• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
jasan ja viem o seckooooooom hehe :grinning: :grinning:

tak sa pekne vyliec :dizzy_face:

idem sa venovat drobizgu :wink:
2. dec 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozes mi ju pozicat??aj ja by som sa zahrala :grinning:
2. dec 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj radaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: teraz si tu vedla mna bublinkuje
2. dec 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooojjjj,skoda,bublinkovali by sme si spolu :slight_smile:
2. dec 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojteeeee :wink:
2. dec 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipiiiiiiiiiiiiii,ty zijes?? :sweat_smile:
2. dec 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasneeče, len som mala oslavovy vikend, ale uz sme vyhajani tak mozem pismenkovat chvilku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vidim, ze juliska je este cela :confused: :sweat_smile:
2. dec 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ty si oslavovala do rana, My sme dosli o pol stvrtej :rolling_eyes: ale bolo super :dizzy_face:
2. dec 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este v piatok :unamused: ,stacilo,ale horsie je,ze je december a to znamena vecierky :rolling_eyes:
ja uz sa tu tak krcim,ale uz mi pojde extra,tak o chvilu koncim :slight_smile:
2. dec 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zavislacka :grinning:

aj my to budeme mat vesele teraz...ale ja mam predvianocne party nahodou rada...Vianoce milujeeem :grinning: :dizzy_face: :wink:
2. dec 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :slight_smile: ,zajtra si pokukam nejaku vyzdobu,chcem nieco na barovy pult,len neviem co :fearful:
2. dec 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz mam v bytiku adventnu vyzdobu hotovu, aj prva adv. sviečka mi uz hori :slight_smile:
okienka som poumyvala vcera...a v noci pršalo...klasika :angry: :sweat_smile:
2. dec 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty mas doma barovy pult, ci vo firme? :confused:
2. dec 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doma,aj ja mam uz vence a na stole advent so svieckami,ale chcem si nakupit sviecky a tak
2. dec 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a na Vianocnych trhoch si bola?
2. dec 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola,ale mam stale tu dietu,tak som si nic nedala,ale na buduce si dam :grinning:
2. dec 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuj, ja sa uz tesim, ako tam vyrazim a dame si cigansku :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. dec 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy idete?? :grinning:
2. dec 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja pojdem asi aj 5x, s kazdou skupinou kamosiek inokedy a s Vilkom specialne :grinning: :grinning: :grinning: taaakze, ak to dobre pocitam...5 ciganskych a niekolko loksi k tomu :sweat_smile: :grinning:
2. dec 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne :grinning: ja uz by som mala 5 kg navyse :confounded: :angry:
2. dec 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved aj ja... :sweat_smile: ale vcera sme sa na tej oslave bavili, ze pokial sa pacime nasim polovickam, tak je zbytocne sa tryznit :dizzy_face: ak to samozrejme uz neobmedzuje moj pohyb... :unamused: :grinning: ale to zatial neobmedzuje :sweat_smile:
2. dec 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je hlavne sa dobre citit,ale ja budem musiet asi cvicit
2. dec 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa hybala dost tento vikend...vianocne upratovanie, umyvanie okien, pranie a vesanie zaclon... :sweat_smile: :dizzy_face:
2. dec 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to hej,ja sa asi vykaslem na okna,teraz som taka chora,ze neviem kedy mi to prejde :unamused:
2. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som ich uz mala hrozne a som rada, ze som to stihla, teraz uz mam klud a mozem relaxovat az do Vianoc...uz len pecenie, ale v tom sa vyzivam :grinning:
2. dec 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj pipi,neposles mi nejake vianocne recepty??ked uz mam toho robota,tak by som nieco aj vyskusala.ja som si umyla z ulice,tak to je pre mna to najdolezitejsie,lebo tu sa zdrzujeme vacsinu dna
2. dec 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chces take jednoduchsie? ja moc zlozite nerobim. Gulicky som ti uz davala minuly rok, linecke zvladnes, napisem ti šuhajdy a robim taky super BBkeksovy zakusok.
hodim ti to zajtra do IP, teraz sa mi to uz neste hladat, ale zajtra mam dovcu :wink:
2. dec 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre,pojdem si nakupit ingrediencie a budem piect.gulicky su v receptoch??nevies??
2. dec 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, su tam od minuleho roka :wink:
inak da sa pecenie aj zjednodusit, napr. makovnik robim len z kupeneho bratislavskeho cesta a je fantastickyyyyy, plnka samozrejme moze byt hociaka :dizzy_face:
2. dec 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,aj nad tym som rozmyslala,len neviem ako to dopadne kedze som nikdy nepiekla :sweat_smile: :grinning:
ake je to bratislavske cesto??myslela som,ze to robis z listkoveho :sweat_smile:
2. dec 2007 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok