienku robim zvlast, lebo tu nesolim, aby nestvrdla 😉
jul
26. nov 2007
to s tou kravou 😞 ,odpadavanim,nemocnicou,revom,krikom.....nemyslim snazilkovanie teraz kym si to uvedomil,som si vytrpela a nervovo sa zrutila,preco to nemohlo byt bez toho?
ajka23
26. nov 2007
posli ho mne... x-)
ja cakam uz dva mesiace, kedy ma bude ten moj obtazovat a nic... 😞 furt ho musim obtazovat ja... 😞
uz sa ruti, tak idem od vas... 😉
papapapa a dobru noc... x-)
pipkaautor
26. nov 2007
julis, ja som si take prezila pred osmimi rokmi... 8-( ...a odvtedy som cakala na toho praveho....a teraz ho mam 😃 😃 😃 a prdi mi tu pod nos :-N ]-( 😃
pipkaautor
26. nov 2007
tak dobru nocku...moj uz tiez vychadza z vane x-)
jul
26. nov 2007
😃 😃 😃 a si mi ho nukala,ze bude vonavy a si zatajila,ze prdi ]-( 😃
jul
26. nov 2007
tak ahojte 🙂

a pipi,pozdravuj duduššku 😢
pipkaautor
26. nov 2007
julis, a tvoj neprdi? 😃 😃 😃 ak by to dokazal, tak ho vymenim 😃 😃
pipkaautor
26. nov 2007
vonavy on je ...asi tak 10 minut 😃 😃 😃

dudusku samozrejme pozdravim, inak aj ona vas... 😉

tak uz naozaj dobru nocku, paaa x-)
jul
26. nov 2007
keby si pocula jak grga,jak priklepova vrtacka ]-( ]-( ]-( ]-( a ked zíva medzi ludmi,skoro furt si zabudne zakryt hubu,tak mu vzdy dam po nej
jul
26. nov 2007
ako takí skolkari ]-(
pipkaautor
26. nov 2007
😃 😃 😃 😃 😃 svata pravda...vecne deti 😃
mixka
27. nov 2007
ahojteee, vidim, ze ste ponocvali... 😃
lia
27. nov 2007
dobre ranko 8-(
no pekne ste toho popisali,keby sa mi to este chcelo citat :-N
wighy
27. nov 2007
ahojteeeeeeeeeeeeeee

juuuuul juul ece si cela??? ceu vikend neseeel net tak som si ta nevedela skontrolovat 😃 😃

ahojky Liuska 😉
lia
27. nov 2007
ahoj wighy 🙂 ,co noveee?juliššška je este po kope 🙂
wighy
27. nov 2007
liuska u mna vseeetko po starom hehe az na nedostatok spaaanku 😃

a ty??ako sluuuzi afticko??
lia
27. nov 2007
dobre mi sluzi,som spokojna,len sa mi to trosku smyka,aj vam??mam nove gumy.
ja som chora 😞 ,som z toho na nervy,lebo jem tolko vitaminov,ale mam dietu,tak neviem ci to je z toho,vyse roka som nebola chora :-S .do piatku sa musim vyliecit,len neviem co si mam na uzliny a hrdlo kupit.
a musim sa ist pomaly chystat,o desiatej mam jedno stretnutie,tak by som chcela vediet ako to stihnem :-N 😃
wighy
27. nov 2007
manzel nespominal ze by sa mu smyykalo,teraz menil gumy

taak si svihnii 😃
preco do piatku??
mne pomahalo ked som bola chora coldrex horuci napoj, plus bronchicum sirup na hrdlo alebo robitussin ked som kaslala ale teraz take nemooozem tak len kloktam slanu vodu a papam homeopatika
lia
27. nov 2007
musim sa zastavit v lekarni,ale nechcem sa nacpavat liekmi :-|
na piatok vybavujem firemny vecierok :-p co robi Laurinka??strasne je krasna x-) ,po maminke 😉
wighy
27. nov 2007
dakujeme pekne, nooo po maminke uuurcite neni,je cela tato,jedine co ma po mne ze je nervacka :-p ]-( 😃

aj ja ce ist na veceeeeeerok ach jaaaaaj

tak skus homeopatika a kloktat a cajiky na prechladnutie 😉
mixka
27. nov 2007
ahoj wig, ozaj kraaasne babatko... x-)
wighy
27. nov 2007
ahoj mixka dakujemeeeee 😉

ako sa vam bacuje samym v byte???ak to ece plati bo ja som tu uz daaavne nebola a habnbim sa za to ale nestiiiiiham ale teraz mi mala zaaaahadnym sposobom zaspala tak vyuzivam chvilu namiesto toho aby som trochu popratala 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli