Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
3. jan 2008

ja ma inak aj kombinezu, ta je super tepla, len je to neprakticke, ked prides niekde do restiky a chcem sa vyzliect... 😅 potom si musim z rukavov urobit uzol, aby mi cele gate nepadli 😀
v tomto su lyziarske gate ovela praktickejsie 😉

lius a v akych farbach mas lyziarske oblecko? 😕 urcite vsetko do bodky zladene, ze? 😉

lia
3. jan 2008

´tak to veru nemam pipi,to neznasam na lyzovanie,mam ju taku normalnu,vobec mi nie je zima,mam oblecenie do minus neviem kolko,termo oblecko a este rolak,vobec mi nebolo zima.
ja som velka zmrzlina a ked som si kupovala oblecko,velmi som si vyberala do kolko stupnov to je.

pipka
autor
3. jan 2008

no ved do minus x to moze byt...ale ked mas boardove gate a bundu do pasa...tak si nejak neviem predstavit, ze ked napr. spadnes sa ti neodokryje brucho alebo krize...ale mozno ze nie...neviem.
Len ja musim mat vsetko zakryte 😀 ja mam aj ciapocku na uska, salik okolo pusy a okuliare na nose...ako deti 😀

lia
3. jan 2008

neznamena ,ze ked mam boardove gate s bundou,ze mam brucho vonku pipi.bunda je uplne normalna,je aj s kozusinou a nohavice su zateplnene,aj capicu mam na usi,sal nenosim,lebo sa z neho mam vzdy lisaje ako zraza teplo so zimou,aj okuliare mam.chodime dost casto lyzovat,tak som vyzbrojena...

pipka
autor
3. jan 2008

oki, ved ja len v dobrom neboj 😀 aby si nam neprechladla maminka 😵
ja by som najradsej lyzovala vo fusaku 😀 😀 😀 inak najradsej lyzujem na jar, ked svieti slniecko a da sa bez ciapky aj bez bundy niekedy...juuuuj to mam rada 😉

pipka
autor
3. jan 2008

musim sa s vami zatial rozlucit, ide mi brasko na navstevu 😉 paaaa

mixka
3. jan 2008

pipi, ja som strasne chcela kombinezu, ale kvoli nepraktickosti som si kupila nakoniec supravu gate a bunda 🙂

mixka
4. jan 2008

ahojteee, bre ranko bosorky 🙂

dalida
4. jan 2008

Dobry den, dievcata. Opat sa ozyvam po dlhsej pauze... Pipka, gratulujem 😀 Tesim sa s tebou. 🙂 Mne druhe IUI nevyslo. Folikul som mala az 5 - vsetko 18 - 19 mm a aj tak to nevyslo ☹ Presne 24 som zacala spinit, test vysiel neg. takze som mala aj po veselych Vianociach... 😢

mixka
4. jan 2008

to je mi luto dalida... ☹ ale nabuduce sa to podari... 🙂

dalida
4. jan 2008

Mixka, dakujem za empatiu. 🙂 Myslim, ze som to uz tak trocha prekonala... ale ak by pri mne nestal manzel, neviem ako by som to zvladla... Dufajme, ze rok 2008 bude uspesnejsi.... 😀

mixka
4. jan 2008

nebij, urcite bude... 😉

ajka23
4. jan 2008

caute 😉
dnes je to tusim este horsie ako vcera, huraaaaaa 😠 😠 😠 😖
inac, az mi chodi mraz po chrbte, ked som videla ten zdemolovany kocik, ktory presiel ten ozraty sofer... 😔 normale by som ho vedela zabit... 😠

mixka
4. jan 2008

ahoj aji, co je horsie, ako vcera 😕 ??? a aky kocik 😨 ???

ajka23
4. jan 2008

si nevidela v spravach? 🙄 pozri si v bleskovkach... opity vodic v Nitre presiel na chodnik a zrazil mamicku s dietatkom v kociku, 4 mesacne babatko neprezilo... 😔

ajka23
4. jan 2008

a horsia je rychlost, uz ma to tu ani nebavi... ☹

mixka
4. jan 2008

nevidela, nemala som zapnutu tv, ale mrknem...
mne sa nezda aji, podla mna to ide rovnako na prd, ako vcera... 😀

ajka23
4. jan 2008

ja sem kazdy den pridem, ze ci nahodou sa nestal zazrak a on sa nestal... 😒 😀 😀 😀 😀 😀
kedy idete na lyzovacku? 😕 uz mas zabalene? 😕
inac, von je taka zima, ze som myslela, ze ma odfukne a zamrznem a to pri tom nie je ani tak velky minus... 😖 😖 😖

ajka23
4. jan 2008

inac, lyziarska tema, videla si Veresovu na lyziach? 😕 ma pozlatene viazanie... 😝

mixka
4. jan 2008

aji, odchadzame v nedelu o 6,OO od istropolisu... zabalene este nemam, ale mam uz poprate a pozehlene... len mi este treba ist na nakupy, tak si ma potesila, ze sa mam nababusit... u nas je -5st 😖

ajka23
4. jan 2008

ved to, ze zima by ani nebola, ale ten nechutny vetrisko... 🙄 🙄 🙄

mixka
4. jan 2008

dam si capicu... ja to nenavidim, fnuk 😢

ajka23
4. jan 2008

ani vleky v niektorych strediskach nefunguju, no parada... ☹ od nedele ma zase prsat, takze bude poladovica, pomooooc ja uz chcem jar... ☹ 😀 😀 😀

mixka
4. jan 2008

poladovica !!! moja nocna mora !!! 😲
pozlatene viazanie, parada, asi uz nevie, co od dobroty... 😀

ajka23
4. jan 2008

daj si aj salik a rukavice a nezabudni kapesnicky... 😀 😀 😀

mixka
4. jan 2008

ano mami, dam 😀 😉

ajka23
4. jan 2008

a vraj zartom poznamenala, ze jej uz chybaju len zlate lyziarky... 😖 no vtipna je... 😀 😀 😀

ajka23
4. jan 2008

vsak pockaj, ako mi budes dakovat, ze som ta varovala... 😉

mixka
4. jan 2008

ved jej manzel mozno kupi... 🙂
ajiii, zajtra mame meninky... a kedze neviem, ci sa sem dostanem, tak ti dnes v predstihu zelam vsetko naj naj naj... 😵

ajka23
4. jan 2008

u nas na pol sekundy vykuklo slnko... 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre