• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
babulky, ved ja som s tym uz pocitala od tej stredy, takze uz som sa s tym viac-menej vyrovnala :pensive: aj ked najstastnejsia nie som, to je jasne... :rolling_eyes:

teraz sa v robote odreagovavam, same pisacky, co ma za tri tyzdne pockali :sweat_smile: a uvidime, ako sa dohodneme v utorok, to tam idem aj s Vilkom.
V najhorsom mame 3 snehuliakov, tak skusime. :wink:
18. okt 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipka netreba si na take veci zvykat ale treba sa im vzopriet a mat POZITIVNE myslenie proste si to vsugerovat diky bruno ninkin manzel papapapapapapapapapapapap
18. okt 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,to mi je luto :cry:
a kedy Ti daju tych snehuliacikov?
18. okt 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi je mi to ľúto neboj ale bude to ok ja som tiež mala prvé neuspešne a teraz sme boli dať snehuliačikov dúfam že sa im bude páčiť a že sa udržia aj tebe držkám palčeky .Teraz mi robil KET dr.Drabek a bol celkom fajn inak patrím dr.Stenovej
18. okt 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dakujem ninkinmu manzelovi za pozitivnu energiu, ale lahko sa hovori niekomu, koho sa to priamo netyka :sweat_smile: ja do poslednej chvile verim v dobro, ale niekedy je holt priroda mocnejsia, co narobime... :sweat_smile:

pri dalsom pokuse to uz bude uplne ine :dizzy_face:

julis, na transfer mozme ist najskor o dva mesiace, ale radi by sme si dali urobit tie protilatky najprv, budem potom kludnejsia :wink:
18. okt 2007 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a nechces ist niekomu inemu?
18. okt 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco niekomu inemu? :confused: ved ja som spokojna s Drabekom
18. okt 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nieže sa mi ľahko hovorí, ale to hovoria skusenosti,netreba sa vzdávať a všetko bude ok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty vieš ake sme mali mi problemy s otehotnením a aj tie dva predšasne pôrody tiež my nebolo najľahšie ale zvládli sme to a pozri kde sme to dnes dopracovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mne robil KETko teraz Drabek aj ked patrím dr.Stenovej a bol celkom milý mala som celkom dobrý pocit taký milý
18. okt 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je jasne, ved ja sa nevzdavam, ja budem bojovat do poslednych sil :wink:
ale mozno tiez budem frajerit, ked budem mat tri deti pred niekym, komu sa nedari, ze treba mysliet pozitivne :sweat_smile: ...ved ja uz pozitivnejsie ani neviem... :grinning:
18. okt 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
efiku, ved ja viem, ja ho mam rada a nevymenim ho. dnes mi dokonca osobne volal na mobil a oznamil mi to, no zlaty :sweat_smile: este mi povedal, ze nech nie som smutna, ze to na prvykrat nevyslo, ale na druhy sa to urcite podari, no zlaty :dizzy_face: hned som mala lepsiu naladu :wink:
18. okt 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved ninus, ked to aj ja dopracujem tak daleko ako ty, pan Boh pomahaj.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne dve uplne stacia :sweat_smile:
18. okt 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme na teba stále myslieť a určite sa to už podarí. idem navariť čaj lebo detičky tu okolo mňa smrkajú tak dúfam že nebudú chorí
18. okt 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,nemyslim druhemu doktorovi,ale do ineho strediska alebo mesta :unamused: ,vyskusat
18. okt 2007 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobe, a ja si idem uvarit zemiaciky k privarku, lebo som hladnaaaaa a potom pridem :wink:
hej pipka to urobí vela ja som mala prvé tiež neuspešne a tiež len chemické tehotenstvo tak dúfam že teraz to Ketko nam možno vijde uvidíme,dr.Drabek mi robil aj vyšetrenie priechodnosti -rengen maternice v ružinove a tiež bol celkom fajn no a teraz zase ketko tak uvidíme,aj u dr.Harbuláka som bola na kontrole pred Ketkom a Behúňová mi robila prvý transfer a odber tak som skúsila asi všetkých :slight_smile:
pipi,ale ved ninkin manzel Ta chcel len povzbudit a myslel to uprimne,preco by mal frajerit?
18. okt 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul dnes nám ide ordinacia :grinning: a vyzerá to že dnes to bude zaujímave
18. okt 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aj mne je to velmi luto zreba verit ze nabuduce to vyjde a bude len a len dobre
18. okt 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, ale ved ja som nikomu nevravela, ze frajeri :confused:
18. okt 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to je ok :wink: :dizzy_face:
18. okt 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
efiku, aj ja som uz vyskusala vsetkych, 3xIUI Stenova, Behunova Harbulak a punkciu Behunova, transfer Harbi, laparoskopia Drabek, on je aj moj doky, takze ostatne on :wink: nemozem sa stazovat na nikoho, ja som tam spokojna...zatial, aby som to nezakrikla....klop klop :sweat_smile: :grinning:

lossik, dakujem, idem do dalsieho boja, raz to vyjst musi :wink:

julis, po jednom neuspechu nemozem menit centrum, to by sme nic ine vsetky nerobili, len cirkulovali po celom Slovensku, alebo Europe :grinning: :grinning: :grinning:
zostanem este, ved to tu mam blizko, a este nic nie je stratene :dizzy_face:
18. okt 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juliska, ked ja budem mat dvojcata a vy budete pracovat na druhom, tak ta tiez budem pozitivne dobijat :grinning: :grinning: :grinning: a budes po nas dedit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,mne sa zdalo,ze nie ste s Liou moc spokojne s GF
18. okt 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, inak dnes som bola rano v trznici a tie nocne kosielky mali zase ine, dnes mali taku krasnu, ruzovu s bocianom, co drzi v zobaku uzlik s babom :dizzy_face: normalne som mala tiky si ju kupit, ved ako vravela dudu, dierky na kojenie sa daju vyuzit aj inak :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
18. okt 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kedy sa dostanem do tej trznice,ja nemozem uz ani chodit :unamused: :cry:
mozno v pondelok,chcem ist na interne k milosrdnym,som zevdava ci ma tam zoberu :frowning2:
18. okt 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis, lia mala ovela vacsie problemy ako ja a horsie skusenosti hlavne z nemocnice, ja sa zatial stazovat nemozem chvalabohu :sweat_smile: a dufam ze aj s liuskou to konecne dotiahneme do uspesneho konca :wink:
18. okt 2007 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
julis a nedal ta na rizikove?
18. okt 2007 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky ja už idem do sprchy, popozerať správy a čakať na záhradu majte sa pekne pa pa
18. okt 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok