Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
31. dec 2007

ahoooj ninus 🙂
a kde sa nam dnes tula lia 😕 ???

ninka1234
31. dec 2007

ahoj mixi

mixka
31. dec 2007

co robkate ninus ???

jul
31. dec 2007

caffte 😉

tak my ostavame doma,mali sme ist svokrovi,ale nejdeme,mne sa nechce s malickym,tesim sa na vyvalovanie pred telkou 😀

mixka
31. dec 2007

ahoj julis 🙂 , ale v telke nic nejde, tak dufam, ze tu budes zavislacit s nami... 😉

jul
31. dec 2007

ja mam nastastie 50 programov,tak snad na 1 z 50 snad nieco pojde 😀

wighy
31. dec 2007

ahojteeeeeeeeeeee

pipka kraasne fotooooooooooooo,juuuuj tesikujem s tebou 🙂 😉 😅 😵

jul
31. dec 2007

dnes ma maly celu opišal,vsetko bolo opiškane,komoda,prebalovacia podlozka,plienky,vecicky,podlaha 😝

jul
31. dec 2007

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiig ajoooooj,
kolko hodin ti malicka spinka?

mixka
31. dec 2007

teda julis, to je betar... 🙂

wighy
31. dec 2007

juuuuuj juuuul avooooooooooj

ked len ipiskane hehe,mna raz mala tak okakalaze som sa musela cela prezliekat aj vyprat vseeetko okolo hehe

jul spinka ako kedy teraz uz doobeda nespava svoju 1/2hodku,spi od 13:00 do 16-17:00 ako kedy a potom od 20:30 ak mame dobry den a ked sme doma

ked ideme von tak je to take vselijake ale snazim sa dodrziavat to 13 hodinu bo si na nu uz zvykla

jul
31. dec 2007

uz sa chce hrat,co? a pozerat co sa deje okolo 😕 😀

ninka1234
31. dec 2007

mixi oddychujeme mala s tatikom spinkaju a som tu s vami.
Jul tebe ako spinka malý v noci

mixka
31. dec 2007

kde ste vsetky bosorky 😕 ???

ninka1234
1. jan 2008

Môžme mať 1000 prianí, túžob a snov, ale iba láska, šťastie a priateľstvo dáva svetlo našim dňom. To všetko a omnoho viac na nový rik vám všetkým bambulky praje ninka s rodinou

albertova
1. jan 2008

ahoj jul....krásne mimčo máte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ako dlho si sa snažilkovala, brala si niečo aj na podporu ovulky, alebo si bola úplne OK?

jul
1. jan 2008

ahoj albertova 🙂
dakujem 😵

no snazili sme sa asi pol roka,nebrala som nic,len klasicke vitamíny kyselinu listovu,vitamin E prirodny,vitamin C 1000-KU A KELP - morske riasy.Chodila som na folikulometriu a doktor mi povedal presne kedy trba snazilkovat a tak to hned na 2x vyslo. 😵 😵 😵

vivi77
1. jan 2008

Vsetkym vam prajem vsetko krasne v tomto roku, hlavne vela zdravicka, lasky a spokojnosti. mamulkam krasne mamulkovanie a snazilkam skore miminko 😉 a specialne pipi prajem krasne tehulkovanie 😵

lia, kde si citala, ze kozorozci maju mat dobry rok 2008? v celku ma to zaujima, kedze pratrim k tomuto znameniu 😉 🙂 😉 potesila by som sa, keby to bola pravda, ten minuly bol priiiiiserny 😔

mixka
1. jan 2008

ahojte bosorky, vsetko naj naj do noveho roku vam zelam, vela zdravia, stastia, lasky, dobrych muzikov a vela vela deticiek 😵

lumah
1. jan 2008

ahojte babule! Mám nádchu ako hrom, ale inak som ok-ešte keby som tak zajtra nemusela ísť do roboty- 😠

albertova
1. jan 2008

jul...... to je super!!!!! perfektné, asi máš aj dobrého doktora! môžem sa spýtať? koľko máš rôčkov? len naporovnanie. Lebo ja mám 23, teraz budem mať 24 ale mám pocit, že keď niekomu poviem, že už chceme mimi, tak na mňa pozerajú, či som "v poriadku" (že som mladá atď.....) 😠

albertova
1. jan 2008

lumah, ahojky, ty čakáš dvojičky????

jul
1. jan 2008

alb,ja mam 30 😖

albertova
1. jan 2008

jul Rišenko sa Vám vydaril, je krásny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJEM ESTE RAZ

lia
1. jan 2008

ahojte bambulky,

prajem Vam uspesny novy rok,vela zdravia,stastia a spokojnosti.som hotovson,ani neviem co mam pisat 🙄

vejinka
1. jan 2008

lia napis ako si silvestrovala 😉 alebo nieco co mas na srdiecku

lia
1. jan 2008

teba nepoznam vejinka 😅

nemam nic na srdiecku 😅 napis co mas ty na srdiecku 😉 😀

jul
1. jan 2008

ahooooj liušš ako ste dopadli vcera?

lia
1. jan 2008

noooo,velmi dobreee 😅 😎 sajgon tu bol poriadny 😠 a vsade,ale zabava vybornaaa 😀 😀 zvonili sme aj TM 😀 😀

jul
1. jan 2008

a co?????? bol doma? 😲 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre