• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
fakt?? musim si to potom kupit,teda tie naplaste neviem,lebo este stale neviem ci budem mat cisarsky alebo normalny.Ale tu masticku si kupim uz zajtra v lekarni :grinning: :sunglasses:
16. okt 2007 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju dokonca celu ani neminula....pouzivala som ju asi 2 tyzdne, potom som ju uz nepotrebovala. Dala som ju svagrinej.
Na 10 minut si odskocim...dopijem s mamou vinko...hned som tu.
16. okt 2007 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to s toho balenia na siroko?
nedrazdi s tym vinkom :angry:
:grinning: no, asi z toho balenia na siroko. Dnes sme boli na poradni sa prevazit, a za 7 dni mi pribral 300g. Minule mi pribral za necele 3 tyzdne 550g...teraz to dobehol.
Joj....vies co zasa minule svokra vyviedla ?...som myslela, ze ma porazi. Nechala som tam maleho na 2 hodiny, my sme sli na nakup...a ona krava postruhala jablka a dala to malemu. A este s potesenim povedala, ze zjedol skoro pol misky. No aka je stara, taka je sprosta :rolling_eyes: . Teraz ma drobec cele brusko vysypane, ked som to povedala doktorke, tak len oci prevratila, ze ci je normalna.
16. okt 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: :astonished: jeeeeezis,no ta fakt nema rozum :angry:
a zase ta mojho babizna stara,sa ani raz neopytala na maleho,ja jej ho ani neukazem svini jednej :angry: teda ja tam nepojdem,ale mojmu zakazem tam chodit s malym:angry:
16. okt 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul...a ty si nedas sem-tam...decku vinka ?
16. okt 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,uz som nemala 100 rokov ani kvapku :grinning:
obcas by som si dala nejaky drink,bavorak alebo vajcovy konak,alebo len vinovy strik,ale moj mi nedovoli ani deci vina a obcas by som si aj zapalila :sweat_smile:
16. okt 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie stare baby su hroozne......ja neviem, ale moja mama je normalna, neviem, cim to je.
16. okt 2007 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupovala to slabucke "sampanske"...to trojpercentne. Ked som cakala Fifika :grinning: , tak som mala hroznu chut na vino. Ale hroznu...jak nejaka alkacka. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. okt 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala taku dobru a milu babku,ale uz davno zomrela a tato je jak 100 certov,len zle by kazdemu robila intriganka stara :angry:
16. okt 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, ja by som tiez nemala pit alkohol, lebo kojim....ale sem tam si dam decku-dve. Minule sme si medovinku kupili a pocuckavali po veceroch :sunglasses:
16. okt 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ako vidim, tak nemozes spavat :grinning:
16. okt 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ja bezne chodim az okolo 2-3 tej v noci spavat a potom aj tak neskoro vstavam
16. okt 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim spat okolo 11-tej....a v noci vacsinou o 1-2x papame. Niekedy vstanem o siedmej.....ale niekedy spim veru aj do desiatej :grinning:
16. okt 2007 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa zblaznim ked maly bude stale plakat v noci a nevyspim sa,ja strasne ada spim :unamused:
16. okt 2007 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v tehu nemala problem so spankom. Teraz spinkame celkom dobre....predvcerom som maleho nakrmila o pol jedenástej a zobudil sa az o 05:45. Ale vacsinou mi v noci prespi tie 3-4 hodinky.
A neboj sa...tie prve tyzdne sa budes budit aj na zabzucanie muchy.
16. okt 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, vsimla si si...hlavne ze sme v teme "ako byt trpezlive na //"...a jedna tehotna a druha s 2-mesacnym babom :grinning: :grinning:
16. okt 2007 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ako som sa teraz zlakla....zacula som za sebou podozrive mlaskanie a fucanie...a to Dorka (rodicovsky havino) si tu ku mne lahla.
16. okt 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si zmizla ?
16. okt 2007 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som umyt riad :grinning:
16. okt 2007 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme verne nasej teme :sunglasses:
16. okt 2007 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola skontrolovat chladnicku...zasa na mna prisli hlady. To je hrozne, ja by som v noci zjedla aj kona. :sunglasses:
16. okt 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipko uz pekne spinka,4 hodky...to je super :sunglasses:
16. okt 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala som Valhaline Emmku...no krááásna. tie vlásky má úplne super :grinning: . To nie ako ten môj holohlávok :dizzy_face: :grinning:
16. okt 2007 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nezabudla svokra skonštatovat...to je celý Janko, tomu tiež narástli vlásky až keď mal rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. okt 2007 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stara provokovala?
17. okt 2007 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam strasnu chut na kriedu,zjedla by som aj kilo kriedy :unamused:
17. okt 2007 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak už sa takto cez net pozname cca rok. Ako to letí....to som ti vtedy písala, čo mi urobila svokra, keď som dostala MS a boli sme u jej švagrinej, pamatas ? :grinning:
17. okt 2007 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kriedu ???....to ti zoženiem...mama je učiteěka :grinning: :grinning:
17. okt 2007 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok