Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ninka1234
18. okt 2007

dufam že ano je to ta vodička čo sa používa aj do pusinky, písala som pipke sms a odpísala mi že máme poškať že už odchádza z práce ona nás proste napína

jul
18. okt 2007

pozri sa potom ako sa to vola,mozno by som mala v lekarni povedat ze chcem fialovu vodicku a daju mi nieco podobne 😠

no som zvedava co pipka povie 😕

jul
18. okt 2007

ninka ty mas tu rektalnu rurku? to je rurka ci ruka? 😀 😀 😀 😀 a kde to predavaju?

sweetberry
18. okt 2007

caFteeeee 😀 😀 😀

ninka1234
18. okt 2007

jul neviem koľko váži zojka budem to vedieť 29.10 vtedy idem aj na prietoky a tu rurku nemám ja som pri chlapcoch používala taký krémik gél proti nadýmaní sa to vola len k nám ho už nedovážajú maju ho len na čechách ale môžem ho zohnať a na tej vodičke nieje žiaden názov pýtaj si to ako fialovu vodičku do pusy a ak ti nedajú tak môj drahy je dvakrát do týždňa v ba tak ti donesie . Pipka ma asi dobru správu keď mi to nenapísala a chce to povedať sama

dudu
18. okt 2007

cafte, no tomu vsetci pevne verime, pipka je asi v tom, s nim.... 😲 😲

ninka1234
18. okt 2007

pipi haloooooooooooooooooo poď už

dudu
18. okt 2007

joj, to je ale doba, tak ona si snad dava na cas... 😠

jul
18. okt 2007

duduš 😀

jul
18. okt 2007

hej ninka,skusim si vypytat fialovu vodicku co spravia 😠

dudu
18. okt 2007

a to som mohla ist o piatej domov takto tu musim byt a cakat na vysledok, lebo kym pridem domov a zapnem pc, tak bude aj sedem. a to nefajcim asi tyzden a teraz som tak nervooooz.....
pipi........

jul
18. okt 2007

uz nefajcis tyzden? ja uz 8 mesiacov 😅

a ten moj nefajci uz rok 😎

ninka1234
18. okt 2007

tak pýtaj a potom napíš či máš

jul
18. okt 2007

ninka,ale to je rektalna rurka,nie ruka 😅

ninka1234
18. okt 2007

ja viem jul že rurka ale nemám ju. ani ja nefajčím už 8 mesiacov 😕

jul
18. okt 2007

😀 😀 😀 a mas chut obcas si zapalit?

ninka1234
18. okt 2007

už ani nie zo začiatku som mala ale teraz už nie

dudu
18. okt 2007

babenky, ale ja sa priznam jednu som si zapalila 😉 , ale nechcem ale ked to je take tazke, aj ked si spomeniem ze chcem byt maminka, zodpovedna, ze mam preci prestat........., je to velmi tazke ☹ 😠

dudu
18. okt 2007

co tu spominate rektalnu rurku, co mate problem sa vykakat? 😅

jul
18. okt 2007

dudu 😠 ty ty ty!!!!

ninka1234
18. okt 2007

dudu je to ťažke ale keď už bude mimi v brušku tak prestaneš ľahko
pipka už moj drahý je nervozny

pipka
autor
18. okt 2007

uz som tuuuuu 😉

ninka1234
18. okt 2007

ale čo veď už povedz

dudu
18. okt 2007

dajte mi neaky stymul, aby som to prekonala, uz som si kupila ja lizatka, aby som mala nieco v puse ale aj tak ,.. no ale aspon to trosku pomaha, dufam ze z toho nepriberiem... 😅 😉

dudu
18. okt 2007

je v tom??????????????????????,, 😲

pipka
autor
18. okt 2007

takze hcg mi kleslo zase na povodnych 14, ale uz bude iba klesat. V podstate mi povedal, ze slo o chemicke tehu, a sice, ze je dokazane len z krvi a nie je podlozene ultrazvukom a srdecnymi ozvami 🙄 takze tak...

ninka1234
18. okt 2007

aaaaale ja že nás napínaš pre dobru správu ☹

dudu
18. okt 2007

pipka, to mi je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi luto, ☹ 😠 , neboj vyplackaj sa a mas dalsie moznosti, treba sa na ne, teraz tesit...

pipka
autor
18. okt 2007

pojdem este raz na krv, ale az za tyzden, to uz len skontroluju, ci kleslo uplne. Rano ma aj pozrel, nahodou bol mily, vraj dobre znamenie je aj to, ze sa to dokazalo udrzat aj ked iba taku kratku dobu, ale samozrejme ten buduci tyzden este prekonzultujeme tie protilatky a imuno vysetrenia.

dudu
18. okt 2007

Nechcem byt hnusna , ale idem domenko, bola som do teraz v robotke....
pipka, drz sa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre