Ideme na to
pipka
8. okt 2007

Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
pipkaautor
27. nov 2007
ja som si dnes kupila nove cizmickyyyyyyyyyy x-) x-) x-) x-) x-)
jul
27. nov 2007
hmmmmm,pipi aj ja mam nove,ale uz asi 2tyzdne :-N

pipi,potom ti napisem ako som dopadla dnes,ale mam ten cisarak na 100 pero 😎 zajtra uz idem na odbery predoperacne 😉
pipkaautor
27. nov 2007
juuliska, tak uz ti prihara, co? ale ja sa tesiiiim aj za tebaaaa x-) na Riskaaaaaa 😃 😃 😃
jul
27. nov 2007
dnes ako som sedela v cakarni u chirurga v nemocnici,dosla ku mne taka babka o palicke ,vyzerala ako z rozpravky a povedala mi,ze ..."budete mat chlapceka a stastliveho".......ja som kukala jak puk na nu a ona isla dalej a ja za nou kricim,ze ako to viete? a ona ma len chytila za ruku ,usmiala sa a odisla :-o :-o =-)

ako v rozpravke,ze?
jul
27. nov 2007
kedy ma Vili narodky?
pipkaautor
27. nov 2007
jeeej julis, to je krasne 😉 aj ja steeeem taku babicku 😃 nech mi povie, ze budem mat dvojicky a budu po vas dedit 😃 😃 😃 😃

vilko ma narodky vo stvrtok 😉 29-teho
jul
27. nov 2007
a co si mu kupila?
jul
27. nov 2007
ja som si stela ece farbit vlasy do ordinacie,ale uz to asi nestihnem,aj zafarbit aj umyt :-| musim az po ]-(
pipkaautor
27. nov 2007
dostal v obalke peniazky, lebo si chce kupit taky vreckovy elektronicky slovnik a v tom sa ja nevyznam a este dostane vo stvrtok rano plavecke okulky nove, po nich uz davno tuzi 🙂
pipkaautor
27. nov 2007
ty si farbis sama? =-)
jul
27. nov 2007
fiiiha,aj si zasluzi take darceky 😃 ?

ja si farbim len sama odjakziva 😎
pipkaautor
27. nov 2007
nooo, za to prdenie nezasluzi, ale zabijem ho? ..ked ho lubim? 😃 😃 😃 😃 😃
glorita
27. nov 2007
jul ty sa flaaaks? a my ze uz rodis? vsetko oki? 😃
jul
27. nov 2007
pipi,aj idete na veceru alebo robite nejaku oslavu?
pipkaautor
27. nov 2007
napustime si vanu a supneme sa do nej spolocne 😃 😃 😃 a mozno aj dva deci si nalejeme 😃 ale veceru specialnu nerobim...spravim mu cez vikend torticku smotanovu s piskotkami, tu miluje 🙂
jul
27. nov 2007
teda,vy dvaja ste maniaci na vane 😃
pipkaautor
27. nov 2007
ze? 😃 len som zvedava, ked prerobime kupelnu aku vanu tam dame...? :-N 😃 😃 😃 maly bazen...otvorim dvere a budem rovno vo vani 😃
jul
27. nov 2007
😃 😃 😃 mali by ste si kupit aj vodnu postel 😃
jul
27. nov 2007
je aj taka vana,vola sa ze love story a je v tvare srdca x-)
pipkaautor
27. nov 2007
no ale to by sme museli mat kupelnu namiesto obyvacky :-N
pipkaautor
27. nov 2007
fiiiha, ty si rychla 😃 😃 😃
jul
27. nov 2007
😎 😎 😎 ze?
ja by som taku vanu chcela,ale my uz mame v kupelke take rozmery konkretne,ze by sme koli tejto museli burat priecky ]-( ,vtedy som ece nevedela,ze taka vana existuje,strasne sa mi paci 😢
pipkaautor
27. nov 2007
no kraaasna je, ale ta cena :-N a bohuzial je prilis velka na nase pomery...nasa kupelna ma 1,5 x 1,7m tak tam moc nenavymyslame...ale asi spojime zachod s kupelnou 😉
jul
27. nov 2007
aj cena je krasna :-N :-| hehe

mate uz nejakych murarov? ci ece len planujete?
pipkaautor
27. nov 2007
milacku, pojdem ja pomaly...chystat sa na zahradku x-) uz sa neviem dockat ako to bude pokracovat 😕
tak si to vychutnaj aj ty a ak dozijes stvrtka este s riskom v brusku, budeme sa teeeesit 🙂
pipkaautor
27. nov 2007
murarov mame, dokonca dve partie, na doporucenie...a nevieme sa rozhodnut, ktorych vezmeme... :-N :-|
jul
27. nov 2007
dobe,papa 😉
pipkaautor
27. nov 2007
zavolam obom a kto mi spravi lepsiu cenu, toho beriem 😉
pipkaautor
27. nov 2007
papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa x-)