Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
20. dec 2007

idem nieco porobit, neskor nakuknem, majte sa zatial... 😉

mixka
20. dec 2007

nebud smutna aji, ja sa z chripane neviem dostat uz druhy tyzden... 😢

wighy
20. dec 2007

musela som odbehnutk malej

mixka aj ty si chora??aj my 😝

aji v utorok sme boli na ockovani tak ja to prikladm tomu ze je umrncana ale aspon ze horucku nemala

mixka
20. dec 2007

wig, ja uz druhy tyzden... mam uz toho fakt plne zuby... 😠

wighy
20. dec 2007

juuuj tak to sa ti poriadne taha, ja som to dufam chytila ece na zaciatku lebo ja moc lieky teraz nemozem,tak by nebolo obre ked´by ma to moc chytilo 😝

mixka
20. dec 2007

ja neviem, co to mam za pliagu... 😢

wighy
20. dec 2007

a brala si nejake lieky??inak treba to uplne vykynozit bo sa ti to bude stale vracat,moja mama bola teraz 3 mesiace chora,odked sa mala narodila videla ju len teraz lebo taku pliagu mala ze sa z toho nevedela dostat brala 4 druhy antibiotyik kym sa z toho dostala

jul
20. dec 2007

ajooooj wiiiiig 🙂

pipka
autor
20. dec 2007

jeej ajuska k nam zavitala 😵 😵 😵

prave som sa zobudila 😔

wighy
20. dec 2007

avooooooj juuuuuuuuuuuul juul 😉 ako???

pipka a ty?????

dudu
20. dec 2007

ahojte babulky, dnes som tu len teraz a idem hned domenko,
PIPI dakujem za sms,aj V, dnes som bola cely den na predajni, mame taku akciu ze vsetci z kancelarii, musia jednu smenu pred sviatkymi odpracovat na predajni tak som si to dnes odpracovala. 😀 som sukulka 😀 uz som aj zabudla fizicky pracovat 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pa tak idem domenko, mozno este pridem, packo

mixka
20. dec 2007

wig, nie neberiem ziadne lieky... ale asi zacnem... len to ja nerada, cpat sa chemiou... 😠

jul
20. dec 2007

wiiig,dnes sme boli s malym u doktorky,tak mal chudacik bolave brusko,dala nam kvapkysab simplex a uz sa mi pekne vykakal,ale mrnci furt 🙄 🙄

mixka
20. dec 2007

bosorky, potrebujem ucet od vetrovky... v cene cca 1OOOkorun... neviete mi dohodit ???

wighy
20. dec 2007

mixka radsej si daj ako by to malo prejst do horsieho

jul aj moja mrrnci cely den,teraz konecne spi

ja som malej davala espumisan,dufam ze malemu tie kvapky pomozu

mixka
20. dec 2007

preco male babatka trapi kolika ???

pipka
autor
20. dec 2007

duduska tak to si teda "sukulka" 😀 😀 😀

a ja som chora 😔 🙄 uz mam aj atb, ale take pre tehulky, v noci som sa skoro zadusila od kasla 😠 🙄

mixka
20. dec 2007

pipi, ale ja som ta nenakazilaaa... 😀

pipka
autor
20. dec 2007

okrem ineho som stratila hlas...no des! Len vilkovi sa to paci, ze je doma ticho 😠 😀 😀 😀

pipka
autor
20. dec 2007

ja viem mixi, to ma asi v skolke, alebo co ja viem kde... 😒 no snad to zvladnem a hlavne fazulka aby to zvladla 😕 😖

mixka
20. dec 2007

pipi, dnes aj mna boli nenormalne hrdlo... tiez budeme mat asi nutenu tichu domacnost... 😀

wighy
20. dec 2007

fiha tak choroba trapi nas vsetky???juuuj snad do vianoc to prejde

pipi a ake ti dali??ja som tez brala atb v 8tt

pipka
autor
20. dec 2007

lius, na tie plnky ti neviem povedat presne miery, ja to nikdy nevazim, ja to vzdy chutnam a ked je to mnam, ani huste ani riedke, tak to natriem na cesto a dam piect 😉

do tej tvarohovej davam vanilkovy cukor, zltka a tvaroh...a chutnam...a ked je mnam...tak opakujem postup ako pri makovej... 😀

pipka
autor
20. dec 2007

wighy, dala mi penbene na sedem dni, to vraj ma dlhodoby ucinok, a este taky baby sirup stoptusin na vykasliavanie, tak snad mi to pomoze 😅

pipka
autor
20. dec 2007

mna inak hrdlo ani nebolelo, len ten hlas mi odisiel 😒
nastastie nemam ani teplotu a ani nadchu...klop klop... 😉 😅 😉

mirusch
20. dec 2007

Pipka skoré uzdravenie prajem!

pipka
autor
20. dec 2007

jeeej mirush, vitaj u nas, dakujem.
hned nazriem aj k IVF-kam 🙂

wighy
20. dec 2007

pipka aj ja som tie brala a ece bioparox spej do hrdla ale z toho ma hrozne napinalo bleeee 😝

no idem sa ja navecerat kym mi potvorka buva papapa

mixka
20. dec 2007

zase vypadok... to je des dnes... 😠

pipka
autor
20. dec 2007

ty kokso, co sa to deje dnes? 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre