Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

misovicovap
28. nov 2007

ty ešte nespinkáš? ja tiež dúfam že sa to raz podarí ale dnes som nejaka precitlivená a furt mi je do plaču no som asi nešťastná

misovicovap
28. nov 2007

a ty už máš nejaké detičky?

mixka
28. nov 2007

nie, nespim... 😀 nemame, ale riesime adopciu 😵

misovicovap
28. nov 2007

aha tak to sa vám asi tiež nedarí že? ☹ to mi je ľúto. keď to je také všetko nefér.ja mám nizky progesterón a preto pravdepodobne sa to neudrží ktovie či niesom aj teraz tehotá

mixka
28. nov 2007

misovicovap, nebudem hovorit, ze viem co prezivas, lebo neviem... ale fakt drzim palce, aby sa vam to raz podarilo... 😉

misovicovap
28. nov 2007

aj ja vám držkám palčeky nech vám všetko dobre dopadne a nech vám dietatko robí len radosť. Neviem či aj ty ale ja mávam dakedy taký pocit že ma nikto nechápe a som na všetkých zlá

mixka
28. nov 2007

ano, naposledy dnes, ked sme sa nepochopili s manzelom a bol z toho pomaly rozvod... 😀

misovicovap
28. nov 2007

mixka aj u nás sú občas kôli tomu hádky lebo mna chytá zúfalstvo a manžel sa snaží byť kludný.testy si kupujem už asi ako šialená. aj dnes ale neni tam nič vidno len nechápem stále tie zvýšené teploty a je mi celkovo stále nejak teplo a tak mi bolo aj v auguste ked som bola v nemocnici ked som potratila

mixka
28. nov 2007

tak preco nejdes k dokimu ??? ja som nastastie testoveho sialenstva oslobodena... 😔

misovicovap
28. nov 2007

asi pôjdem v pondelok a ty s manželom nemôžete mať vlastné mimi

mixka
28. nov 2007

no to ja neviem... my sme boli u dokiho a robil testy a skumal a zistil, ze mame vseto ok... 🙂

misovicovap
28. nov 2007

no a tak prečo riešite adopciu? a ako dlho ste sa snažilkovali? ja mám asi aj posunutú ovulku no celá som divná. ani nevieš aká som rada že aspoň s tebou sa porozprávam 🙂

mixka
28. nov 2007

no pretoze sa nedari, uz mame dost rokov a nie je na co cakat... keby sa zadarilo vlastne babo, budeme velka rodina... radsej velka, ako iba my dvaja do konca zivota... 😉

misovicovap
28. nov 2007

tak to máš pravdu a je veľa detičiek čo nemajú maminku ani tatinka chúďatká. proste deď dakto nechce mať deti tak by ich nemal mať a ten kto ich chce by ich mal mať. tak by to bolo fér

mixka
28. nov 2007

to by bolo super, lenze je to zial nerealne... 😔

misovicovap
28. nov 2007

idem už spinkať mixka som unavená dakujem ti za podporu držkám vám palčeky a želám pekné sníčky

mixka
29. nov 2007

ahojte bosorky, dnes mam total ubehany a ulietany den, takze sa tu ukazem az vecer... pekny dnik vam zelam... 😵

lia
29. nov 2007

caaauutteee,
kam tak letis mixi?? 😕 ja budem doma este 😒

ajka23
29. nov 2007

caute, prisla som vas len pozdravit, letim do roboty... 😖
julis, este si 2 v 1? 😕 😕 😕

lia
29. nov 2007

kedy mas volno aji??ty stale robis 😒 mna by tam uz piclo 😒
juliššš bola este vcera cela,tusim lieta po doktoroch az do piatku.

jul
29. nov 2007

ahojte 😉

aji,no ece 2v1 😒
malemu sa vobec nece ist do tej zimy ☹

lia
29. nov 2007

ani sa mu necudujem juliššš 🙂
ale neboj,uz len par dni a budes ho mat aj ty pri sebe 😉

jul
29. nov 2007

liušš,ja by som cela taky pekny datum 1.12. ☹

lumah
29. nov 2007

jul ahoj, no však vydrž do soboty... 😀

lia
29. nov 2007

nie je to jedno juliššška??ja by som bola rada aj keby to bolo na 1.aprila.

jul
29. nov 2007

😀 😀 😀 😀 ,jak R 1.maja na sviatok prace 😅

jul
29. nov 2007

lumah,ja uz asi vydrzim az do 1.januara 😢

lia
29. nov 2007

tak uz pockaj na mna a pojdeme ku kochovi spolu 😀 😀

lumah
29. nov 2007

jul 😀 😀 😀

jul
29. nov 2007

dobe,velmi rada 😵
ale to by som mala asi 300 kil 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre