• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
v moste, ale si vtipna... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz v nedelu, ja na stedry den uz scem mat pokoj a uz budem len rozpravky kukat :grinning: :grinning: :grinning:

jeeej, supis, tak si uzivaj volno. Aj my mame teraz mimoriadne dlho volno, az do 7.1. to idem akurat na utz :dizzy_face:
a ty si ako dlho doma?
21. dec 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bola momentalna slovna inspiracia :grinning:
21. dec 2007 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som asi tiez nejak tak, este neviem, ak budu chodit chlapci skor, ak nieco vyvedu, tak uz 2.1.... :confounded: tak im odporucam, aby sekali dobrotu... :angry: :angry: :angry:
aj obalovat budes v nedelu? :fearful:
21. dec 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, ja to chcem mat vsetko este v nedelu vecer hotove, aby ked som vstala, som sa mohla v pyzamku presunut k telke a uz len cumiet :grinning: :grinning: :grinning: aj tak ma byt post az do vecere, a potom sa nabuchame salatu s rybkou a kapustnicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
...o kolacoch pomlcim.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kupovala si aj emke darcek?
21. dec 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas robi salat svokra, ale nie je to dobre vymyslene, lebo nebudem mat co cely den pojedat... :frowning2: sak ale ja si nieco ine najdem, toho sa nebojim... :grinning: :grinning: :grinning:
uz mas nejake priznaky? :confused: :dizzy_face:
21. dec 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emka na mna tak kukala, ze darcek uz zozrala... :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasles na mna, ci co? :angry: :angry: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
absolutne ziadne :unamused: furt je mi tak dobre, az mi to je divne :sweat_smile:
ak nemyslim ten sprosty kasel :angry: :angry: :angry: uz som druhy den rano vracala, ale to z toho kasla, chytim taky zachvat, az ma pri cisteni zubov napne a len zlc ide...sak brucho prazdne :unamused: nemozem ani lieky zapijat, lebo hned idu von :rolling_eyes: na nervy!
21. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak pisem, ne? :grinning: :grinning:

tak emke musis kupit novy darcek :grinning:
21. dec 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy to vola inac, ty kasel? :confused: :dizzy_face:
21. dec 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaslem na nu... :angry: ale trase sa vonku od zimy, tak zeby sme ju este zaodeli? :unamused:
21. dec 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslis? :confused:

no kup jej oblecko, nech je fesanda :dizzy_face:
21. dec 2007 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si sama doma? :confused:
21. dec 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ja som momentalne bez peněz... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. dec 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zatial sama, manzel siel ku susedovi pre vetvicku a nejak nechodi... :angry: :angry: :angry: ale dobre, aspon mam pokoj, ale mala by som ist robit veceru... :unamused:
21. dec 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa zapajas do temy augustovky? :confused: :dizzy_face:
21. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez...po dnesnom nakupe mi ostalo v kešeni asi 23.- korun :sweat_smile: ledva cakam na peniazky, co mi maju dojst na ucet od Vilka na najom :sunglasses: snad to kvoli sviatkom v banke neposunu a nepridu mi az 27.12., to by ma porazilo :angry:
21. dec 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial sa nikam nezapajam...a ani nebudem, ja som vam verna :grinning:
21. dec 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa pojdeme lyzovat 28.12. az 2.1., tak to tiez pojde do penazi a mala som ist na stretavku zo strednej, lae nepojdem... :unamused:
autor
mne tiez vilko volal, ze sa trochu zdrzi...som zvedava, kedy dorazi :unamused: :grinning:
...lae... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a preco nepojdes na stretko? :confused: Ja taketo nase triedne akcie milujem :dizzy_face:
21. dec 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kam idete lyzovat? :confused:
21. dec 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to 28.12., hrozny termin, dali si to tie, co sa chystaju na sviatky do PP, tak nech si tam idu... :angry: ja fakt na to teraz nemam, aby som koli jednemu dnu vyhodila coby len jednu tisicku... :unamused: a dnes ma vytocila jedna spoluziacka, vraj manzel jeden den bezo mna vydrzi, taaaaak ma vytocila... :angry: :angry: :angry:
21. dec 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme kdesi ku Žarnovici, neviem presne miesto, ide aj ema... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. dec 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nevydrzi? :grinning:
no moj by urcite vydrzal, a raaaad :sweat_smile: :grinning:
21. dec 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je o vydrzani, to je o tom, ze neprecestujem pol dna koli kravam, na ktore sa ani netesim, ktore sa po dvoch hodinach zdvihnu, lebo musia ist domov za detmi... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dec 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok