• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
a zakusky ste uz popapali??my nic :confounded: .ja to vobec nejem a moj len trosicka
26. dec 2007 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, kdeze !!! akurat som nastvana, ze M nic neje a dnes mi povedal, ze naco som to piekla, ze mi vravel, ze je to zbytocne... buduci rok nepeciem... !!!
26. dec 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne medovniky vobec nechutia,rozkov som par zjedla,ale na jednej ruke to zratam,ani mne sa to neoplati.neviem nic specialne piect,tak kaslem na to.iba rozky kvoli voni.ale moj najviac zboznuje dobosku,ktoru som kupila a to je najvacsia vdaka pre neho.
26. dec 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja milujem puncaky... :grinning: ale inak na buduci rok vazne nebudem blbnut s pecenim... :frowning2:
26. dec 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zbytocne ti to zaberie cas.aj do obchodu,aj s pecenim.na buduci rok my pojdeme do cicman,tak tam budeme s babami kuchtit,to mam radsej :slight_smile:
26. dec 2007 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to verim... ja som tiez uz doma navrhla, ze pojdeme vianocovat niekam na hory... tak by bolo super, keby sa to podarilo... :dizzy_face: a snad uz aj s detmi... :slight_smile:
26. dec 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko deti budete mat do buducich vianoc mixi?? :confused: nepoziciate nam?? :grinning:
ale pipi ich bude mat dost,od nej poziciame :grinning:
idem sa chystat,este hlavu vyfukat a tak

pekny vecer :slight_smile:
26. dec 2007 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, snad dve, ak vsetko pojde, ako ma... :slight_smile:
26. dec 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicusky, aj vy ste prezili tak pekne a kludne sviatky?
ja som tie nase vianoce zvladla, akurat na tolko ze som zabudla dat pod tabier supinky s kapra :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , ak by to malo pomoct k bublinke, tak budem spokojna. :sweat_smile:
mixi a vy ako?
babulky ja som pribrala tri kila, kokso sak sa nezmestim ani do nohavic, :sweat_smile: , to budem mat odtucnovacku.... :sweat_smile: :wink:
26. dec 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudu ahoj :slight_smile: , my... ??? ja uz sa zacinam citit kus lepsie, aj ked to este nie je uplne super, ale fcul to preslo na mojho manzela... slak ma trafi... :angry: :cry: supiny z kapra sme ani my nemali, lebo muzik cistil kaprika u kamarata a doniesol uz ocisteneho a naporcovaneho na podkovicky... ono sa to strieda, kazdy rok sa to cisti u inej rodiny a buduce vianoce je to u nas, tak bude supin dostatok... :grinning:
27. dec 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :wink:
de je pipi? hadam nemaroduje... :unamused:
27. dec 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ajiii... :slight_smile: ako sa mas ???
27. dec 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dobre, svokra mi tu 2 dni kaslala jak tuberacka, tak hadam nic nechytime... :angry: :wink:
a zajtra ideme na silvestra, tak ma tu stretnete az v novom roku... :unamused:
ako ty?
27. dec 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja celkom hej... M isiel teraz poobede k dokinovi, tak som zvedava...
27. dec 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy sa nejako neviete vymotat z tych chorob... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja som sa dala zaockovat a asi preto som taka zdrava... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
neskusala si na podporu imunity aloe? :confused:
27. dec 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee aji neskusala... asi som mu to posunula ja a teraz sa tesim, kedy to posunie on mne... :confounded:
27. dec 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus to aloe, ja som to pila, je to sice riadny hnus, ale hadam to je na nieco dobre... :wink: a asi by to chcelo vela pit a papat vitaminky... :wink:
27. dec 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved papame vitaminky.. neviem, kde je chyba.. snad nam pomoze ten horsky vzduch...
27. dec 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno aj pohyb... :unamused: ja od kedy mam psa, tak som nejak zdravsia, ci co... :unamused: aj som sa naucila viacej obliekat, dokonca aj dazd uz mam rada... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji, ja praveze neznasam byt moc naobliekana... mozno aj preto vzdy nachladnem... :frowning2:
27. dec 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde mame vsetky baby, co este spia? :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ajus, asi travia kolaciky... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som zjedla 3, tak je vela... :unamused: nemam kolacikovsku naladu, ale keby som mala pred mrchou, tak by som pojedla vsetko, co mi stoji v ceste... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes uz dojde moj otec, tak som si toho volna vela neuzila, este ze uz zajtra ideme na tu chatu... :dizzy_face:
27. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooo, ste tu?
co vam jezisko priniesol? :confused: :dizzy_face:
27. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konecne som sa sem dostala...choroba ma stale neopusta... :frowning2:
27. dec 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hura... :angry: ako sa mas?
ja som podostavala oblecko a hodinky a set nahrdelnik a nausnice a naramok atd... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi som bola zase cely rok dobra... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co vy? :confused:
27. dec 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiiha ty si musela posluchat :grinning:
27. dec 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam novy kabatik...a dalsich 100 veci :wink: aj novu puklicu na auticko som dostala :dizzy_face:
27. dec 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok