• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
wigh, uz sa ani neozvu, viem ako to chodi... :unamused: ale hladam dalej... :wink:
lius caf... :wink: je to pomale, chapem kazdeho, co sem uz ani nekukne... :angry: :angry: :angry:
9. jan 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wigh, berieme vsetky kombinacie :grinning: len nech su zdrave :wink:
9. jan 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne je to pomale,ved uz tu sedim 10min. a nic som nenapisala :confounded: .
za chvilku budem musiet ist s nelly von,uz ma hypnotizuje.mne sa tak nic nechce a tolko toho dnes mam :frowning2: .zajtra ideme lyzovat a ja som jak voš
9. jan 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa mi zda, ze cim dalej sa to spomaluje...zo dna na den :angry:
musime sa viac stretavat osobne :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to pipi, len kto nam pripravi papat, ked teba zo vsetkeho napina, hmmm? :frowning2: :sweat_smile:
9. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji to su svin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,neznasam takyto pristup ale bohuzial je to normalne :angry:

pipka presne taaaaak hlavne nech su zdrave a aj ty :wink:
autor
kam idete lyzovat? Len tak na jeden den, ci na dlhsie? :confused:
ja som po lyzovacke bola ako dolamana, citila som aj svaly, ktore nemam... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime casto aji,tak mne to uz svalovku neurobi.jednu mam ,ta mi staci.a tesim sa aj na dlhe prechadzky.vratime sa az v nedelu. :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus ved Vilko :grinning: vies ake uzasne oblozene misy spravil na Silvestra? Som nechapala....vsetko sa pojedlo, aj to vylizali :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius, kam idete? :confused: budete mat pekny vylet, Nelinka uz doharala? :confused:
uz su aj septembrovky, ja odpadnem... :slight_smile:
9. jan 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som cvicila v pondelok a boli ma cele telo :frowning2: ,mala som aj dnes,ale vcera sa zcala zase vracat choroba,tak sa bojim cvicit.chcem zajtra ist na 100% :grinning:
9. jan 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu dva dni robim brusaky a uz mam peknu svalovku... :confounded: :confounded: :confounded: ale sa musim prekonat, lebo je to strasne, nevmestim sa o chvilu do ziadnych gati... :angry: :angry: :unamused:
9. jan 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lius a idete tu na Slovensko, ci mimo? :confused:
do Cicman.tam nam je najlespie,vsetci mozme zobrat aj hafanov. :slight_smile: uz jej to pomaly konci,ale este nie je koniec.bola tam jeden den pred haranim a teraz jej akurat budu koncit.zase pozbierame psov z celej rodiny :grinning:
ale sa hovori, ze plodne su vtedy, ked uz ani nekrvacaju, tak si davajte pozor, aby ste si nepriniesli z lyzovacky nejake to prekvapko... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ked hara, tak by ste nemohli ist? Nenosi gatky?
9. jan 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku sa gatky nenosia, aspon som to este nikdy nevidela... :unamused: nasa ked ma svoje dni, tak je normalne sialena za chlapmi, psami... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani neposlucha, je vtedy schopna utiect s nejakym a dojst tehotna... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli,nasa tam bola prva a je tam ako doma.ona je slusna a zlata,tak ju maju vsetci radi.nosi gatky,ale bola by s tym ostara,tak sme to dobre vystihli. :slight_smile:
len kvoli druhym psom,aj kamosky si beru svojich psov,jedna je fena a to je nelinkina kamoska,ale ten druhy je pes a toho nenavidi z duse :unamused: .pred dvoma tt sme boli aj s tym psom,no sranda to nebola :grinning:
9. jan 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa si zo silvestrovskeho randenia doniesla blchy... :angry: asi pre stastie... :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vcera bolo o blchach v TN, asi pre stastie :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa by dala vcera kazdemu :sweat_smile: co ona nenavidi psov :sweat_smile:
aj nasa stala styri dni stale pri dverach :sweat_smile: ,to este nikdy nerobila :grinning:
blchy pre stastie??tak dik
9. jan 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to ako stastie neprislo, ale co narobis... :wink:
9. jan 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius a date jej raz pocitit, co je to laska? :confused: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem s nou von a tak sa tesim na jedneho hava,chodim za nim kazdy den,je to retriever,mlady a vyzera ako macko puuu,taky je zlatunky,tak mu nesiem kosticku :dizzy_face:
zase bude po nas stekat cela dedina :grinning:
9. jan 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to stastie este len pride ajus, uvidis... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, co ty a sex teraz? :confused: :confused: :confused:
9. jan 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo zlate aji :grinning: :grinning: :grinning:
no neviem,ked vidim co to s nou robi,je mi jej luto :confounded: .dali by sme ju,no zatial nie.uz mi siaha na klavesnicu a mrnci a frfle.aj emuska rozprava??
9. jan 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emuska spi, je jej tak dobre, az jej zavidim... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. jan 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned dojdem,idem jej hladat frajera :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok