Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

wighy
2. dec 2007

jasan ja viem o seckooooooom hehe 😀 😀

tak sa pekne vyliec 😵

idem sa venovat drobizgu 😉

lia
2. dec 2007

nemozes mi ju pozicat??aj ja by som sa zahrala 😀

wighy
2. dec 2007

joj radaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 teraz si tu vedla mna bublinkuje

lia
2. dec 2007

jooojjjj,skoda,bublinkovali by sme si spolu 🙂

pipka
autor
2. dec 2007

ajojteeeee 😉

lia
2. dec 2007

pipiiiiiiiiiiiiii,ty zijes?? 😅

pipka
autor
2. dec 2007

jasneeče, len som mala oslavovy vikend, ale uz sme vyhajani tak mozem pismenkovat chvilku 🙂 🙂 🙂

vidim, ze juliska je este cela 😕 😅

pipka
autor
2. dec 2007

aj ty si oslavovala do rana, My sme dosli o pol stvrtej 🙄 ale bolo super 😵

lia
2. dec 2007

my este v piatok 😒 ,stacilo,ale horsie je,ze je december a to znamena vecierky 🙄
ja uz sa tu tak krcim,ale uz mi pojde extra,tak o chvilu koncim 🙂

pipka
autor
2. dec 2007

zavislacka 😀

aj my to budeme mat vesele teraz...ale ja mam predvianocne party nahodou rada...Vianoce milujeeem 😀 😵 😉

lia
2. dec 2007

aj ja 🙂 ,zajtra si pokukam nejaku vyzdobu,chcem nieco na barovy pult,len neviem co 😨

pipka
autor
2. dec 2007

ja uz mam v bytiku adventnu vyzdobu hotovu, aj prva adv. sviečka mi uz hori 🙂
okienka som poumyvala vcera...a v noci pršalo...klasika 😠 😅

pipka
autor
2. dec 2007

ty mas doma barovy pult, ci vo firme? 😕

lia
2. dec 2007

doma,aj ja mam uz vence a na stole advent so svieckami,ale chcem si nakupit sviecky a tak

pipka
autor
2. dec 2007

a na Vianocnych trhoch si bola?

lia
2. dec 2007

bola,ale mam stale tu dietu,tak som si nic nedala,ale na buduce si dam 😀

pipka
autor
2. dec 2007

juuuj, ja sa uz tesim, ako tam vyrazim a dame si cigansku 😅 😀 😀

lia
2. dec 2007

kedy idete?? 😀

pipka
autor
2. dec 2007

ja pojdem asi aj 5x, s kazdou skupinou kamosiek inokedy a s Vilkom specialne 😀 😀 😀 taaakze, ak to dobre pocitam...5 ciganskych a niekolko loksi k tomu 😅 😀

lia
2. dec 2007

pekne 😀 ja uz by som mala 5 kg navyse 😖 😠

pipka
autor
2. dec 2007

ved aj ja... 😅 ale vcera sme sa na tej oslave bavili, ze pokial sa pacime nasim polovickam, tak je zbytocne sa tryznit 😵 ak to samozrejme uz neobmedzuje moj pohyb... 😒 😀 ale to zatial neobmedzuje 😅

lia
2. dec 2007

tak to je hlavne sa dobre citit,ale ja budem musiet asi cvicit

pipka
autor
2. dec 2007

ja som sa hybala dost tento vikend...vianocne upratovanie, umyvanie okien, pranie a vesanie zaclon... 😅 😵

lia
2. dec 2007

tak to hej,ja sa asi vykaslem na okna,teraz som taka chora,ze neviem kedy mi to prejde 😒

pipka
autor
2. dec 2007

no ja som ich uz mala hrozne a som rada, ze som to stihla, teraz uz mam klud a mozem relaxovat az do Vianoc...uz len pecenie, ale v tom sa vyzivam 😀

lia
2. dec 2007

pocuj pipi,neposles mi nejake vianocne recepty??ked uz mam toho robota,tak by som nieco aj vyskusala.ja som si umyla z ulice,tak to je pre mna to najdolezitejsie,lebo tu sa zdrzujeme vacsinu dna

pipka
autor
2. dec 2007

chces take jednoduchsie? ja moc zlozite nerobim. Gulicky som ti uz davala minuly rok, linecke zvladnes, napisem ti šuhajdy a robim taky super BBkeksovy zakusok.
hodim ti to zajtra do IP, teraz sa mi to uz neste hladat, ale zajtra mam dovcu 😉

lia
2. dec 2007

no dobre,pojdem si nakupit ingrediencie a budem piect.gulicky su v receptoch??nevies??

pipka
autor
2. dec 2007

jasne, su tam od minuleho roka 😉
inak da sa pecenie aj zjednodusit, napr. makovnik robim len z kupeneho bratislavskeho cesta a je fantastickyyyyy, plnka samozrejme moze byt hociaka 😵

lia
2. dec 2007

hej,aj nad tym som rozmyslala,len neviem ako to dopadne kedze som nikdy nepiekla 😅 😀
ake je to bratislavske cesto??myslela som,ze to robis z listkoveho 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre