• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
ved moj doki dobre vie,ze som doma od zaciatku tehu a stale mam lezat a nic nerobit :unamused: ,inak moja mama lezala mesiac pred porodom so mnou v nemocke,tak snad to neni dedicne.Dnes som zase skoro odpadla :unamused:
18. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa ninka :wink:
18. okt 2007 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj byvaly sef mal take problemy so zenou,ze oni mohli mat deti, obidvaja boli zdravi,len spolu ich mat nemohli :confounded:
18. okt 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninus paaa,
juliska a nemas opuchnute nohy? :confused: lebo ak ano, mas velmi nizky tlak a preto je ti tak zle na odpadnutie. Naozaj by si mala uz len lezkat a nechat sa obsluhovat :dizzy_face: nie ze ty este obletujes druhych :fearful: :unamused:
18. okt 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam cele nohy opuchnute a nejake flaky ma na nich fialovohnede,lenze ja mam tlak 130/80 takze vysoky,vcera som bola na krvi a mala som velmi malo bielych krviniek :confounded:
18. okt 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nemoze sa to nejakymi liekmi pre tehulky napravit? To akoze teraz mas co robit? :confused: :fearful:
18. okt 2007 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v noci som mala strasne bolesti a rano som mala brucho jak kamen,dufam,ze nepojdem v pondelok do nemocnice,lebo sa zblaznim :pensive:
18. okt 2007 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz musim ist na interne vysetrenie,co dufam zajtra vybavim a niekto ma v pondelok zobere
18. okt 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak aj ja poznam taky par, ze spolu nemohli mat deti a ked sa rozviedli, tak kazdy z nich ma s novym partnerom dvojicky :sweat_smile: :dizzy_face:
18. okt 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boooze julis, nestras :frowning2: a co to znamena, ked tvrdne brucho? :confused: To akoze sa porod blizi?
18. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila,ani neviem,ze ci je to smutne,alebo dobre :sweat_smile: ,ale asi je to dobre,nie? ked si nasli kazdy noveho partnera a su stastní :slight_smile:
18. okt 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozi mi predcasny porod,ked mi nadalej bude tvrdnut brucho pojdem do nemocnice,berem na to teraz magne b6,ale tvrdne stale :angry: no Risko ma len 2200g dufam,ze to este vydrzi,urcite by mal chore plucka :pensive:
18. okt 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hlavne je sranda, ze vsetci byvaju v Dubravke a vsetky deti chodili k nam do skolky :grinning: :grinning: :grinning: jedna velka rodinka :grinning: ale neboli rovnako stare, bol medzi nimi dvojrocny rozdiel :wink:
18. okt 2007 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda :slight_smile:
ten moj sef si nakoniec adoptoval so zenou dievcatko,z porodnice si odniesli tyzdnove babo a teraz si nedavno adoptovali chlapceka.
18. okt 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zakaz akehokolvek pohybu, nohy hore a lež! :unamused: a keby si nieco potrebovala, brnkni mi, cestou z Dubravky sa mozem v Karlovke zastavit hocikedy :wink: aspon ta skontrolujem :dizzy_face: a aj vybavicku, co raz podedim :grinning: :grinning:
18. okt 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja ti tie vecicky nahadzem do mecha a hodim pred dvere,zazvonim a zdrhnem
18. okt 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ako dlho cakali na novorodenca, nevies?
18. okt 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut,lebo sa mi blbo sedi,skoda,ze nemam notebook :angry: tesim sa na ordinaciu,papa a pozdravuj Vilka,drzte sa :wink:
18. okt 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necakali,on mal znamu socialnu pracovnicku a stalo ho to nejakych 60tis.
18. okt 2007 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juliskaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :angry: a ja ich pojdem predavat na Mileticku? :grinning: ved ich mas tolko, ze to jedno babo neunosi...ahaa, vlastne ved ja budem mat dve, a tebe potom naspat vratim pre malu Julisku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, odovzdam, idem umyt riady a suchnem sa aj ja k telke pod perinku a vychutnam si zahradku, vyzera, ze pojde do tuheho... :sweat_smile: :grinning:

60 tis. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ty kokso, tak tolko nemame...ja by som si aj adoptovala, ale by som chcela babo, a potom aj vlastne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. okt 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo,
idem si precitat aspon nieco co ste popisali.a hlavne som zvedava na pipku.
18. okt 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citaj moja citaj.....
ja sa idem presunut k televizoriku a kuknem zahradku :wink:
18. okt 2007 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nechooooddd pipi,uz nevladzem citat,chcela som si hlavne o tebe precitat.
jaaajj mojko,je mi to velmi luto :frowning2: ,ale zotavime sa ideme do toho :wink: .budeme sa povzbudzovat.dufam,ze ma to nechyti skor :sweat_smile:
18. okt 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj lius, budeme mat dvojcata a budeme si menit skusenosti, ja tomu verim :wink:
18. okt 2007 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tomu verim,uz po tomto tomu verim :slight_smile: .
aky si mala privarok??ja som hladna a mam dietu :angry: .taku chut mam na sladke :unamused: .kupila som si rumove gule a teraz musia cakat az do zajtra :confounded: .
18. okt 2007 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si kvoli tebe aj notebook vzala k telke, jaaaj len nech Vilko nedojde skor :sweat_smile: on nema rad, ked ho prenasam k telke, ked uz mi dal opravit moj pc :sweat_smile: :sweat_smile: ale mal by dojst az okolo pol deviatej, tak snad to sem nepride zajtra citat :grinning: :grinning: :grinning:
18. okt 2007 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si to precita??
a preco nemozes brat laptop k telke?? :confused:
18. okt 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
robila som tekvicku s koprom, zemiaciky a vajko :wink: a teraz mam taaaku chut na sladke :pensive: :sweat_smile: ale vazim uz jak svina pred zabijackou, tak si musim dat pokoj :angry: :frowning2:
18. okt 2007 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napi sa vody :grinning: ,to robim ja :grinning:
mnnaaammm,aj ja by som si dala nejaky privarok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .dnes som si vyprazala encianik na obed,ale bez zemiacikov samozrejme.
18. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok