• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
jul a tvrdne ti bruško?
16. okt 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,minuly tyzden mi dva dni po sebe strasne tvrdlo,ale dala som si magnezko a odvtedy nic...klop,klop,klop :dizzy_face:

inac zase som zacla vracat,ale asi z toho,ze maly ma neskutocne kope do zaludka a rebier,z nicoho nic mi pride zle a uz startujem na wecko :unamused:
16. okt 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež už sem tam tvrdne aj napriek tomu že jem magne B6 dva krát do dňa a s tým žaludkom som na tom podobne ja už od obeda nemôžem nič jesť lebo potom mi je zle pijem už len mliečko
16. okt 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera zjedla 3 kusky z torty a hned na to 2 parky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fuj,

dnes som mala len vyprazany encian a trosku zemiakovej kase....a citim sa ako keby som zozrala 10 obedov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už máme stlačený žalúdok preto tam ani veľa nevojde, aspoň už veľa nepriberieme aspoň dufam.
a chceš kojiť malého?
16. okt 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte, konecne som dotrazila po celom dni domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. okt 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeee ahoj pipi :wink:
16. okt 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som ani nestihla precitat, co ste popisali...co nove? :confused:
16. okt 2007 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi všetko po starom a ty ako?
16. okt 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooj :wink:
16. okt 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,ano chcem ho kojit,ale ked ma to bude bolet,tak budem odsavat jak zerava,ale budem mu davat aj cajiky
16. okt 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som davala aj čajiky, neboj nebude ťa to bolieť ja sa už teraz poistím a kúpim si masť na bradavky multi mam bal , tu ani nemusíš pre kojením dávať dole, pretože pri druhom synovi mám zlu skusenosť bradavka mi doslova vysela na pol centimetri a bola to hrozna bolesť tak teraz to už nedopustím ale niejak som to so zaťatými zubami zvládla a kojila som 9 mesiacov
16. okt 2007 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a kde sa ta masticka kupuje v lekarni?
ja mam zatial kupenu tu kalciovu masticku a take vlhke lanove utierky,co netreba tiez umyvat,staci to len utriet a hotovo.
16. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano jul v lekárni je dosť draha 480 sk ale stoji zato mne kalciova veľmi nepomohla skôr ta fialova vodička
16. okt 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola po troch tyzdnoch v robote, tak si viete predstavit....ale vytesovala som sa :wink:
16. okt 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,no ako si sa mala v robotke? deticky sa tesili ked si prisla?
16. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detičky boli určite šťastne že ťa vidia
16. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka,ta fialova vodicka - gencian sa to vola tusim,tak to som si chcela kupit a to je len na predpis. :frowning2:
16. okt 2007 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul na predpis? neviem ale ja som ju kupovala len tak, pošlem zajtra synatora do lekárne a uvidíme či ju kupi
16. okt 2007 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy aby som už v kľude mohla pozerať záhradu
16. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deticky sa tesili, niektore si pomaly ani nepamatali, len vaneska, to je taky moj privesok, sa pricucla a nepustila ma :grinning: :sweat_smile:
16. okt 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v 2 lekarnach a neceli mi ju dat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. okt 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, ja sa ti na to opytam v nasej lekarni, bezne mi tam teta dava lieky, co su na predpis aj volne :wink:
16. okt 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,ty mas ale kontakty :sunglasses:
16. okt 2007 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved nic zatial neslubujem, len sa opytam :wink:
tu nocnu kosielku si si uz kupila? Dnes mali naaadherne :dizzy_face: :dizzy_face:
16. okt 2007 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajke sa dnes Ema vyvracala na koberec :grinning:
16. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ece nekupila,bola som dnes na kramaroch a tam mali planoooooo takych kosielok,ale kukala som len vo vyklade.Hovoris,ze mali pekne? Pojdem zajtra kuknut,do kolkej su tam,nevies?
16. okt 2007 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,dnes som zase skoro odpadla :rolling_eyes:
a R slubil,ze ked pride s treningu,tak poumyva za mna riad......som zvedava :angry:
16. okt 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citala som o eme :sweat_smile: no co uz, Ajka je dieta stasteny :sweat_smile: :sunglasses:

julis, v trznici su do siestej, ale oni to tam uz okolo piatej zacinaju balit, tak neskor tam uz ani nechod :wink:

preco si skoro odpadla? Co si nedas pokoj? Sed a oddychuj :angry: :grinning:
16. okt 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky ja sa lúčim idem si ľahnuť a pozarať záhradu mladej sa už to sedenie pri PC nepozdáva
16. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok