Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
jul
30. nov 2007
lumah,
nie neviem,asi pipka by bola na toto dobra :-|
som zvedava na podelok ako ti to dopadne x-)
lumah
30. nov 2007
jul aj ja, lebo to že som tehu a že to rastie cítim, ale by ma zaujímalo, akú hodnotu budem mať-podľa toho by sa dalo orientačne určiť, kolko embryií sa uchytilo. Pri jednom by to malo byť po 14.dňoch od oplodnenia do 426-som to už našla.
lia
1. dec 2007
helou 😎 ,juliššš,este si kinderko??
mixka
1. dec 2007
ahojteee... 🙂
lia
1. dec 2007
cau mixi,co robis??ja som sa prave napraskala :-p ,nevladzem to zjest,necham si to na neskorsie. 🙂
mixka
1. dec 2007
lius, aj ja som strasne najedena a musim ist povysavat a naskladat riad do umyvacky... ale mam take plne brusko, ze nevladzem... 😃
lia
1. dec 2007
ja to davam hned do mycky,neznasam ked je riad v umyvadle :-S .
aj ja mam plne brusino :-p ,vcera som ani nevecerala,ja to nevladzem uz zjest. :-S aj ja by som mala vysavat,ale dnes nebudem nic robit 8-( ,som lenoch. 😃
mixka
1. dec 2007
aj ja som lenoch, ale chcem mat cisto, tak sa prekonam... 😃 ja tiez davam hned do umyvacky, ale vsak ja som len teraz dojedla, takze to je hned... 😃
lia
1. dec 2007
ja sa neprekonam :-p 😃
mixka
1. dec 2007
no ja musim, za mna to nikto nespravi... skoda... 😢 😃
lia
1. dec 2007
ani za mna,ale ledva kukam 8-( ,kaslem na to,ja vysavam furt.aj tak dnes len lehnime 😃 😃 a boli sme si pre vysluzku co nam ostala,aby som R nemusela nic varit. :-p
mixka
1. dec 2007
...sa maaas... 😃
lia
1. dec 2007
chvalabohu,uz si pripadam ako v zavodnej :-|
ajka23
1. dec 2007
cafte 😉
moj otec ma dnes narodky, skoro som na to zabudla... :-S
julis, tak ako? =-) =-) =-) uz? x-) x-) x-)
jul
1. dec 2007
caffte kočky 😉

tak mne prave odislo kusisko zatky,tak snad ece dnes to bude,nie? x-)
mixka
1. dec 2007
jeeej julis, drz sa... x-)
jul
1. dec 2007
ajoooj mixi,
co si papala chlebik vo vajci? 😃
mixka
1. dec 2007
nie julis... dnes som cely den sama doma, tak som si spravila nechutnost pre niekoho, ale pre mna vrchol blaha - rybu so spagetami a kecupom... x-)
jul
1. dec 2007
mixi,ty mas chutky 😃
ninka1234
1. dec 2007
cauko babenky 🙂 😉
jul držím prsty
jul
1. dec 2007
ninka dakujem,
dufam,ze zajtra uz bude maly vonku 😃
ninka1234
1. dec 2007
a už vieš ako budeš rodiť?
jul
1. dec 2007
ninka,to nevie nikto ]-(
asi aj tak aj tak :-S
ninka1234
1. dec 2007
tak to je super. A boli ta ten pruh?
jul
1. dec 2007
ked tlacim tak ma boli 😃 ,ale oni si myslia asi,ze si vymyslam ]-(
ale mne je to uz jedno,uz nech mam maleho pri sebe,ved oni ma maju na starosti,tak snad sa nic nestane,ale predoperacne vysetrenia a odbery mam koli cisaraku.V pondelok som mala ist ece k jednemu chirurgovi,lebo jeden papier od chirurga co mam,ten im nestaci,ze treba mi spravit cisarak.Dufam,ze tam uz nebudem musiet ist a porodim do zajtra 🙂
mixka
1. dec 2007
juli, ja mam taketo chute od strednej skoly... absolutne milujem spagety so spenatom.. 😃
jul
1. dec 2007
mixi,ale rybu so spagetami som ece nikoho nevidela jest 😃
ajka23
1. dec 2007
cafte 😉 😃
jul
1. dec 2007
nazdaaaars 😉
ajka23
1. dec 2007
vola svagrova... :-|