Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lumah
21. jan 2008

prepáčte, musela som odbehnuť.
ajka asi 2,5kg-možno tri.

lumah
21. jan 2008

musím končiť, ešte sa ozvem, pa.

ajka23
21. jan 2008

pipi, mozno si bola sexi... 😀 😀 😀

ajka23
21. jan 2008

pipi a co materska? pracujes na maximalnej? 😕

mixka
21. jan 2008

ja nechcem uz ziadny sneh... a poladovice sme sa vyhli, lebo sme neboli doma, ale v taliansku a tam ziadna nebola 😀

pipka
autor
21. jan 2008

no urcite ! v nocnej koseli a s ciapkou 😀

Ajus, no uz len v skolstve budem mat maximalnu 😀 😅 😀 , ak bude vsetko ok, tak robim do konca maja, potom dva tyzdne dovcu a potom mam oficialny nastup na MD.

ajka23
21. jan 2008

ale sa mozes pripoistit a vtedy to ide... 😉

ajka23
21. jan 2008

ja som myslela len v ciapke... 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
21. jan 2008

ako pripoistit? Ty si nejaka nadupana !To ja vobec neviem toto...sa budeme musiet stretnut asi 😀

pipka
autor
21. jan 2008

mala som okrem ciapky aj novy salik a rukavicky... 😀

ajka23
21. jan 2008

precitaj si snazilky, aktualnu stranu, tam mi to vysvetlili a teraz som mudra... 😵 😵 😵

ajka23
21. jan 2008

a viac nic? 😵 😵 😵

ajka23
21. jan 2008

a de ste? 😕
inac, na Markize bezi straaaasne optimisticky film, normalne cela ja... 😖 musim to prepnut... ☹ 😀

ajka23
21. jan 2008

pipi, studujes? 😕

mixka
21. jan 2008

aky film aji, o com 😕 ???

pipka
autor
21. jan 2008

myslis v vteme paragrafy? Sak som tam kukla, ale som z toho jelen 😒 to ja by som potrebovala, aby mi to niekto prichystal, prepocital a povedal, len mi to tu podpis 😀 😅 🙄 ja sa v tychto prehmatoch zakonov vobec neviem orientovat 🙄

ajka23
21. jan 2008

su tam dvaja aj s dietatom, je tam vela snehu, byvaju kdesi na samote, nemaju co jest, este aj poslednu muku im ukradol nejaky bezdomovce, lovec, zistila, ze je zase tehu, museli postrielat psov, aby mali co jest a najnovsie im zhorel dom, tak sa museli vydat na cestu... 😖 no cela ja... ☹

pipka
autor
21. jan 2008

aky film? 😕

ajka23
21. jan 2008

ja to mam ako pozadia, tak ani neviem, co pozeram, nepozeram... 😉
pipi, nastudovane? 😕

pipka
autor
21. jan 2008

jaaj, Mlcanie severu sa to vola, akurat to citam v programe 😉 som to uz kedysi videla na Hallmarku.

mixka
21. jan 2008

moje nervy... aji, nepozeraj take bludy...

ajka23
21. jan 2008

ved nepozeram... 😉
niekedy davali o takomto case Colomba, teraz je to o nicom... 😖

pipka
autor
21. jan 2008

jak na tie zakony kukam ajus, tak som z toho len vacsi a vasci debil 😅

ajka23
21. jan 2008

sak ked som to ja pochopila... 😀 😀 😀
musis byt pripoistena 270 dni pred porodom, vypocet mas na tej snazilkovskej teme... 😉 ak nestihnes tych 270 dni pred, tak sa to zacne potom preratavat tvoja materska, kedy budes mat tych 270 dni... 😉
pisem ako hoten toten, ale chapes nie? 😉

pipka
autor
21. jan 2008

no nieco som tam take citala, ale kde sa to mam pripoistit, v socialnej, ci zdravotnej?

ajka23
21. jan 2008

myslim, ze v zdravotnej, ale ved sa opytaj v snazilkach, tam su same mudre baby... 😉

pipka
autor
21. jan 2008

ved v snazilkach sme my teraz...kde sa to mam opytat? Snad v teme paragrafy, nie? 😕 😅 Ja som z toho debil uz 🙄

mixka
21. jan 2008

pipi, zeby tehu demncia 😀 ???

ajka23
21. jan 2008

pipi, ved snazilky 18... 😀 😀 😀

mixka
21. jan 2008

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre