Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
lia
24. jan 2008
myslela som si mixi 😃
mixka
24. jan 2008
poznas ho 😕 ???
lia
24. jan 2008
nejde mi zobrat prispevok ]-( aj tebe kape kon??
myslela som tuu dudvazsku 😃
lia
24. jan 2008
haloooooo
lia
24. jan 2008
neslo mi pridat prispevok,vzdy skapal kon ]-(
mixka
24. jan 2008
lius, aj mne to fcul blbne... ]-( jaj tak dudvazsku, ja ze jeho 😃 😃 😃
lia
24. jan 2008
jaaajjj ne jeho,ale dudvazsku 😃 😃 😃 hoten toten 😃
mixka
24. jan 2008
sa bavime jak sisiny... 😃 😃 😃 😃 😃
lia
24. jan 2008
to z toho konika sme sisiny 😃 😃 😃
mixka
24. jan 2008
lius 😃 😃 😃 😃 😃 ale co by sme robili bez konika... 😃 😃 😃 😃 😃 takto mame aspon jedna druhu a to je super x-) x-) x-) x-) x-)
lia
24. jan 2008
ved uz nikto okrem nas dvoch to tu nedrzi :-S
mixka
24. jan 2008
nooo... ja som tu veru skoro furt... ale aj pipi sem chodi, aj ajka sa snazi... a juliska a a ninuska pomenje, ked maju babtinka... ale lius, aj my budeme menej, ked budeme maminy 😉
lia
24. jan 2008
ja uz som pomenej,po prve nic nestiham ked zapnem kona a po druhe mi zase hrabe z neho |-| a neviem ako z toho,uz som rozmyslala,ze sa asi vyparim na cas
mixka
24. jan 2008
lius, to niejeee 😢
lia
24. jan 2008
nezvladam to uz mixi,revem kade chodim
mixka
24. jan 2008
liusik, to som netusila |-| je mi to hrozne hrozne luto |-| mozem ti nejak pomoct ???
ajka23
24. jan 2008
halooo,
nebudte smutne... 😞 😉
mixka
24. jan 2008
jeeej aji, co sa tebe nechce hajat =-) ???
ajka23
24. jan 2008
cakam na manzela, kedy sa vrati z hokeja, ale to bude az okolo pol noci... :-|
co ty nehajas? =-)
mixka
24. jan 2008
aji, ja som cakala na manzela, kym sa vrati zo skusky kapely... uz je doma a ulozil sa k telke v obyvacke... 😃
ajka23
24. jan 2008
aj tak sa da... 😃 😃 😃
ten moj dosiel z roboty tak, ze sa stihol len najest a pozriet poistovnu a hned isiel, takze som nestihla s nim poriesit plany, ake som mala... ]-( 😃 😃 😃
mixka
24. jan 2008
aji neva, ved aj zajtra je den... 😉 sme my inak obetave mangelky, ako cakame... 😃
ajka23
24. jan 2008
ja uz ale prestavam byt... ]-( ]-( ]-(
ale co narobim, ze? 😞 ineho si hladat nebudem... 😃 😃 😃
mixka
24. jan 2008
prestavas byt obetava mangelka =-) ??? ako sa to prejavuje ???
ajka23
24. jan 2008
pred pol nocou zaspavam... |-| 8-( 😃 😃 😃 a to by som ho mala cakat v neglize a s usmevom na tvari, nie?... 😃 😃 😃
mixka
24. jan 2008
aji... man vzdy lame okolo 21.00... ked je to hrozne, kaslem na neglize a idem spinkat... 😃
ajka23
24. jan 2008
mne minule vycital, ze ci sa divim, ze nema na mna chut, ked mam macikove pyzamo na sebe... 😞 ]-( ]-( ]-( sak ale ake je teple a pohodlne, lepsie ako skrabajuce cipky... ]-( 😉
mixka
24. jan 2008
aji, aj ja nosim macikove pohodlne a teple x-) a M mi tiez hovorieval, ze chce sexi zenu a nie dieta v posteli... ale uz si zvykol a chut ma... 😉 ale zase je fakt, ze ja mu obcas tu sexi zenu zahram 🙂
ajka23
24. jan 2008
ako to robis? =-) x-) x-) x-)
mixka
24. jan 2008
dam na seba sexi nocnu kosielku, taku cervenu, dlhu, lesklu.. no a potom idem hajat v macikovom pyzamku... a sme spokojni obaja 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli