• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
autor
ako-kedy...do vcera som bola uz 2 dni cista a poobede zase hnedy flak, poraza ma uz z toho :angry: :frowning2: dnes je to ok, len stale take miniaturne hnede zrazeninky. :rolling_eyes: ja uz neviem, kde je chyba...
11. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe tie tyzdne nejak letia, sa mi zda, ze kazdy den mas o tyzden viac... :grinning: :dizzy_face:
11. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak sa asi cistis, to co si tam mala, alebo sa maternica natahuje, neboj... :wink:
11. jan 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim pohyby ale tehu nie som, zaujimava tema, ze? :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful:
11. jan 2008 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
de si? bleeee? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jan 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes mi preskocilo... :grinning: ...na 9tt, tak to mam aj v sprave od dokiny, tak je to presne :wink:

tu soooom. to kto zalozil taku temu? :fearful: :grinning:
11. jan 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nevernica... :angry: :angry: :angry:
kecam sama so sebou... :rolling_eyes:
11. jan 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, ale ani sa tam radsej nejdem pozriet, lebo by som tam nieco napisala, ako votrelci, alebo plyny... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved ti pisem....citaj a nenakukaj do inych tem :angry: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty pis do tejto temy a nie do inych... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu tu budu temy typu.... zle som sa vyspala na pravom boku, mam spat na lavom?... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to asi ked niekto nema co pisat, tak si vymysli takuto hovadinu... :sweat_smile: :grinning:
11. jan 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kade co nas zeny trapi, ale mam pocit, ze niektore temy su fakt na povazenie, ze vobec existuju... :unamused:
si sama? :confused:
11. jan 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved som rozmyslala, ci nezalozim temu...potrebujem vobec spermie, ak chcem otehotniet? :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sama, sama, Viliamko zaraba korunky na dvojite babatkovske nakupy :sweat_smile: :grinning:
11. jan 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco si ju nezalozila? aj mna by to zaujimalo, ze ako to vlastne je... :fearful: :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nebude vobec chodit domov, ci co? :fearful: :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jan 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcete vediet, co to bude, az to bude? :confused:
11. jan 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked sa nastvem, zalozim... :grinning:
ked to bude vidno, tak by sme to chceli vediet...Vilko mi tu vcera hladkal brusko a prihovaral sa chlapcom rysavym...skoro som ho kopla :angry: :grinning: :grinning: tak to porom zmenil na parik :sweat_smile: :slight_smile:
11. jan 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mena? :confused:
11. jan 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no chodi domov dost neskoro, ale pokial viem kde je...radsej nech je v robote, ako by mal po krcmach chodit.. Ale na spravy sa snazi chodit domov :wink:
ale ked to tak vezmes aj tak je prec 12 hodin...ked to tak bude aj ked budeme mat deti, tak sa mam na co tesit... :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. jan 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mena budeme riesit, az budeme vediet, co to je :wink:
11. jan 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no de si teraz ty? :confused: :angry: :grinning:
11. jan 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padol mi kon... :angry: :angry: :angry:
sak ale nejake vybrate mas, neklam... :angry: :angry: :angry:
11. jan 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase to tu trva 100 rokov... :angry:
som si precitala prispevky do tej vtipnej temy, tak sa jej pytaju, ci nema nieco so zazivanim... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemame zatial favoritov...len Hanku, sak to vies, ale ak to budu chalani, tak nemam paru :sweat_smile:

idem si to kuknut aj ja :grinning:
11. jan 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mozes aj prispiet, mna steklia prsty, ale sa prekonavam.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tomu mojmu vyhrazam, ze ked ma bude hnevat, bude mat Saru, on ma nejake predsudky, vraj je to zidovske meno... :confounded: mne sa paci... :dizzy_face: ale Kristinka vedie... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jan 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a kde to je? Ja som to v tehulkach nenasla :confused:
11. jan 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a o chlapcovi ani neuvazujem, tak nech sa tie muzske spermije drzia odo mna daleko... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok