Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
28. nov 2007

mixi,
od chirurga mam papier,ze jednoznacne treba robit cisarak,dnes mi brali krv,akoze predoperacne odbery,zajtra idem pre vysledky a snimi v piatok na predoperacne vysetrenie 😠 no jak sa mi chce 🙄 a odtial do poradne a tam sa snad uz na niecom dohodneme

lumah
28. nov 2007

dudu čo sa stalo?
Jul som myslela že už si niekde rozsypaná, čo tu ešte robíš? Chlapci si dávajú načas. 😀

dudu
28. nov 2007

lumah ja neviem , ale robi mi dobre to hadzat na manzelika,
ale neviem co sa stalo, preco mi to nevydrzalo aspon 37 tyzdnov ved to nieje tak dlhy cas? 😕 😅

lumah
28. nov 2007

jul by mazujímalo, či by potrebovali predoperačné, keby to na teba došlo včul. Ti to mohli aj skôr spraviť, nie?

dudu
28. nov 2007

lumah a ty sa ako citis? tehula nasa 😀 😲

mixka
28. nov 2007

julis a ten nestastny pruh ti kedy daju na poriadok ??? po porode, ci musis ist druy raz...

dudu
28. nov 2007

mixi , ja si myslim, ze ten pruh, julke vyoperuju pocas porodu..

mixka
28. nov 2007

dudu, aj ja som si to myslela, ale vravela juliska minule, ze nie... tak som zvedava, ci sa nieco zmenilo...

lumah
28. nov 2007

dudu cítim sa úäplne ako tehu, ale včera som si na 9. deň po ET robila test a negatívny, vrrrrr, tak teraz neviem, dnes som bola na krvi, uvidím poobede, čo mi povedia a ešte druhý pokus je v pondelok.

dudu
28. nov 2007

lumah, tak to si mala zly test
mixi, tak potom ako to budu riesit, ved po porode je to najjednoduchsie, ? nie?

mixka
28. nov 2007

neviem dudu... julis nam to vysvetli, neboj...

dudu
28. nov 2007

mixi, ja vlastne neviem ani kde ma juliska ten pruh... 😨 😕
julis, kde ho mas?

jul
28. nov 2007

oni to nerobia,teda porodnici,museli by prizvat nejakeho chirurga ktorý by nabehol a zasil by mi ten pruh ako vyberu maleho.Ale mne je to uz jedno,sak bodaj by som zacla teraz rodit,aspon by som mala pokoj 😠

jul
28. nov 2007

oni tam chirurga nemaju,tak neviem co vymyslia 😒

dudu
28. nov 2007

a nemozes si tam zavolat toho ku ktoremu chodis teraz?

jul
28. nov 2007

dudušš,je to slabinovy pruh,uplne dole pod brusenom ako zacina stehno 😝

mixka
28. nov 2007

to je veru blbe... skoda, mohla si to mat z krku jednym rezom...

vivi77
28. nov 2007

ahojte dudu, mixi, dlho sme sa nevideli 😎 nasa juliska ma uz na male, ze?

dudu moja, myslim na teba a som s tebou. treba verit, ze sa stane zazrak a vsetky raz budeme maminy. aj ja som mala vcera strasnu depku, kramose nikde a test negativny 😠

mixka
28. nov 2007

dudus sorry, ale ty si to predstavujes, ako hurvinek valku... 😀 😀 😀

jul
28. nov 2007

mixi,ved to by bolo idealne,ale neurobili by mi to ani v normalnej nemocnici,lebo sme na slovensku 😝

dudu
28. nov 2007

jaaaj, ten som mala aj ja , ked som mala si 5 rokov, lebo som sa natahovala z malmi deckami 😀 😀 , hrali sme sa na mamu a otecka a ja som bola mamina a musela som brat svoje babatka na ruky 😀 😀 😀

jul
28. nov 2007

😀 😀 😀 😀 dudušš a co si bola na operacii?

vivi77
28. nov 2007

juliska moja ahoooooj! ako sa mi mas? este si cela? ved kazdu chvilu uz budes mat maleho u seba.jooj, ja by som uz od nedockavosti si praskla 🙂 tak ten pruh ti nakoniec neurobia kochovci? to je fakt sproste...

jul
28. nov 2007

ahoooj vivi,ako sa mas,co porabas,co mas nove?

dudu
28. nov 2007

vivuska, ahoj, dik ze na mna myslis,
a kedy si mala dostat mrchu? ved nemusis mat test pozit. a tehu by si mohla byt..?

mixka
28. nov 2007

neboj julis, vsetko dopadne dobre... aj prichod malinkeho na svet a aj operacia pruhu... 🙂

jul
28. nov 2007

mixi,uz nech to je za mnou,najhorsie su tie behacky po doktoroch 😝

mixka
28. nov 2007

tak to ti verim julis, ja to tiez neznasam.. ☹

dudu
28. nov 2007

jul, ano hned ako mi to mama nasla pri vecernom sprchovani sme isli k lekarovi a neako potom aj na operku, takze ja ho mam uz daaaaaaavno prec, ale predstav si ako som natahovala tie decka nic som necitila ze by mi tam nieco ruplo alebo prasklo, tak som bola stastna ze som mamina 😀 😀 😀

vivi77
28. nov 2007

dala som minuly tyzden vypoved v praci, to je hlavna novinka. teraz ma tu prehovaraju a nukaju mi vela penazi ale ja sa nedam 😠 uz som sa rozhodla, do teraz som dumala velmi, ale dnes som sa rozhodla a hotovo. uz sa do tej novej robotky normalne tesim 😀 jedine, co by ma este zastavilo je tehu, ale testos bol vcera negative, tak budem este chvilu testovat mozno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre