Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
23. jan 2008

zajtra sa zase vazim,dufam,ze zas bude aspon kilko dole 😅
akurat chrumem mrkvu 🤐 a myslim na hranolky s tatarkou 😵 😔

mixka
23. jan 2008

mnaaam, hranolky by som si aj ja dala... nerob chute julis 😠 😀

jul
23. jan 2008

ja som cakala,ze napises fujky 😀

ninka1234
23. jan 2008

ahojte 😵

mixka
23. jan 2008

ahoj ninus 🙂

julis, preco by som na hranolky pisala fujky ??? ale ja mam velmi rada aj surovu mrkvicku, mnam 😵

jul
23. jan 2008

mixi,uz si skusala robit rozky vo vajicku? Nakrajas rozok na kolieska ako na jednohubky a obalis vo vaicku a opece,mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

jul
23. jan 2008

Ahoj ninka 😉

mixka
23. jan 2008

julis neskusala a pocijem to prvykrat 😕 ale zajtra to hned otestujem, muzik ma skusku kapely, nebude vecer doma 😉

ninka1234
23. jan 2008

aj ja mixi
jul chudnutie nerieš vahou pretože žena po pôrode ma už inu postavu ako pred ním

ninka1234
23. jan 2008

jul ja tak robim deťom rožky stále a je to super a niekedy ešte do vajíčka nastruham syr to je len dobrotka

ninka1234
23. jan 2008

jul prečo chodíš s malým na rehabilitáciu?

mixka
23. jan 2008

si mi julis podrazdila chutove bunky hranolkami... 😀 taaak by som si dala... 😀

lia
23. jan 2008

mnaaammm,nerobte mi chutky 😝 ja som dosla z cvicenia,citim sa vyyyborneee ,som celaaa stastnaaaaa 😵
aj ja tak robim rozky vo vajicku a robim aj so syrom,tak to je aka dobrota?? 😅 😝 🤐

juliššš,gratulujem k 2 kilam,superrrrr 😵 😵

mixka
23. jan 2008

jeeej lius, kde si bola cvicit ???

lia
23. jan 2008

ip 😉

lia
23. jan 2008

mixi kde si?? 😕

cukruska1920
23. jan 2008

Aj ja uz chcem miminko a stale nic....uz tomu aj prestavam verit...ze aj ja raz budem maminkou ☹

danka24
23. jan 2008

ahojte,tak lia ako ti ide znacenie?
cukruska hlavu hore musis mysliet pozitivne ... 😵

cukruska1920
23. jan 2008

danka...no sak to aj robim ale nie stale to ide

mixka
23. jan 2008

lius, tu som 🙂

danka24
23. jan 2008

ja viem cukruska ja tiez tuzim po babatku uz nech to je ale snazim sa mysliet pozitivne 😵
my sa snazime uz rok a po a este stale sa nam nepodarilo ale mozno bobo da ... 😉 a motyka vystreli 😀

mixka
23. jan 2008

otvarala som pracne ip 😠 😠 😠

cukruska1920
23. jan 2008

DANKA...aj ste boli u lekara ?

lia
23. jan 2008

ahojte 🙂
jeeejjj dani,uz mi to ide 🙂 ,ja som len nevedela vymazat tie blbosti,ale lolinka mi poradila 😵 som stastnaaaa

kde si bola mixi??

danka24
23. jan 2008

ja som bola ale vsetko poriadku nic mi nenasli .... 😀 a manzel este nebol lebo som povedala ze je este skoro 🙄
uvidime teraz je to nadejny cyklus celkom teplotka sa drzi 🙂

mixka
23. jan 2008

lius, tu som... kde by som bola 😀 len som bojovala s ip... porazi ma, ked mi to bob neoravi 😢

cukruska1920
23. jan 2008

ja som si tiez merala jeden cas ale potom ma to prestalo bavit lebo som mala kazdy den taku istu teplotu ..ale od pondelka som zacala merat znova a som zvedava ako to bude tentokrat

danka24
23. jan 2008

to je moja momentalna situacia
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... 😉
tak som zvedava rano a mna meranie celkom bavy vies musim sa snazit aj preto nieco robit ked chcem byt mamickou

a lia super tesim sa s tebou 😀

lia
23. jan 2008

aj ja som zvedava kedy mi stupne teplotka,celkom ma to bavi,ale robim to len tak zatial

mixi,porazilo by ma na tvojom mieste,ja som zabudla,ze s tym mas problem,napisala by som ti do mailu 😒

cukruska1920
23. jan 2008

dani..ako si tam dala ten graf ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre