Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
29. dec 2007

ja som uz dopapala,mnaam 😀

mixka
29. dec 2007

a s cim si mala lius spenatik ??? ja ho milujem s cestovinkou 😵

lia
29. dec 2007

to mam aj ja rada,ale teraz som robila klasicky spenatik so zemiackami a volskym okom 😉

lumah
29. dec 2007

ahojte!
pipka čítam tu o tebe, ako správne reaguješ ako tehulka. 😀 A podľa toho hcg určite nečakáš len jedneho ale minimálne dvoch chrustikov. 🙂

mixka
29. dec 2007

lumah, preco nedas nejaku fotecku, nech vidime brusko 🙂 ???

lumah
29. dec 2007

mixka moje brušisko??? 😀 no neviem neviem, či to tam len slaninu nemám uloženú zatiaľ, aby bábätkám nebolo zima. Ja vlastne ešte ani album nemám založený, čo ja viem, sa mi zdá že je ešte skoro-možno by som tam mohla dať fotku z uzv, ale je tam odfotené len jedno-to ma dosť štve 😖

mixka
29. dec 2007

lumah, ale mozes tam dat nejake vecicky, co sa ti pacia a postupne pridavat co pokupis... 🙂

lumah
29. dec 2007

mixka to až neskor, nexcem to zakríknuť-veci budem kupovať ked budem už aspoň v polovici tehu. Ten môj mi slubil, že mi zoskenuje tu fotku z uzv a potom ju sem dám. 😀

mixka
29. dec 2007

jeeej, tak to sa tesim.. a svoju nepridas ??? a ked to nie je tajomstvo, ako sa vola tvoja dcera ???

lia
29. dec 2007

nedaju sa dve odfotit?? 😕 mne sa zda,ze uz tu niekto mal z utz dve bodky

mixka
29. dec 2007

lius, urcite daju, ale ked je jedna bodka schovana za druhou, co narobis... 😀

jul
29. dec 2007

liušš,
akurat si citam tu dietu podla krvnych skupin.....no ja akurat lubim to co nemam jest 😠

lumah
29. dec 2007

lia Mne to robila asi Sternová-taká blondína dlhovlasá v Gyn-five a na moment sa tam aj ukázali dve a videla som jasne biť dve srdiečka a ona povedala na konci že sa to nedalo a odfotené je len jedno, čo ma dosť sklamalo. Ja som tu videla fotku dvoch, ktoré boli pekne vedľa seba, ja som ich mala nad sebou-možno to bol problém.

lia
29. dec 2007

aj ja juliššš,teraz som sa rozozrala.ale mala by som sa k tomu vratit,lebo hned ako som sa na to vykaslala,zozrala som vsetko,co nemozem a som nejaka vacsia 😖

lia
29. dec 2007

Stenovu myslis asi lumah,ze?poznam.
nic s tym nenarobis,ked povyrastu,budes ich mat obidve na obrazku 😉

jul
29. dec 2007

ja som neschudla a ani nastastie nic nepribrala 😒
ale vcera som si pozicala od svokra stepper,ze dnes zacnem,aj drzat dietu,ale R mi nakupil v Bille toooolko blbosti... 😖

lia
29. dec 2007

tak ich nejedz ked si rozhodnuta a davaj si teda pol hodinku na nom aspon

mixka
29. dec 2007

ja si slubujem nejake to kilecko dole od lyzovacky... ked nie, zacnem si zufat... 😀

lia
29. dec 2007

my mozno zajtra skocime na babu 😅 vcera bol R v rakusku lyzovat a ma taku svalovicu,ze ledva chodi 😀
ja som na babe nikdy nelyzovala,jedine motorkovala 😀

jul
29. dec 2007

aj R bol na Babe predvcerom,asi 10min sa caka na vlek a funguje len 500-vka,ale ze si dobre zalyzoval. a je aj vecerne lyzovanie 🙂

mixka
29. dec 2007

lius, my sme boli lyzvat pred dvomi rokmi v rakusku, rano tam a vecer nazad a potom som bola 3dni doma chora a nemohla sa pohnut... 😀

lia
29. dec 2007

hej??to je od kolkej,nevies??aj kamos tam bol vcera.
ja chcem skocit v pondelok do parndorfu,tak neviem ci to budem vsetko vladat,poobede chystat pre milion ludi 😖

lia
29. dec 2007

my tak chodime,ale tam sa vylyzujes tak,ako u nas za tyzden

mixka
29. dec 2007

lius, to hej... ja mam strasne obavy z toho talianska, ze sa prvy den fyzicky zabijem a co budem robit dalsich 5dni... 😀

lumah
29. dec 2007

mixka už mám stiahnutú fotku uzv v pc-dám si ju sem, aj ked tam ni su obidve na nej, udaje o každom sú vpravo dole 😀

lia
29. dec 2007

mixi,tak to neprezen prvy den radsej

mixka
29. dec 2007

lumah, pekne meno ma dievka 😉

lia
29. dec 2007

kde ho vidis mixi?? 😕

mixka
29. dec 2007

co lius ???

lia
29. dec 2007

meno lumah dcery

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre