• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
lius, tak statie v bufete ja vyslovene neznasam... sa akurat nudim, aj ked tam je so mnou neviem aka super partia ludi... ved to sme potom mohli ostat doma a ist niekam na kafe...
3. dec 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze my sa striedame s R,jeden lyzuje,druhy sa prechadza s nelou alebo jej hadze lopticku :slight_smile: ,tak preto mne je niekedy uz aj zima,ked sme tam pol dna :unamused:
3. dec 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obycajne cierne nike gate,take jednoduche :sunglasses: su tam aj traky,ale tie nenosim,lebo vzdy mi padali z ramien :angry: boli aj zlacnene na 2tis. no nekup to :sweat_smile:
nie som horkorvna, ale sak lyzovanie je pohyb, tak naco mam byt naobliekana a spotena, jak prasiatko... :grinning:
nie,nie mixi,ma to svoju atmosferu :grinning: :sunglasses:
3. dec 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema, neznasam bufety... :angry:
3. dec 2007 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kebyze ma vidis,tak sa smejes na mne,lebo ja mam palice a nepouzivam ich,len ich drzim v lufte :grinning: a ked mi ich R zobere,tak mi zrazu chybaju :angry:
3. dec 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixi,ja som nikdy neni spotena,ani pri cviceni :confounded:
juliššš,tak to je fajn suma.a co mate na plane na Silva??
a juliššš,ty pecies??
julis... :grinning: :grinning: :grinning:
lius, to vazne... sa mas... :slight_smile:
3. dec 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez sme bufetoví,R musi vsetko okostovat a furt je hladny,tak preto sme tam aj furt nasadení.
my lyzujeme spolu,ja prva a on za mnou dava pozor :sweat_smile: ,ale len zo zaciatku,potom mu poviem ,nech ide aj sam,ze nech ma pocka dole :grinning:
no nemam,ty aspon nieco schudnes,mna by museli do sauny zavriet,aby som sa spotila :angry:
jeeej, to mna by mohli do sauny aj na furt zavriet, to ja milujem... :dizzy_face:
3. dec 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej,vy chodite len dvaja??moj R si to nevie predstavit len my dvaja :angry:
u nas nikto nelyzuje mojim tempom,tiez cakam dole.sme vacsinou rozdeleni na babsku a chaôlansku cast
3. dec 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na Silvestra sme doma,dufam,ze dovtedy porodim :confounded:
ja peciem len pre R,ja nebudem moct asi jest cokoladove a tak,ked budem kojit :cry:
ale uz som si povedala,ze radsej objednam zakusky z caffe Mayera,lebo nece sa mi s tym babrat a to patri pod tu firmu kde robi svokor,takze ja ich mam za polovicnu cenu.
3. dec 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj,ja to moc nemam rada,myslim si,ze sa tam zadusim,zle sa mi tam dycha a tie zatvorene dvere :frowning2: ,bojim sa
3. dec 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme tento rok v taliansku tiez rozdeleny... ja s kamosom zaciatocnikom na snowboarde a moj drahy na lyziach s jeho synom sa budu nahanat... my dvaja budeme pianko... :grinning:
3. dec 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj,ja kupujem vzdy zakusky,ja toho vela nezjem,ani R,ale tento rok,ked som doma,tak mi to nevadi.skusim to a uvidime. :grinning:
3. dec 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja saunu neznasam,ja sa tam dusim,hlavne v tej parnej a v eukalyptovej a v obycajnej tiez moc nevydrzim
3. dec 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som chcela vyskusat board,teba to nelaka mixi??
3. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som minuly rok vypekala jak blba na vianoce a na silvestra,ale radsej kupim a basta,len sme to nosili po rodine jak hnile hrusky,tolko toho bolo,uz to nikto ani nechcel jest.
3. dec 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ledva co robit na lyziach,neviem si predstavit ako len stojim na snowboarde :astonished:
3. dec 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius nelaka, mna desi to, ze by som mala mat spolu uvaznene nohy a nemohla ist kazdou inde... :grinning:
3. dec 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si davam vzdy podprdu,tielko,tensi rolak,pulover nejaky hrubsi a na to moju rambo-bundu :grinning: a pod gate si davam hrube pancuchy a jedny tenke a jedny hrube ponozky
3. dec 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lyzujem aj tak,ze idem pomalicky dole ,potom zastanem,kukam co dalej,ci tam neni nejaky strmak,pozrem si kade pojdem....potom zase zastavim a takto si robim prestavky a mapujem si teren :grinning:
3. dec 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliššš,rambo :grinning: :grinning:
mixi,ano ,je to zvlastne,ale ked vidim tych,co im to ide,hned by som sa na to dala.minuly rok polka partie si pozicala boardy a ja som sa dole smiala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: padali jak kabele :grinning: :grinning: :grinning: vecer na silvestra si nevedeli sadnut,ake mali modriny :grinning: :grinning:
3. dec 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julišššš :grinning: :grinning: :grinning: suchas sa dole kopcekom?? :grinning:
3. dec 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam velky problem ist na vlek,strasne mi vzdy lepi a ked vidim ako padaju tí co maju snowboardy,tak mam dost.Aj na lanovku sa bojim,to ma vzdy R musi hytit a nadvihnut :grinning:
3. dec 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok