Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
9. jan 2008

ajus mame zakazany uplne 😒 , kvoli tomu stalemu spineniu...mohlo by to spustit krvacanie vraj.
Ale uz sme si nejako zvykli....co uz 😅 vynahradime si to neskor 😀 ked budeme moct.

ajka23
9. jan 2008

rozpravat vie, ale hlavne nechtami a zubami... 😠 ale ked zvoni telefon tak zavija ako vlk, neviem, ake tam ma byt i... 😒

pipka
autor
9. jan 2008

liuska, daj pozor, aby si skor ako mamina..nebola babka 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

lius, ty dohadzovacka... 😀 😀 😀 😀 😀
pipi a chute by boli? 😕 😕 😕 😕

ajka23
9. jan 2008

minule davali v telke romsku osadu a v nej 30 rocna uz bola babka, to sa mne nemoze stat, iba keby ema nieco poriesila... 😀 😀 😀

ajka23
9. jan 2008

pipi, rozmyslas nad odpovedou? 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
9. jan 2008

chute na sex myslis? Asi ani nie...zo strachu, a z neustalej nevolnosti na to nemam ani pomyslenie 😅 a vilko...tazko povedat, zo solidarity ku mne sa o nic nepokusa a ani to nespomina, ked vidi ako trpim kazdy vecer 🙄
niekedy mam z neho pocit, ze keby mohol, grca za mna 😅

to som videla tych ciganov 😖 a ked sa spytali toho mladeho, ze kolko mas rokov a kolko deti? 17 rocny a dve deti 🙄 vykastrovat by som ich dala 😅
alebo ze moja dcera otehotnela v 16tich, ved som jej vynadala, ze skoro...a ked sa spytali jej, ze kolko mala, ked cakala prve...ze 14! 😠 😀

ajka23
9. jan 2008

ano pipi, pozerali sme spolocny program... 🙂
kedy sa rozhodne, ci ostanes aj nadalej PN? 😕

ajka23
9. jan 2008

idem sa vencit... 😒

pipka
autor
9. jan 2008

uvidim, co mi povie zajtra dokina a buduci stvrtok idem zase na nejake vysetrenia..potom v piatok mam ist k obvodacke na kontrolu, tak tam jej poviem, ci nastupujem alebo ostavam este doma.

pipka
autor
9. jan 2008

oki, idem uz aj ja, paaa 😉 musim si uz lahnut.

lia
9. jan 2008

tak my sme uz vyvenceni 😝 dnes tak rychlo ubehol ten den,som hototva a mata ma,ze este musim cvicit ked chcem nieco dosiahnut,lebo bud.tyzden to uz bude na ostro.

jul
9. jan 2008

liuššš ema vie aj pisat,minule napisala toto fghjfhfgj 😎

lia
9. jan 2008

juliššš,tak to vie aj moja 😀

pipka
autor
9. jan 2008

boooze mate to vy ale nadane psice 😀

juliska nasa, co nove? Risinko poslucha? 😵 😵 😵

ninka1234
9. jan 2008

ahojte bambulky, ako sa máte my už vážime 4780 g

vejinka
9. jan 2008

ninka..gratulujem ..rastie ako z vodicky 😉

pipka
autor
9. jan 2008

noo ninus, pekne nam zojka pribera, vidno, ze sa o nu vzorne starate 😵

ninka1234
9. jan 2008

veji dakujem a blahoželam k tehu

ninka1234
9. jan 2008

starame pipi starame lebo ju veľmi ľúbime 😵

pipka
autor
9. jan 2008

ninus, aj mne Vilko vravi stale, ze ma lubi a ja furt chudnem... 😅 😀

ninka1234
9. jan 2008

no vidiš, neboj ty priberieš. Pridala som foto kuk

pipka
autor
9. jan 2008

ninus kraaaasna je 😉 na zozratie 😵

ninka1234
9. jan 2008

ja sa už teším ke´d budeme pozorovať tie tvoje, najprv ako rastú v brušku a potom keď už budu konečne na svete

pipka
autor
9. jan 2008

jej, no len aby sme sa dockaali, stale mam vacsie a vascie nervy z toho zajtrajsieho utz, co ked nieco nie je v poriadku 😅 stale ma desi to obcasne spinenie..
ked som tu tak dnes citala, ze baby aj potratili...tak si vies predstavit ako mi je 🙄 😔
ale ja nejako vnutorne verim, ze mne sa to nestane a vsetko bude ok a v auguste budeme kocikovat 😵

ninka1234
9. jan 2008

jasne že všetko bude ok hlavne že ty veríš tomu že je to ok . Pipi aj ja som špinila striedavo dovtedy kým ma nepodšili a pozri mala je tu. A zejtra bude dobre neboj už sa teším na nové foto z utz. mala sa budi potom pridem

pipka
autor
9. jan 2008

oki, paa zatial 😉

lia
9. jan 2008

dobry vecer,tak ja som si sem sadla s vecerou,ci sa to tu nezmenilo,ale vidim,ze slimaci krok sa tu vlecie furt 😒

jul
9. jan 2008

a co si vecerala?

lia
10. jan 2008

kym som si varila zdravu brokolicku,zozrala som polku klobasy 😠 neslahne ta?? 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre