Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
17. okt 2007

liušš,tak to nech ti zabka porozprava co jej svokra vyviedla ked dostala mrchu 😀

vivi77
17. okt 2007

lia, hej, harbulak to zaklincoal aj u mna, aj so stenovou ☹ nechavam to teraz na prirodu, nech sa sama rozhodne co je pre mna dobre, ziadne hormony a ziadne procedury a la ivf. drzim ti velmi palce, verim ze vsetko dopadne tak ako ma a my budeme stastne 😀

jul
17. okt 2007

drzim vam palce kočky,nech ste cim skor stastne tehulky 😵

dalida
17. okt 2007

Dobry den, dievcence. Ako sa mate? Zajtra idem na odber krvi - budeme zistovat ci nam to vyslo... Som dost nervozna... Asi to nevydrzim a vecer si skusim urobit testik.

vivi77
17. okt 2007

jul, dakujem, verim v svetlejsie zajtrajsky 😉

dalida, drzim palce. skus s testikom vydrzat, aby si nebola zbytocne sklamana, testy to nemusia vzdy ukazat.

zabka132
17. okt 2007

haloo, je tu niekto ? vyzera to tak, ze aj dnes vecer budem konikovat...huraaa, teda ak bude Fifino spinkat 😵 . Alebo ho dam babke, nech bavi 😀 .

ninka1234
17. okt 2007

ahojky 🙂 😉
jul videla si novembrovky už maju dve babetka

zabka132
17. okt 2007

lia...pisem ti ip.

jul
17. okt 2007

caute 🙂
ninka,citala si decembrovky? som tam pisala co mi vsetko dnes pozistovali na poradni 😢 😢 😔 😔
som hotova 😔

jul
17. okt 2007

ajoj zabi 😉

zabka132
17. okt 2007

co ti zistili ??...idem pocitat.

jul
17. okt 2007

zabi,aj ho volas Fifik?

jul
17. okt 2007

kde ste? 😕

jul
17. okt 2007

my sme mali ist dnes na veceru,tak som sa tesila a mozem pekne doma lezat 🙄

vivi77
17. okt 2007

jul, precitala som si, co pises v decembrovkach. to s tou nemocnicou myslia vazne? to neznie najlepsie. a kam by si sla? do ruzinova?

zabka132
17. okt 2007

jul...to je blbé...nech sa to vsetko dobre skonci.
Volam ho fifik odvtedy ako si to napisala....ja som sa na tom hrozne smiala a akosi mu to potom prischlo. 😎 . takze za to vlastne mozes ty 😉 .
Idem si dat kafe, lebo ma hrooozne boli hlava. Ja som dnes bola u dokiny a zevraj mam este stale nejaku ranku na maternici, ale nic hrozne. O tyzden zasa na krv, lebo mam malo zeleza. Budem klince olizovat.

jul
17. okt 2007

ahoj Vivi,
no doki povedal,ze ked mi bude tvrdnut brucho cely vikend,tak v pondelok idem do nemocky.Isla by som na Kramare,lebo tam chcem rodit 😖

jul
17. okt 2007

😀 zabi,ja zase kriedu kusat a ty klince olizovat 😀

no sak to moja mama vymyslela ked bol malicky a teraz uz ma 11 rokov a stale mu tak hovori 😠 😀

zabka132
17. okt 2007

ozaj jul...citala som, ze si ides kupovat do porodnice nocne kosele....nekupuj. Zober si nejake stare...teda ak budes rodit klasicky. Ja mam pokupene tiez a v porodnici som ich vobec nenosila, lebo by som ich nedoprala. Len take stare som tam mala. Aj tak som bola furt v zupane.

jul
17. okt 2007

vsetko ma chytilo naraz a pred chvilou ma dokonca zaclo nieco sem-tam pichat v podbrusku a v krizoch,dufam,ze odtanem do rana este kinderko 😒

zabka132
17. okt 2007

jul, aj mne tvrdlo brucho....ale dokina mi povedala, ze pokial som zatvorena, tak sa nic nedeje. Ze mam vacsiu drazdivost maternice.

jul
17. okt 2007

zabi,ja nemam ziadnu nocnu koselu,len take mini satenove s cipkou,ale to by som asi bola v novom case na druhy den 😀 😀
chcem si kupit nejake lacne ,este uvidim kolko vlastne stoja a na porod si chcem kupit nejake dlhe tricko,co potom vyhodim

jul
17. okt 2007

ved mne pozeral krcok a som zatvorena na 3,5cm ako konzerva 😎

jul
17. okt 2007

od minulej poradne sa krcok ani o 1mm neskratil,drzi pokope 😀

ninka1234
17. okt 2007

jul idem si to prečítať

ninka1234
17. okt 2007

jul ked si zatvorena tak je to dobre len papaj to magnezium, aj mne tvrdne bruško ale 100 krát za deň určite nie viac si cez deň ľahni a vylož hore nohy

jul
17. okt 2007

ninka,velmi rada,ale ja som taka sprosta,ze ja musim upratovat,prat,varit...ja sa nemozem pozerat ked je doma bordel.Aj moj mi hned zacal nadavat ked som mu povedala co a ako,ze to mam z toho lozenia po stvornozky a zametania kazdej spinky 😒 aj sama si mozno za to mozem 😠

jul
17. okt 2007

zabi,co zase srkas niekde vinko? kam si zmizla?

ninka1234
17. okt 2007

si presne taka ako ja, aj mne vadi aj ta najmenšia špinka ale teraz som si vravela že už dosť že už nevládzem ráno ich nepustím skôr do školy kym nemaju v izbe všetko upratené aj aj v sobotu oni všetci upratuju a ja len utriem prach aj to len tam kde sa nemusím zohýnať a sedím a len ich dirigujem . Takže teraz viac myslí na malého a upratať nech upratuju chlapi my sa obetujeme dosť tak môžu niečo urobiť aj oni

jul
17. okt 2007

😀 😀 😀 to by som chcela vidiet ako ich dirigujes 😀 aj pekne posluchaju? nefrflu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre