• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
ahoj ninus :slight_smile: , gratulujem :dizzy_face: , ake to bolo ???
22. dec 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste bosorky vsetky :confused: ??? ja dnes peciem... :grinning:
22. dec 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixka hoj, ja sa dnes len tak poflakujem, zajtra ideme k mojim rodičom, vianoce strávime tam, takže akurát pomôžem mame s prípravami, ale ona už napiekla všetko. :slight_smile: To sa mám, že?
22. dec 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky prajeme vám tie najkrajšie vianočne sviatky hlavne veľa zdravia a radosti :dizzy_face:
23. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež strávim vianoce u rodičov takže nemusím nič :slight_smile:
23. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafteee :wink:
tak ja uz mam vsetko hotove, salatik uz len zmiesat, rybky vyprazit. Akurat som doupratovala a dala som este prat koberceky z kupelne...
no ale poviem vam, ze zdravotny stav sa mi vooobec nelepsi, dnes som sa v noci skoro zadusila, nespala som ani minutu. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: este cez den, ako-tak, ale tie noci su desne :angry: :pensive: bojim sa, aby som tieto sviatky prezila v zdravi... :fearful: :rolling_eyes:

ale vam vsetkym zelam KRASNE VIANOCE , veeela lasky, stastia a hlavne ZDRAVIA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
CMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK :zipper_mouth:
23. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov všetkým trpezlivým aj netrpezlivým :o)).
23. dec 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabinka aj tebe a Filipkoviiiiii :dizzy_face: , cmuk
23. dec 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, prajem vam vsetkym kraaaasne Vianocne sviatky, vela lasky, pokoja a dobrej nalady a hlavne vela zdravicka a stasticka v nasom spolocnom snazilkovanie a mamulkovani, nech sme v dalsom roku krasne maminky s krasnymi babuliatkami :wink: :dizzy_face: :wink: :dizzy_face: :wink:
23. dec 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

aj ja Vam prajem krááááásneeeeeeeeeeeeeeeee Vianoceeeeeeeeeeeeeeeeeee plné lásky,spokojnosti a radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my sme sa prave vratili z lyzovacky :slight_smile:
23. dec 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bosorky, zelam vam krasne vianoce plne radosti a lasky a do noveho roku vsetko vsetko dobre a hlavne nejaky ten splneny snicek... :dizzy_face:
24. dec 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
pripajam sa ku zelaniam, kraaaaasne vianoce... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hlavne sa vela neobzerte, aby ste potom nemuseli dietovat... :grinning: :grinning: :grinning:
pipi, sak uz sa vyliec, nejako dlho to tahas s tou chorobou... :confounded:
hadam este dnes nakuknem... :wink:
24. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ako zistim kde mam najplodnejsie dni...teraz som 10DC
24. dec 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam uz vsetko spravene,uz len obalim rybu a mozem sa ist ja chystat :dizzy_face: ,ale moc sa fintit nebudem,to az v novej kolekcii :dizzy_face:
co robkate??
jaja,podla ovu testov to zistis
24. dec 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lius, ako bolo na lyzovacke ??? sa mas, ja som v plnom prude priprav...
24. dec 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyyyyytttteeeecccccnnnneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lutujeme,ze sme si to nezariadili tak,ze by sme tam mohli ostat aj na Vianočky :slight_smile: .ale buduci rok tam budeme,tak hadam sa dozijeme :grinning: .
a co robkas mixi??vydarili sa kolacik&??ja by som si dala ten makovy zavinčok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale to som uz nestihla :grinning:
24. dec 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vydarili, su mnam... :dizzy_face:
a kde ste to vlastne boli :confused: ???
24. dec 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Čičmanoch,ako vzdy mixi :wink:
24. dec 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tam som bola raz v lete a bolo tam uzasne... :dizzy_face: inak, to mas super napad, ze travit vianoce niekde mimo na horach... buduci rok si to tak pokusim zorganizovat... :slight_smile:
24. dec 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeejjj??tam je krasne,my sme tam niekolko krat do roka.najblizsie by sme tam mali mat babsku jazdu v januari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. dec 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, to by bolo... :slight_smile:
24. dec 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam idem s kamoskami v januari mixi :wink:
24. dec 2007 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopila som lius... :grinning: len ma napadlo, ze by bolo super, keby sme tam mali aj zurku s mk... :grinning:
24. dec 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,to som pochopila ja mixi :grinning: :grinning:
24. dec 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koncim lius, idem sa realizovat so kuchyne... pa pa a pekny zbytok stedreho dna... :dizzy_face:
24. dec 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zurku z mk, nie s... :confounded: :grinning: ...
24. dec 2007 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s modrym konikom,moze byt :slight_smile:
aj ja pomaly idem,ale uz som hladnaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dec 2007 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s mk ano, len ja som myslela z mk... :grinning:
24. dec 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam chvilu pauzu, manzel isiel po svokru... :unamused: :wink:
konecne mame trochu bielo, huraaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
este raz vam prajem KRAAAAAASNE VIANOCE... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2007 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, kde ste ??? dufam, ze vam nezaskocila vcera kosticka... :grinning: :wink:
25. dec 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok