Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

dudu
28. nov 2007

no, uvidim ako sa rozhodnem, dik

dudu
28. nov 2007

lius, ved o to mi ide aby ma nik nepoznal 😅 😀

vivi77
28. nov 2007

dudus je nasa inkognito lady 🙂

lia, ak mozes cesnacik, tak si ho daj. mne pomaha. je to prirodne atb. a treba hladovat, resp. jest a pit co najmenej tepelne upravenych veci 🙂

lumah
28. nov 2007

😀 kočky som tehulka 😀

jul
28. nov 2007

lumah,
to faaaaakt????? to je supišššš,GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵
co si si robila testik?

jul
28. nov 2007

liušš,
no tebe uz vidime ake mas velke zrenicky na fotke 😀

lumah
28. nov 2007

jul dakujem, včera som robila test a bol negatívny a dnes som bola na krvi a hodnota že 66 HCG 😀 - na 10. deň

lia
28. nov 2007

lumah gratulujem a drzim palcew,aby ste to dotiahli do stastneho konca 😵
julisss 😀 ,ale je zretelnejsia 😉
vivi,mam hladovat??aj som na ten cesnak myslela,ze tusim je na chripku.kolko ich mam zjest??normalne si chrumkat??R bude rad 😅

lumah
28. nov 2007

lia dakujem a s tým cesnakom opatrne, zaťažuje žalúdok.

vivi77
28. nov 2007

lumah, gratulujem, to je skvele. inak tie tehu testy asi nie su 4x spolahlive, ze ano? 😀 😀 😀

tusim pojdem aj ja za dokym, a pustim trochu zilou 😎

dudu
28. nov 2007

babulky mne aj tak nemozete vidiet do ocu, lebo ich mam privrete, a v ruke drzim poharik/ nerezovy/ s vinkom 😅 😀 😀 😝

lumah
28. nov 2007

vivi veru, najspolahlivejšia je krv.
dudu na zdravie! 😀

dudu
28. nov 2007

inac mne drahy stale hovoril aby som si tehu testy nekupovala, ze to su iba vyhodene penazky...
vivi sup sup k dokymu 😲

lumah
28. nov 2007

dudu aj ten moj ma za to hrešil. 😀 Akurát mi stresy narobil ten test, ked vyšiel negatívny. 😖

vivi77
28. nov 2007

holky, ked vas tu tak citam, tak mozno aj k tomu dokymu skocim. pri mojich pco by to sice bol veeeelky zazrak, ale clovek nikdy nevie. tak si mozno spravim vyletik zajtra k dokymu 🙂

dudu a tebe tie ocka este aj akosi svietia 😉

dudu
28. nov 2007

vivi, noooooooooo ale ja velmi nepijem tak to bude asi len odraz 😀

jul
28. nov 2007

ja som zas robila test uz na 7 DPO a boli tam uz 2//.Ale to bol test,ktory som mala 1x a volal sa 7 Day,inac ostatne tie Rapi Clear a spol,mi kolkokrat ukazali predtym,ze som tehu a nebola som 😠

lumah
28. nov 2007

jul testom sa nedá veriť, sú len orientačné, ti ukážu že si tehu, ked to už vieš 😀

vivi77
28. nov 2007

lumi, ako je inak mozne ze ti dali 3 fazulky? myslela som, ze davaju max. dvoch svistov...

jul
28. nov 2007

lumah,ja som testovala asi kazdy den,som nechcela verit tomu,ze su tie ciarky tam,mala som asi 10 testov 😅 😕

lumah
28. nov 2007

vivi dali mi tri, lebo som mala len tri, a jedno sa neoplatilo mraziť. A vraj je väčšia istota že otehotniem. Teraz sa budem modliť, aby sa tam aj tri neuhniezdili, lebo to by sme museli kupiť rovno mikrobus. 😀

pipka
autor
28. nov 2007

ajojteee
tak gratulujem dalsej tehulke...aj ked uz to viem dlhsie 😉

pipka
autor
28. nov 2007

vivi a ty si este nebola u dokiho? 😕 ale sup sup k nemu... 😀

dudu
28. nov 2007

ahoj pipi 😀 😀

mixka
28. nov 2007

ahojteee... 😀

dudu
28. nov 2007

ahoj mixi 😀 😀

mixka
28. nov 2007

ahoj dudu 😀 😀 😀

pipka
autor
28. nov 2007

ajojte obidve 😀 😀 😀 😀

jak sa pekne zdravime 😀

mixka
28. nov 2007

ajoj pipi 😀 😀 😀 hej, naaadherne... 😀

vivi77
28. nov 2007

dievcata, k dokymu asi nepojdem, vidi sa mi, ze kramose prichadzaju, uz zacina take jemne spinenie a zacinaju krce 😠 ale aspon na nieco bola ta aku dobra....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre