Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lumah
7. dec 2007

ahojte!

lia
8. dec 2007

caute 🙂 ,

co dnes varite??ja som chcela robit fazulovu polievku,ale zabudla som namocit fazulu 😒 ,tak rozmyslam,ze urobim R cestovinky Carbonare.

mixka
8. dec 2007

ahojte 🙂
lius, ja kuracie stehna 😉

pipka
autor
8. dec 2007

dobre ranko zlaticka 🙂
ja mam dnes navstevu, dojdu nasi gratulovat tak varim o106 😀
kuracia polievocka so slizikmi, a kuracie spiziky so slanonkou a zeleninkou a zemiaciky opekane a salatik z cinskej kapusty s rajcinkami 😉

pipka
autor
8. dec 2007

nie slanonkou, ale slaninkou samozrejme 😀 😀 😀

pipka
autor
8. dec 2007

liusik, a nemas kuchtu? Ja varim fazulku v kuchte a tam ju nemusis namacat 😉

pipka
autor
8. dec 2007

masko mam namarinovane od vcera, tak idem napichovat 😅 😀

lia
8. dec 2007

jeeej,to vyzera skvele pipi a v com ich marinujes??a potom napichujesvsetko mozne??cibulu,papriku a tak??ja taketo spizy nerobievam vobec a potom ich davas do alobalu??to by sme zajtra aj mohli mat 🙂
nemam kuchtu pipi,nikdy sme doma nemali,tak sa jej bojim 🙂 .

lia
8. dec 2007

kto ma narodky,pipi ty?? 😕

pipka
autor
8. dec 2007

hej hej, masko, cibulka, masko, paprika, masko, klobaska, masko, slaninka anglicka....marinujem od vcera. Olivovy olej, lyzicka francuzskej horcice, koreninky podla chuti...ja som teraz dala safran, kari a grilovaciu zmes, a jemne mleteho cierneho. 😉

pipka
autor
8. dec 2007

nie, ved Vilko mal, len nasi mu este osobne negratulovali, tak dojdu dnes paprckou potriast 😀 ..a darcekyyyyy, darcekyyyyy 😎

lia
8. dec 2007

tak to si musim upravit podla seba 😀 ,hlavne tu slaninku,klobasku a bez korenia mleteho. 😖 ale zvykla som si 🙂

pipka
autor
8. dec 2007

no ved teraz si spravis dietnejsie a potom ked budes moct, das si aj ine dobrotky..ono ta klobaska, ked pusti stavicku, ....noooo, ma to svoje caro 😀 😀 😀

lia
8. dec 2007

kedy potom?? 😀 ja uz asi nikdy nebudem moct 😠

mixka
8. dec 2007

ahojte, co robkate ???
lius, preco by si nemohla... 😨 ???

pipka
autor
8. dec 2007

neboj liuska, budes, ved si ako sparatko 😀

ajooj mixi, ja som tu dnes mala nasich na navsteve, tak som sa poctivo venovala a akurat som doupratovala celu kuchynu a poumyvala vsetky riady 😉

pipka
autor
8. dec 2007

inak juliska sa mi stale neozyva, ani tu mms-ku mi stale neposlala, tak dufam, ze je vsetko v poriadku 😒 ale snad ano a je len unavena 😉 na to ma narok 🙂

lia
9. dec 2007

dobreeee raaannkooo 🙂

trpezliva
9. dec 2007

Ahoj Lius! A kupili ste vcera lyziarsku bundu? 🙂

lia
9. dec 2007

nekupili kikus 😠 ,vysnivala som si nieco a nikde to nemaju 😠 😝
asi skocim do pandaku este raz.chcem si uz kupit aj gate a pacia sa mi take boardove veci,tak uvidim co zozeniem.aky bol cigan??

trpezliva
9. dec 2007

Cigan bol super 🙂 . Skoda, ze nas neprislo viac. ALe este to stretko zopakujeme!! 😉
Ved kup Lia tu v NIKE, ktora sa Ti pacila na prvy pohlad...urcite je nepremokava.

lia
9. dec 2007

ale uz sme sa zhodli aj s R,ze to nie je taka lyziarska a pytaju si len za znacku.teraz hladame take prave lyziarske,co sa na to specializuju,ale tu sa mi nic nepaci 😒

lia
9. dec 2007

tu nik?? 😕 booozzeee,ta juliššška mi tu uz chyba ☹

zabka132
9. dec 2007

ahojte, je tu niekto ?...máte nejaké info o Juliške a Riškovi ? 😀

lia
9. dec 2007

zabiii,len to,ze sa narodil 6.12.2007,ma 3520g a 52cm.mala strasny porod a viac neviem 😖

zabka132
9. dec 2007

lia, to už viem....som si prečítala. A prečo mala strašný pôrod ?...asi bol dlhý, čo ?...ja to poznám...mne pôrod vyvolali v piatok o 12:15 a rodila som ráno o 03:55...ale aj tak bolo najhoršie to hodinové šitie 😝 .

lia
9. dec 2007

fuuujjj,hodinu ta sili??anooo,dlhy porod mala,ale vela toho este nenapisala.
a pred hodinkou som jej pisala,ale este neodpisala,asi nestiha 🙂

zabka132
9. dec 2007

veru hodinu....inak tie brutál bolesti ako písala Jul prišli až o 22:30, keď mi prepichli plodovú vodu...ale to som tlmila v sprche. Bolelo to ako sviňa ale tá voda to trochu tlmila. Tiež som si vtedy povedala, že už nikdy viac, teraz mám na to opačný názor. Za taký rôčik dva...možno pouvažujem nad ďalším bábom 🙂

lia
9. dec 2007

kedy pofotis Filipka?? 🙂

veva1
9. dec 2007

ahojky a kedy sa narodil Juliskin drobcek? Ake mal miery?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre