Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
jul
17. jan 2008
a co vravel doki na to,ze si schudla?
jul
17. jan 2008
mne ked tie AFP testy nedopadli 1x dobre,tak som sa musela pretvarovat,ze je to vsetko v poriadku,nic som R nepovedala,nastastie druhe testy dopadli dobre.
pipkaautor
17. jan 2008
IVF je umele oplodnenie...je tu niekolko specialnych tem o IVF, tak kuk tam 😉

julis, vraj v prvom trimestri to az tak neva, ale aj tak mi dal take Toracanove cipky proti zvracaniu a nevolnosti, a uz sa mi podalilo kilecko pribrat 😉
pipkaautor
17. jan 2008
To mi ani nehovor, ze na dva krat...to nezvladnem 8-(
albertova
17. jan 2008
jul a kde si rodila???? a ty pipka ktorému dokymu chodíš???? ak to neni tajnosť...
jul
17. jan 2008
a mas uz nejake specialne chute alebo nechute na nieco? ja som napriklad pol roka nemohl pit kavu a to som riadna kavickarka.
pipkaautor
17. jan 2008
chodim do Gynfivu k Drabekovi

juuuj juliska, mam take chte ako tehotna 😃 😃 😃 vsetko mi smrdi, a ked aj dostanem na nieco chut, tak kym si to spravim, tak mi je z toho ble :-p Obdivujem vilka, ze sa stale na tom bavi...lieta tu okolo mna, co si zaziadam mi kupi a ja to potom nechcem :-N ja keby som bola on, tak ma zabijem 😃 😃 😃
pipkaautor
17. jan 2008
ja som kavu nepila nikdy, tak to nepijem, ale nemozem vobec cokoladu, co som jedla na kila...a absolutne mi nechutia udeniny...este tak kuracie masko zvladam. najradsej mam surovy salatik, uhorku, syry, ovocie akekolvek...no proste zdrava strava 😃
jul
17. jan 2008
alb u kocha
pipkaautor
17. jan 2008
a dnes som sa zastavila v skolke a neodolala som chlebiku s natierkou...mnaaam , taka drožďova s vajkom, to milujeeeem x-)
pipkaautor
17. jan 2008
julis, nevies kedy zacnu davat dalsie diely zahradky? =-)
aj ked teraz kukam poistovnu stastia, to som kukavala aj predtym, ale zahradka mi chyba :-| 😃
jul
17. jan 2008
ja tu poistovnu vobec nekukam,ale zahradku by mohli uz davat,mali by sme vyslat liuššku nech zazvoni TM a spyta sa ho 😃
ninka1234
17. jan 2008
ahojte zahrada pôjde od 16 februara 😃
jul
17. jan 2008
to aj R mi kupoval same prkotiny a potom sa cuduje,ze som pribrala 20 kil ]-(
pipkaautor
17. jan 2008
ze, tiez ma to napadlo 😃 😃 😃
lia
17. jan 2008
co???? 😃
pipkaautor
17. jan 2008
ninus, ty mas konexie v tv? =-) 😃
ajooooj liusik 🙂
jul
17. jan 2008
ale musi si dat to pyzamko zirafkove 😃 😎
pipkaautor
17. jan 2008
a flasku do ruky...s dvomi poharikmi..... 😃
lia
17. jan 2008
caute 😃

vcera som chcela ist v nohavickach vyhodit do sacku este nejake smeti,R az zle zostalo 😃
ninka1234
17. jan 2008
davali to v zakulisí markízy.
pipi už si si prečítala že si toľko tt tehotna koľko ma zojka týždňov?
pipkaautor
17. jan 2008
a potom uz len povie, ze ahoj, mam dnes narodky.....a kramy... 😃 😃 😃
a ordinaciu uz neuvidime... 😃 :-N 😃
pipkaautor
17. jan 2008
ano ano ninus, vidis ako nam to pekne spolu ladi? =-) 😃
jul
17. jan 2008
ozaj pipi,uz mam pre teba krabicu s vecami
ninka1234
17. jan 2008
krásne nám to ladi aspoň keď pozriem na tvoj pas tak budem vedieť koľko ma zojka týždňov 😃
jul malý ako?
liuška ahojky
pipkaautor
17. jan 2008
juuuj juliska, uz sa tesiiiim. A ja mam pre teba darcek, len neviem, kedy sa k tebe dostanem, ked teraz este tri tt musim byt doma. Ale Risinko to este nepotrebuje, tak to ma cas aj o mesiac 😉
lia
17. jan 2008
dakujem vam bambulky pipinka aj ninuska za blahozelanie x-)
lia
17. jan 2008
ninus a ako sa ma princeznicka??co sa isla sprchovat?? 😃 ked ty pises :-N 😃
pipkaautor
17. jan 2008
ninus a ja budem vediet v kolkom tt som, ked kuknem do tvojho pasu na zojku 😃
ninka1234
17. jan 2008
princeznička sa má dobre prave sa napapala okupkala a už spinka

Začni písať odpoveď...

Odošli