Ideme na to
pipka
8. okt 2007

Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
ajka23
21. dec 2007
v moste, ale si vtipna... ]-( 😃 😃 😃 😃
pipkaautor
21. dec 2007
uz v nedelu, ja na stedry den uz scem mat pokoj a uz budem len rozpravky kukat 😃 😃 😃

jeeej, supis, tak si uzivaj volno. Aj my mame teraz mimoriadne dlho volno, az do 7.1. to idem akurat na utz x-)
a ty si ako dlho doma?
pipkaautor
21. dec 2007
ze? 😃 😃 😃 😃 to bola momentalna slovna inspiracia 😃
ajka23
21. dec 2007
ja som asi tiez nejak tak, este neviem, ak budu chodit chlapci skor, ak nieco vyvedu, tak uz 2.1.... :-S tak im odporucam, aby sekali dobrotu... ]-( ]-( ]-(
aj obalovat budes v nedelu? 😕
pipkaautor
21. dec 2007
hej hej, ja to chcem mat vsetko este v nedelu vecer hotove, aby ked som vstala, som sa mohla v pyzamku presunut k telke a uz len cumiet 😃 😃 😃 aj tak ma byt post az do vecere, a potom sa nabuchame salatu s rybkou a kapustnicky 😃 😃 😃 😃 😃
pipkaautor
21. dec 2007
...o kolacoch pomlcim.... :-N 😃 😃 😃
pipkaautor
21. dec 2007
kupovala si aj emke darcek?
ajka23
21. dec 2007
u nas robi salat svokra, ale nie je to dobre vymyslene, lebo nebudem mat co cely den pojedat... 😞 sak ale ja si nieco ine najdem, toho sa nebojim... 😃 😃 😃
uz mas nejake priznaky? =-) x-)
ajka23
21. dec 2007
emka na mna tak kukala, ze darcek uz zozrala... 😃 😃 😃
ajka23
21. dec 2007
kasles na mna, ci co? ]-( ]-( 😃 😃
pipkaautor
21. dec 2007
absolutne ziadne :-| furt je mi tak dobre, az mi to je divne :-N
ak nemyslim ten sprosty kasel ]-( ]-( ]-( uz som druhy den rano vracala, ale to z toho kasla, chytim taky zachvat, az ma pri cisteni zubov napne a len zlc ide...sak brucho prazdne :-| nemozem ani lieky zapijat, lebo hned idu von 8-( na nervy!
pipkaautor
21. dec 2007
sak pisem, ne? 😃 😃

tak emke musis kupit novy darcek 😃
ajka23
21. dec 2007
kazdy to vola inac, ty kasel? =-) x-)
ajka23
21. dec 2007
kaslem na nu... ]-( ale trase sa vonku od zimy, tak zeby sme ju este zaodeli? :-|
pipkaautor
21. dec 2007
myslis? =-)

no kup jej oblecko, nech je fesanda x-)
pipkaautor
21. dec 2007
si sama doma? =-)
ajka23
21. dec 2007
ked ja som momentalne bez peněz... 😞 😞 😞
ajka23
21. dec 2007
som zatial sama, manzel siel ku susedovi pre vetvicku a nejak nechodi... ]-( ]-( ]-( ale dobre, aspon mam pokoj, ale mala by som ist robit veceru... :-|
ajka23
21. dec 2007
uz sa zapajas do temy augustovky? =-) x-)
pipkaautor
21. dec 2007
ja tiez...po dnesnom nakupe mi ostalo v kešeni asi 23.- korun :-N ledva cakam na peniazky, co mi maju dojst na ucet od Vilka na najom 😎 snad to kvoli sviatkom v banke neposunu a nepridu mi az 27.12., to by ma porazilo ]-(
pipkaautor
21. dec 2007
zatial sa nikam nezapajam...a ani nebudem, ja som vam verna 😃
ajka23
21. dec 2007
my sa pojdeme lyzovat 28.12. az 2.1., tak to tiez pojde do penazi a mala som ist na stretavku zo strednej, lae nepojdem... :-|
pipkaautor
21. dec 2007
mne tiez vilko volal, ze sa trochu zdrzi...som zvedava, kedy dorazi :-| 😃
ajka23
21. dec 2007
...lae... 😃 😃 😃 😃 😃
pipkaautor
21. dec 2007
a preco nepojdes na stretko? =-) Ja taketo nase triedne akcie milujem x-)
pipkaautor
21. dec 2007
kam idete lyzovat? =-)
ajka23
21. dec 2007
je to 28.12., hrozny termin, dali si to tie, co sa chystaju na sviatky do PP, tak nech si tam idu... ]-( ja fakt na to teraz nemam, aby som koli jednemu dnu vyhodila coby len jednu tisicku... :-| a dnes ma vytocila jedna spoluziacka, vraj manzel jeden den bezo mna vydrzi, taaaaak ma vytocila... ]-( ]-( ]-(
ajka23
21. dec 2007
ideme kdesi ku Žarnovici, neviem presne miesto, ide aj ema... x-) x-) x-)
pipkaautor
21. dec 2007
a nevydrzi? 😃
no moj by urcite vydrzal, a raaaad :-N 😃
ajka23
21. dec 2007
to nie je o vydrzani, to je o tom, ze neprecestujem pol dna koli kravam, na ktore sa ani netesim, ktore sa po dvoch hodinach zdvihnu, lebo musia ist domov za detmi... ]-( ]-( ]-( :-p