Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
14. dec 2007

posli mi prosim recept 🙂

lia
14. dec 2007

huuuuu 😀 😀

lumah
14. dec 2007

kupiš 2 pudingy bez varenia OLE od Oetkera (ja mám rada tie čokoládové), 2 konzervy mandarínok-menšie, 2 šlahačky a tortový korpus. Pudingy vymiešaš so šlahačkami a šťavou z kompotu-cca 3 minuty a do toho vmiešaš mandarinky, natrieš na korpus a je to. Je to výborné!

lumah
14. dec 2007

jaaaj a všetko sa to dáva do tortovej formy samozrejme 😀 teda na dno korpus a an to sa natrei szmes. Som nechcela veriť, ale krásne to stuhlo a ked to dáš do chladničky na hodinku, tak je to uplne super-a navrch zvyknem ešte čokoládu nastruhať.

mixka
14. dec 2007

dik 🙂 mam to ulozene a vyskusam... znie to ozaj jednoducho... 😉 take ja rada... 😀

lumah
14. dec 2007

lia ahoooj🙂

mixka
14. dec 2007

ahoj lius 🙂
lumah, dik za dodatok... uz som sa chcela pytat, co s tym... 😀

lumah
14. dec 2007

mixka ja som nechcela veriť, že to všetko len zmiešam a zostane to husté, ale je to výborné-chutí to ako parížsky krém. Idem ju spraviť, papa zatial.

lia
14. dec 2007

co mate noveee??ja som hotovson,po vcerajsom upratovani/upratovala som az do 21:00h. inak/,troska mi siblo,nad ranom som sa zobudila na ukrutne bolesti-mrcha dosla,ale taka hrozna,tak som sa vobec nevyspala,lebo v noci som nevedela zaspat ☹ .

mixka
14. dec 2007

chudatko lius, to je neprijemne... 😢

lia
14. dec 2007

ale som rada,ze som si upratala,lebo inak by som asi ani mrchu tak skoro nedostala.uz mam veget,este jeden balkon a hotovo 🙂 .
ale ja to nechapem,tu je stale bordel. 😠
mixi,budes teda piect?

mixka
14. dec 2007

lius, urcite ano... ved ake by to boli vianoce bez kolacikov... 😵

lia
14. dec 2007

kazdy rok pecies?? 😕

mixka
14. dec 2007

lius ano, ale doteraz som pomahala mamine, kedze sme byvali spolu... az teraz prvy rok gazdujem sama... 🙂

lia
14. dec 2007

nooo,tak to bude ine 🙂 ja som nikdy nepiekla,az teraz

mixka
14. dec 2007

tak to mame obe tieto vianoce premieru... ked sa nam nebude darit, mozeme si zufat spolu.... 😀

lia
14. dec 2007

aaa tak ja si z toho hlavu nebudem robit,pri najhorsom urobim tiramisu a kupim dobosku,u nas to nie je take,ze to musi byt. 🙂 len budem za princeznicku 🙂
vzdy som sa bala toho,aby sa mi salat podaril,konecne tento rok nemam obavy 🙂

lia
14. dec 2007

ja nedydym 🙄 ,dobruuuuu

mixka
14. dec 2007

pa pa lius, bru noc a nech ta blchy stipu celu noc... 🙂

zabka132
14. dec 2007

ahojte, tak Filipko uz nema teplotu. Ale pre zmenu mna trapia zuby. Vcera mi poriadne napuchlo lice a zakon schvalnosti funguje....moja zubarka ma zlomenu ruku, tak som musela ist na pohotovost. Ale vsetko zle je na nieco dobre, bol tak taky mily mlady ujo doktor a ten sa ma ujal 😀 . Momentálne mam rozvrtane 2 zuby, papam antibiotika a dufam, ze mi ich nebudu musiet trhat. Ale neboli ma nastastie nic....zatial 😅 .
Zajtra sem nakuknem...zatial papa.

mixka
14. dec 2007

nezavidim zabi... nie je nic horsie, ako zuby... brrr... 😖

adara
14. dec 2007

Ahojte snazilky,

volam sa Ada, som tu po prvykrat a dovod je jednoduchy, nemozem otehotniet....
Rada by som sa zapojila do Vasich diskusii a nabrala optimizmus do zivota, kedze mi ho vela v poslednej dome nezostava...

lia
15. dec 2007

ahojte krasky 🙂

lia
15. dec 2007

juliššška,dosli ti tie krvne skupiny??

mixka
15. dec 2007

ahojte bre ranko 🙂

jul
15. dec 2007

ahojte 😉

liušška,nic mi nedoslo 😢 😢 😢 asi to niekde bludi po serveri 😀

mixka
15. dec 2007

ahoj julis 🙂 mne to prislo... 😕

zabka132
15. dec 2007

halo, je tu niekto ?..Fifik 😀 prave zaspal, tak mam chvilu cas.

zabka132
15. dec 2007

no nic, tak nakuknem neskor.

mixka
15. dec 2007

ahoj zabi, ja som tu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre