Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
9. okt 2007

zabi,kedy sa zase dostanes k netu?

zabka132
9. okt 2007

jul, neboj sa, ze to nebudes vediet. V porodnici mi ukazali len jeden raz ako ho mam prebalovat....kupala mi ho tam sestricka a potom som doma ja spekulovala....ale ten cit mas v sebe. Nám kázali kupat kazdy druhy den, ale ja Filipka kupem kazdy den...lepsie mi spinka a strasne rad sa kupe. Uz sme mu musela kupit velku vanicku, lebo robil sme mali celu dlazku mokru...tak kopal v tej malej.

ninka1234
9. okt 2007

mne lekár ani termín nemenil aj keď je mala väčšia, vravel že sa budeme riadiť podľa poslednej ms že to je pre nich najhlavnejší termín tak uvidíme . v piatok idem do poradne tak uvidím koľko podrástla

jul
9. okt 2007

😀 😀 😀 jeeeej,to fakt? dufam,ze aj moj Riško sa bude rad kupkat,ale ja cakam ,ze bude urcite plno krikuuu 🙄

jul
9. okt 2007

ja idem do poradne zajtra,ale urcite ho merat nebude 😠 ,lebo na poradni mi kuka len krcok,som zvedava ci povolil jak minule o 0,5cm 😀 ,minule som mala 3,5cm.
ninka,dufam,ze Ty nebudes uz na 10cm otvorena 😀 😀 😀 😅

jul
9. okt 2007

zabi ako sa bali babo na zaciatku...na siroko...co ako po sebe ide? 😅

zabka132
9. okt 2007

ten moj, to je ozaj taky zabiak 😎 .
K netu sa dostanem asi zajtra. Svekruša ide na nocnu...cize o piatej autobusom. Tak asi pojdem pozriet ako dopadla pipka. Ale neviem to urcite.

ninka1234
9. okt 2007

jul to dúfam že nie to až pred pôrodom mala musí byť v brušku ešte minimálne tri týždne. Ináč obidvoch som šla rodiť rovno z poradne lebo keď ma pozrel tak som bola otvorená na 5 cm a to som nemala žiadne bolesti tie prišli až keď mi prepichli plodovu vodu a pri obidvoch som mala bolesti asi 15- 20 min a boli vonku 😀

jul
9. okt 2007

ninka...fakt????
to je super,aj ja chcem taky porod rychly 😅
ale pri mojom super stasti budem tlacit 30 hodin,ked nebudem mat ten cisarak 😖

zabka132
9. okt 2007

jul, ze 3,5 cm....to som nebola ani ked som sla na prijem. Sak to tak potom aj vyzeralo...auuu.
na siroko sa bali az do 4 mesiacov....da sa pamperska, potom jedna obycajna plienka zlozena trojmo a cez to postolky.

jul
9. okt 2007

zabi,to mam tak zatvoreny ten krcok...ako konzerva 😲

jul
9. okt 2007

zabi,ale to nemusi byt v tom cely den,ci hej? nemozem mu to davat napriklad len na noc?

ninka1234
9. okt 2007

ale nebudeš neboj sa všetko v živote je o psychike a aj pôrodu sa to týka ja keď som prišla na salu rodiť mladšieho tak som tam vošla s úsmevom na tvári a to som nemala ani podporu manžela lebo vtedy sa k pôrodom nechodilo ako teraz tak dúfam že teraz si to prežijeme pekne spolu a dôfam že budem mať taký pôrod ako pri chlapcoch

jul
9. okt 2007

moj nebude pri porode ked budem mat normalny porod,on je strasna cintlavka,urcite by sa zviezol pod stol a museli by ho ozivovat 😀

zabka132
9. okt 2007

ninka, no super.....mne dali vyvolavacku o 27.7. o 12:15....konktrakcie som mala kazdych 5 minut, ale len take slabe. Potom o 19:30 som sla na CTG, tam mi to nejako blbo pripla...tak to ani neukazalo, ze mam bolesti. Dalsie CTG mi robili o 22:00...to uz bolesti ukazalo....hned mi prepichli vodu...vtedy zacali tie ozajstne auu bolesti....a skoncili az o piatej rano...lebo od stvrtej do piatej ma sili. Ale za tri dni som uz sedela, tak ma pekne postopkal 😀

lia
9. okt 2007

ahoooojjjttteee,co mate nove??

ninka1234
9. okt 2007

to poznam aj mojej kamoške to manžel tvrdil cele tehotenstvo že on tam nejde lebo to nezvládne a nakoniec s ňou bol na sale od začiatku do konca

jul
9. okt 2007

zabi ,sedela si na nafukovacom kolese? 😀

ajooooj Liuššššššš,ziješšš????? 😉

jul
9. okt 2007

ninka,vazne? skusim sa s mojim ece o tom porozpravat,ale az ked budem na 100% vediet,ze nebude cisarak 😒

ninka1234
9. okt 2007

ahoj lia 😉
žabi mne dali vyvolavačku a ta mi vôbec nezabrala ja som nemala absolútne žiadne bolesti mne začali až keď mi prepichli plodovu vodu, takže keď som prišla rodiť druhého tak mi ani vyvolávačku nedavali ale rovno mi vraveli že maminka šup šup na stôl a prepichneme vodičku

zabka132
9. okt 2007

jul, musi to mat stale...ale priznam sa, ze prvy mesiac a pol som to poctivo dodrziavala...teraz ho necham cez den tak na hodinku rozbaleneho a aj v noci jedno spanie mu to nedavam.

lia
9. okt 2007

od nedele do pondelka som mala kamoskinho maleho,no baby,poviem vam,ze som mala dost a vcera som uz o pol osmej spala hotova.chrbat som mala uplne rozfrancovany.ja som sa strasne bala,ze sa mu nieco stane,tak som bola stale hore,aj v noci.a o 5:30 sme vstavali a museli sme sa hrat 😀 .ale on je taky zlatunky 😵 ,ja ho milujem 🙂

ninka1234
9. okt 2007

jul na kolese sedieť nemusíš stačí na jednom boku 😀

lia
9. okt 2007

zijem juliššš,chvalabohu.a co pipi,uz bola na teste??nic neviem 😅 .uz som tu pekne dlho nebola 😅

zabka132
9. okt 2007

jul, nie na kolese som nesedela. normalne na stolicke.
Na dnes koncim...idem po mna manzel....dnes kupil staro-nove auticko. Jeep Cherooke...tak som zvedava.
Zajtra sa pokusim prist....jul, daj vediet ako dopadla pipka.
ahojte a bru noc.

jul
9. okt 2007

to je strasne,chudaci babatka 😅
inak baby co ziju v UK,tak pisali,ze u nich to vobec neexistuje taketo balenie nasiroko,tam si aj po porode len 1 den a ides domov 😕

jul
9. okt 2007

Jeep Cherokee mal aj moj byvaly 😀 to zozralo okrem nafty aj travu pri ceste 😀

zabka132
9. okt 2007

jul, nie je to take hrozne...lebo je to len jedna plienka. Ale to je radosti, ked ho potom rozbalis....hlavne sa dobre vyprdi vtedy 😀 😀 😎 .
Uz fakt idem...pa 😉

jul
9. okt 2007

😀 😀 😀 😀 to bude sranda a smraduuuuuu 😝 😀

ninka1234
9. okt 2007

ahoj žabi
jul babetkám to nevadí ja som musela kubka baliť pol roka lebo nemal dobre vivinute jadierka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre