Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
24. jan 2008

budem... 😠 😀
papapa a dobru aj tebe... 😉

lumah
25. jan 2008

dobré ránko kočky. 🙂

sandrika
25. jan 2008

dobré ránko lumah

lumah
25. jan 2008

sandrika dobrééé aj tebe. Ako sa cítiš maminka? 🙂

sandrika
25. jan 2008

Konečene dobre,ale ešťe donedávna mi bývala riadne zle....
Pozerám, že budeš mať rovno dve detičky ..gratulujem,určite si šťastná ako sa cítiš ty?

lumah
25. jan 2008

sandrika no mne nebývalo vobec zle, iba ak od hladu 🙂 . Cítim sa zatial velmi dobre, na večer už unavená a bruško ma tlačí smerom dole, ale ráno som zas čula a v pohode. Mne by stačilo jedno, ale ked su dve nevadí-tešíme sa obaja aj tak.

sandrika
25. jan 2008

No verím ti ja by som tiežnechcela obe naraz ,a le má to veľa pozitívm, budú si navzájom okrem súrodencov najlepšími kamarátmi, spolu sa budú hrať, spolu pôjdu do školy, budú si pomáhať a starať sa o seba. Bude to krásne.

lumah
25. jan 2008

sandrika moja mama mi povedala, že je to lepšie naraz, ona mala mňa a brata rok po roku a že je velmi zle, ked jedno už behá a druhé ti do toho začne plakať.

sandrika
25. jan 2008

lumah však práve všetko "zle" je vždy nan iečo dobré hlavné je že sú a sú zdravučké 😉

lumah
25. jan 2008

no veru, sa bojím trochu - musím absolvovať aj amniocentézu - dufam že bude všetko v poriadku.

sandrika
25. jan 2008

lumah budem ti držať palčeky , aby všetko dobre dopadlo, nebooj sa musíš myslieť pozitívne

lumah
25. jan 2008

sandrika to mi aj ten moj stále hovorí a hneva ked sa bojím, že znervoznujem deti. 😝

sandrika
25. jan 2008

lumah to chlapi asi nepochopia....že to len tak nejde..LUky tak krásne kopká 😉

lumah
25. jan 2008

sandrika aj ja chceeem aby už kopkaliiii. 😝

sandrika
25. jan 2008

no moja do 20 tt si ešťe počkáš Lukáško sa začal hýbať tak, že to cítila už aj maminka v16 tt no kopať ažv 21 tt

lumah
25. jan 2008

sandrika ja viem, ešte si pamätám, ked som čakala dceru, ja len tak, že už aby to bolo. 😎

mixka
25. jan 2008

ahojte bosorky, bre ranko 😵

lia
25. jan 2008

ahojte

mixka
25. jan 2008

ake mate dnes plany ??? mna hned rano nastval mangel... som rada, ze isiel do prace 😠 😠 😠

sandrika
25. jan 2008

lumah ani sa nenazdáš....
mixka dobré ráno...fuj mna začalo tak napínať z krému na ruky brrrrrrrr

lia
25. jan 2008

mixi,nam tu s niecim trieskaju,neviem co robia,takze ma vykopli z postele.a musim ist k tej krajcirke,co som nesla vcera.a do firmy potom.este si teraz pripravujem zeleninu na polievku,aby sme na zajtra mali cerstvy vyvarik 🙂
a ty co budes robkat??
ja sa musim dnes asi aj vystafirovat,no vobec sa mi nechce.

mixka
25. jan 2008

lius, mam nejaku robotu tu za pc a podvecer by sme sa mali s mangelom stretnut u svokry... ale asi ostanem doma, sa vyhovorim na migrenu 🙄

ahojky sandri 🙂

lia
25. jan 2008

na migrenu?? 😀 😀 😀
ja som vcera stretla svokru,tak ma chytila za ruku,ze som skoro zdochla,taku svalovicu mam vsade,skoro som sa tam poskladala 😅

mixka
25. jan 2008

lius 😀 😀 😀 nooo migrenu, klasicky zensky problem 😀 co mam svokre povedat, ze ma jej milacik nastval 😀 ???

lia
25. jan 2008

a co take spravil??

mixka
25. jan 2008

ma brata, ktory je, aky je... a mi vravi, ze aby som si davala pozor na to, co budem ich mame o nom vraviet a bla bla bla... a som kukala nanho jak puk, pretoze ja sa o nom nebavim s nikym, ani s jeho mamou... a on mi ide robit takuto prednasku ??? by som ho zabila... sa obcas divim, koho som si vzala 😠 😠 😠

lia
25. jan 2008

to su celi chlapi,taketo nalady mava aj moj,ale za 5 minut sa spamata a sa mi omluva,ma stastie 😀

mixka
25. jan 2008

ja to nechapem... ja inak nikdy nerozpravam o ludoch pred inymi... a ked sa o nich bavi, si vypocujem, prikyvnem prip sa nejak zatvarim a tym to hasne... takze vobec netusim, ako ho nieco taketo vobec napadlo... obcas mava taketo ulety...

lia
25. jan 2008

asi ma kramy mixi,urcite ho to mrzi. 😒

lia
25. jan 2008

musim uz ist,nelinka sa zobudza,beriem si ju na cely den 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre