Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ajka23
21. okt 2007

haloo 😉

jul
21. okt 2007

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😲 😲 😲

jul
21. okt 2007

no co porabas? aji?
ja si varim liter caju,neco na mna leze 😒

ajka23
21. okt 2007

zo mna este nezlieza... 😀 😀 😀 pijem kavu, uz druhu 😒
a triedila som si veci, co som mala odlozene, zimne, tak som ich vytahovala a nemam to kam popchat, plne skrine... 😖

jul
21. okt 2007

aj ja sa na to chystam,len mi to nema kto dat dole z polic v satniku,mam to v krabicach 😒

jul
21. okt 2007

mne nejak kava nechuti v poslednom case,pijem bud kakao alebo horucu cokoladu som si nakupila 🙂

ajka23
21. okt 2007

to je dobry napad, narobila si mi chutky, len nemam cokoladu... 😢

jul
21. okt 2007

aji,ja som si kupila taku praskovu v sackoch ,take ako 3v1

ajka23
21. okt 2007

zajtra mas kontrolu? 😕

jul
21. okt 2007

zajtra budem behat po internych odd,ci ma niekto zobere na vysetrenie 😒 jak sa mi nechceeee 😝

ajka23
21. okt 2007

ja si najradsej robim sama, minule som si roztopila dve a s mlieckom a so slahackou, mala som sladko az za usami... 😀 😀 😀

jul
21. okt 2007

ja by som uz videla z toho sladkeho modre bodky 😀

ajka23
21. okt 2007

ako sa citis, hadam si ta tam nenechaju? 🙄 😕

jul
21. okt 2007

dufam,ze nie,brucho uz v pohode uz netvrdne a ked aj,tak len 2-3x za den,ked nieco robim.Vela lezim a to mi pomaha,uz mi neni ani na odpadnutie.

ajka23
21. okt 2007

vo stvrtok som behala po mileticke a velmi som vahala, ci si mam kupit gastany, ale boli strasne male, tak som ich nekupila a teraz si nadavam... 😠 😠 😠

ajka23
21. okt 2007

mam chut na nieco dobre, ale nemam doma ziadne zasoby... ☹

jul
21. okt 2007

ja rozmyslam,ze pojdem na mileticku a kupim si tam bundu nejaku velku za 500sk,ja nemam co nosit,dufam,ze sa v decembri natrepem do nejakeho svojho uzkeho kabatu 😅 ...ale asi nie,sak to budem mat este dlho take brucho,nie?

ajka23
21. okt 2007

kukni sa na veresovu, je jako prutik, aj ked boh vie, co so sebou robila... 😖

jul
21. okt 2007

my mame zase naopak plnu chladnicku a vela zasob,v piatok sme boli na velkom nakupe,vcera som vyvarala,a dnes sme boli v Metre a tam som tiez nieco pokupila,ale jedla som len bagetu co som si tam kupila a teraz dve jablka

ajka23
21. okt 2007

si sama doma? co robi Walto? 🙂

jul
21. okt 2007

hej hej,videla som ju,ved na nej ani nebolo vidno,ze by nieco pribrala 😠 ,neviem odkial nabrala tych 20 kil 🙄

ajka23
21. okt 2007

jablka mam aj ja, ale mam chut na nieco sladke, alebo co... 😀 si mi narobila chutky... 😠 😀

ajka23
21. okt 2007

mozno to len povedala, aby bola zaujimava... 😠

jul
21. okt 2007

hej som slamena,R musel ist do roboty,nemal kto robit,vsetky baby isli domov 😖 tak sa vynudzujem.Walto spinka,teraz sme boli chvilu vonku a je najedeny tak odpociva 🙂

jul
21. okt 2007

my sme mali vcera tiez chut na nieco sladke a dali sme si cini-minis s mliekom 😀
ja som chcela robit dnes aj kolac alebo babovku,ale pre koho,R pride az o 1 v noci

ajka23
21. okt 2007

prava idylka, co? 😀 u nas ema aj manzel spia, tak je tu velka zabava, hovori sa tomu skapal tu pes... 😒 😀

jul
21. okt 2007

spia spolu? 😀

ajka23
21. okt 2007

pre R v brusku... 😵 😵 😵

ajka23
21. okt 2007

ano, spia spolu, ona ma v posteli nahradila... 😠 😀

jul
21. okt 2007

😵 😵 😵 vidis na R-ko som nemyslela 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre