Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ninka1234
17. okt 2007

nefrflu lebo nesmu, ja som prísna, a kedže sa na malú tešia tak som im vravela že už nesmiem toľko robiť aby bolo všetko v poriadku tak počúvajú, veď im nič ine ani neostáva aj teraz si napríklad robia desiatu do školy 😵

zabka132
17. okt 2007

ze vinko 😀 ...kavu som pila. Nenormalne ma hlava boli. Ale mozno vecer bude varene vinko. Ja mam teraz chute ako tehotna baba...a hlavne v noci vyjedam chladnicku. Minule som o polnoci jedla slepaciu polievka 😅 .

zabka132
17. okt 2007

pojdem krmit maleho za chvilu....lebo papal o tretej, tak uz pomaly bude hladny.

jul
17. okt 2007

zabi,ty mas ale vyhodu,ze nepriberas,nie?

zabka132
17. okt 2007

jul, ja ked som prisla z porodnice som mala 52 kg. Teraz mam 49....Fifo zo mna vsetko vycicia. A to jem jak drevorubac...hlavne sladke.

jul
17. okt 2007

ninka,ty mas ale zlatych chlapcov 😵 a ake mile,ze sa tesia na Zojku 😵 😵

jul
17. okt 2007

mna dnes asestricka vazila ,tak ja uz mam +16 kil 😢 😢 😢 ,ale bola som naobliekana a mala som vysoke cizmy na nohach,takze snad je to len +15,inac tie cizmy nezapnem az povrch 😖 take lytka mam jak dostihova kobyla 😖

ninka1234
17. okt 2007

no vieš maju aj svoje zle dni hlavne tomáš tam už začína kvalitna puberta ale inač su zlatý , a na malu sa tešia každy deň hladkaju bruško a davaju pusinky

ninka1234
17. okt 2007

jul ani ja nezapnem čižmy až do hora, zapnem len tie na vysokých podpetkoch 😖

zabka132
17. okt 2007

ja som vobec nemala opuchy. A celkovo som pribrala 9 kg. Sak sa aj divim, ze na to ake som mala male brusko sa mi narodil 3-kilovy chlap. Neviem ako tam bol pokruteny.

lia
17. okt 2007

ahhhoooojjjjtttteeee 🙂

jul
17. okt 2007

ninka,
ved Tomasko uz ma 12 rokov 😎 uz maju aj frajerky? 😀

jul
17. okt 2007

ajoj Liušššš 😉

jul
17. okt 2007

zabi,ani ja to nechapem ,ako je tam skruteny 😖

jul
17. okt 2007

uz som sa mohla napchavat v restike 😠

jul
17. okt 2007

takto musim ist nieco ukuchtit,asi spravim nejake masko na cibulke a paprike alebo nejaky gulas...mozno sote? 🙄

lia
17. okt 2007

preco nejdete na veceru julišš??

ninka1234
17. okt 2007

jul frajerky zatiaľ nie aspoň o tom neviem 😉 babenky idem ja už do sprchy a trošku sa natiahnuť lebo ma bolia kríže tak sa zatiaľ majte pa pa

jul
17. okt 2007

liušš,
no dnes som bola na poradni a zistili mi same zle veci 😒 ,musim lezat a nic nerobit,lebo mi v pondelok hrozi nemocka 😢

jul
17. okt 2007

ajoj ninka 😵
skoda,ze nedavaju dnes ordinaciu 😒

lia
17. okt 2007

ahoj ninus,chod lezkat 🙂
juliššš a co ti zistili?? 😕 ☹

zabka132
17. okt 2007

ahoj lia....idem ti konecne napisat to s tou svokrou a mrchou.

lia
17. okt 2007

nooo,to som zvedava 😀

lia
17. okt 2007

aaahoj zabi 🙂

jul
17. okt 2007

no ked som povedala dokimu,ze som za posledne 2 tyzdne skoro 3x odpadla,hned ma poslal na krv,tam mi zistili,ze mam strasne malo bielych krviniek,tak mi vypisal papier na interne,takze tam musim ist na vysetrenie,tvrdne mi strasne vela krat za den brušeno a ked mi neprestane v pondelok idem do nemocky 😔 ,nohy mam jak spuchliny,ani cizmy som dnes nezapla a cele flakate ,take hnedofialove flaky a brni mi noha a celu ju mam fialovu pod kolenom - krcove zily 😝 a ece obcas aj vracam 😝

lia
17. okt 2007

nic potesujuce,ale co by to znamenalo pre riska??preco to je??nedaju sa nejak tie vysetrenia urychlit??

jul
17. okt 2007

ece mi robil aj kultivaciu,tak snad to dobre dopadne a o tyzden idem na protilatky,tak snad aj to bude o.k.

doki povedal,ze mi hrozi predcasny porod,ze to neni mozne to tvrdnutie 😢 ,nastastie krcok ma zavrety az na 3,5 cm,takze sa neotvaram.A vsetko sa to zbehlo behom 2 tyzdnov,dovtedy som nevedela ,ze som tehu,vsetko bolo fajn 😒

jul
17. okt 2007

pre Riska,len to,ze sa narodi predcasne 😢

no musim sa objednat u toho internistu zajtra 😒

lia
17. okt 2007

tak co najviac lezkaj,hlavne nohy vysoko 😉 .dufam,ze to nebude potrebne a risko uvidi svetlo sveta ked bude na to najvhodnejsi cas 😵 .ja sa tak nanho tesiiiiimmmm 😵 .juliššš,mas ma v telefone??chcem mms 😉

jul
17. okt 2007

hej hej,jasne,hned napisem a poslem mms 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre