Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
18. okt 2007

to pomoze, ked mam chut na sladke? 😕 😅

juuuj, encianik sme ani my uz davno nemali, asi spravim v sobotu 😉

pipka
autor
18. okt 2007

v nedelu nas pozvala na obed svagrinka, tak som zvedava, co navari 😕 ale my zjeme vsetko 😀

lia
18. okt 2007

vas stale niekto pozyva,vy sa mate,ale vlastne my ideme na svadbu,ale dost neskoro,zajtra si uz uvarim kuraciu polievku,tak aspon to si asi dame.alebo co urobim take lahke??

pipka
autor
18. okt 2007

sprav lasagne, mne Vilko minule varil, mnaam, sa mu podarili 🙂 🙂
ked to zvladol chlap, dokazes aj ty 😉 alebo zapeceny karfiol so syrom, nemate radi?

lia
18. okt 2007

pipi,vyzieras ladniccku??

lia
18. okt 2007

kupila som brokolicu,ale ako sa to zapeka??lubim take hovadinky.neviem tu omacku urobit. 😒
lasagne??to bobec neviem robit,nikdy som to nerobila.ani take misky nemam zapekacie.

pipka
autor
18. okt 2007

nevyzieram, zamkla som ju 😀

lia
18. okt 2007

ja dufam,ze dnes si uz nic nedam.aj mandosku by som si dala,hocico,len nech nieco zujem ☹

pipka
autor
18. okt 2007

brokolicu spravis lahko, predvar ju trosicku v slanej vode a daj do pekaca s varenymi zemiakmi alebo aj bez nich, potom nasekam sunku alebo salamku, a zalejem kyslou smotanou s rozslahanym vajkom, korenim, solou.... a navrch postruhany syr 😉

lasagne nabuduce... 😀 😀 😀

lia
18. okt 2007

dobe,tak to spravim,strasnu chut mam na to. 😝 dakujem

pipka
autor
18. okt 2007

plosim 😀

ingulka
18. okt 2007

pipka ... asi brkolicu vyskusam aj ja cez vikend... uz len podla popisu mam na to chut 😝

pipka
autor
18. okt 2007

lius, idem uz odniest notebook, lebo o chvilku dojde moj pc maniak, tak nech zbytocne nefrfle 😅 a idem kukat zahradku, paaa zajtra 😉

lia
18. okt 2007

ok pipi,aj ja idem kukat,paaa

jul
18. okt 2007

dobra bola ordinacia,ze?
ale nabuduce to tiez bude napinave 😎

dudu
19. okt 2007

dobre ranko,
jul tak k tvojmu snu: ak ta blsky stipali, budes mat vela penazi coskoro
a ak si ich videla na sebe a vela, tak je tam nestalost citov, ale nebolo ze ci tvojich alebo niekoho ineho, tak si spomen koho si videla v sne a potom dedukuj ci city su on neho k tebe alebo ze ci tu osobu nemusis ty. dlhe ale mozno zrozumitelne..? nie?

dudu
19. okt 2007

ordinacia bola perfektna, ja sa uz neviem dockat ako to bude pokracovat, mohli by to davat castejsie, nie...?
Iked viem aky to bude mat asi priebeh , lebo vcera bola u mna buduca svagrova/ ceska / a hovorila mi ze co a ako, trosku to mala domotane ale bude to dobre "beverli hills" 😅

jul
19. okt 2007

dudusik,dakujem,ale blsky boli na mojom psovi a strasne vela,fuuuuuj 😝

jul
19. okt 2007

no to mas pravdu s tymi citmi,uz mi leze ten psik poriadne na nervy,len zle robi 😠 😠

jul
19. okt 2007

ja som strasne zvedava na Kamilu ako sa to vyvinie,ci ta Dany potrati a ci sa nakoniec daju s Petrom dokopy.A skoda,ze ta Lenka odisla do Ameriky,tu som mala rada 😒

jul
19. okt 2007

mali by sme zalozit temu tu na konovi,ze Ordinacia a debatovat o tom ako je tu tema superstar,nie? 😀

dudu
19. okt 2007

tu je tema superstar? to je trosku trapne, nie? ordinacia je aspon o nas snzilkach, tehulkach / petrovicova/ je asi v tom.

dudu
19. okt 2007

trosku popracujem ahned som tu 😉

jul
19. okt 2007

dudušš,
nahodou dobra tema,aj ja tam chodim a ohovarame,teda uz sme doohovarali,lebo ta otrasna Mamba a Oleska uz vypadli,tak moc nie je koho,ale aj Daru obsac a porotu a tak 😀 😀 😀 😀

jul
19. okt 2007

hej Petrovicova je v tom s tym otrasnym Romanom,ble 😝

jul
19. okt 2007

akurat som dala varit kapustovu polievocku na obed a druhe neviem co spravim 😒
idem si supnut kavu,taku slabu a dam si asi nejaky chlebik na ranajky,bud s maslom a medom alebo lekavrovy 😝 😝

dudu
19. okt 2007

sak si urob nejaky spiz, napr: kur masko,kolbasku, papricku, cibulku, slaninku,a potom to opakujes a napichujes striedavo na palicku/spajglu/ das to do pekaca / na plech/ a upecies, mnam a k tomu zemiaciky nove, nepokrajane len tak udusene, mnaaam, alebo mozes spravit palacinky, alebo zemiakove placky a do nich. udusis masko ochutis ho iba cier, kor. a paprikou slad. a stipl. a sol/ 300 g bravcove stehno/a potom 200g kur pecienky to ochutis tak isto akurat to neposolis, a potom to zmiesas dokopy a das to do placiek, a k tomu len cerstvu kapustu z nalevom alebo calamadu, no to bude vikend, jaaaj sa napraaskam..? 😀

ajka23
19. okt 2007

ahojte 😉
bezim do roboty, tak az zajtra vas mozno postiham, alebo v noci? 😀 som slamena vdova, len neviem, ako sa z roboty dostanem domov... 😖
zabi, dakujem za IP, mame asi podobne "mamicky"... 😠 😖
julis, odpocivaj, lebo ta pridem zbit... 😠 😠 😠 😀 Risko musi byt este v brusku, tak neblbni... 😉
pipi, je mi luto, ale ved raz to isto vyjde, verim... 😵 😵 😵 nezacneme plavat v tomto medzi obdobi? daj vediet... 😉
vonku je paradna kosa, tak sa uz tesim, ako bude v robote, momentalne uz len kaslem, tak uvidime... 😒
a ako bonus na vikend, pride mi mama, idu aj s otcom na svadbu, ostava len dufat, ze svadba zacne skoro a bude dlhaaaaaaaaaa... 😀 😀 😀
tak pekny den... 😉 mna zacina boliet hlava... 😠

jul
19. okt 2007

booooooze,sak az taka dobra kucharka zasa nejsom 😠 😅

dalida
19. okt 2007

Dobry den, dievcence. Vcera som bola na HCG. Hladina bola nizka - spominala cosi o 7,9... Preplakala som celu noc a v podstate je mi blbo aj teraz. ☹ Poobede ideme k lekarovi pre ziadost... Odfaxujem to poisťovni, aby to mali co najskor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre