Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
22. okt 2007

aky si si pichla doping? 😅

ninka1234
22. okt 2007

dudu keď ja som taká istá, pre smietko aj po štyroch ale nie jul musíme vydržať kým prejdeme do 9 mesiaca a potom si už budeme loziť hoci aj po hlave. Dáme si to ako záväzok ok?

jul
22. okt 2007

😀 😀 😀 😀
len aby som este nakoniec neprenasala a neskakala po schodoch,aby uz R-ko isiel von 😅

ninka1234
22. okt 2007

ja som nikdy neprenášala, tak dúfam že ani teraz nebudem ja idem na týždeň v pondelok do poradne tak som zvedavá čo mi povie

jul
22. okt 2007

ja som zase zvedava co mi zajtra povie doktorka na internom 😲

jul
22. okt 2007

aj ti povie,ze kolko ma krcok?
moj mal zase 3,5cm....konzerva 😀

ninka1234
22. okt 2007

neviem či ma bude pozerať lebo to idem na pôrodnicu na prietoky

jul
22. okt 2007

aha 😲
ja som bola na prietokoch a ten doktor mi urobil aj merania hlavicky,bruska,stehennej kosti atd a povedal aj kolko R-ko vazi 😵 aj srdiecko pozeral....som bola spokojna,ale sak som tam sedela 2 hodiny v cakarni,tak zato! 😠 😀

ninka1234
22. okt 2007

no viem že ju tam odváži, pomeria, tak uvidím lebo idem k tomu lekárovi čo ma aj podšíval

jul
22. okt 2007

som straaaaasne zvedava,ze kolko Zojka vazi 😕

ninka1234
22. okt 2007

to som aj ja a strašne, lebo na močový mechur ma tlači statočne ja chodím na wecko v noci každu hodinu ide ma z toho poraziť

jul
22. okt 2007

ja zase uz chodim len 1x za noc 😎

ninka1234
22. okt 2007

tak to ti závidím, aj ja by som tak chcela aby som sa aspoň trošku vyspala

jul
22. okt 2007

jaaaj,robim si kavu pre zmenu,lebo pijem tie caje,uz mam toho dost,budem zas naliata jak sud a furt budm na wecko behat.A neviem ci si mam ist spravit nejake raajky,lebo ked sa na seba pozriem v zrkadle,tak mam dost aka som uz tucna 😔

ninka1234
22. okt 2007

jul ja som si teraz skušala nohavice ktoré som nosila pred tehu a hore vytiahnem len jedny tak neviem čo budem nosiť

jul
22. okt 2007

ja uz od 5-teho mesiaca neoblecem nic a uz ani svoje svetriky zimne,nosim dva svetre jak taka chudera 😅 a ked idem von,tak si musim dat R bundu.Mam bundu zimnu co nosim na lyzovacku,ale tu sa hanbim nosit 😝

ninka1234
22. okt 2007

jul ja tiež bundy nezapnem a ani kabat ja nosím len taky dlhy sveter s kožušinou a materske rifle tiež si pripadam jak chuderka ale už niejak vydržíme aj keď neviem čo budem nosiť potom

ninka1234
22. okt 2007

jul zase si mi zmizla do decembroviek?

jul
22. okt 2007

nieeeee,tu soooooooooooooooooooom 🙂

ninka1234
22. okt 2007

no veď preto 😉

jul
22. okt 2007

ja som sa utesovala,ze sak porodim a hned nahodim svoje veci.Mam 3 kabaty a to take vypasovane,ze ledva som sa vpratala do nich pred tehu 😅 a taku supernu bundu po kolena a tu som nezapla uz tusim v 3 mesiaci.Takze asi mi nezostava nic ine,iba ist na mileticku a kupit si nieco take slusnejsie a velkeeee za 500 korun od cinanov,ved to este budemem mat bruska,nie?
to sa mi za kolko scvrkne?

jul
22. okt 2007

ja budem asi este dlho nosit tehu rifle 😅 😖
a jedny teplaky oblecem,take pekne cervene adidasove,ale tam ma uz dost tlacia na bruchu 😝
ani sukne co mam dve na gumu uz neoblecem,nenatiahnem ich cez rit 😒 a to su na gumu,doki mi minule nadaval,lebo som tu gumu mala celu otlacenu na bruchu ☹

ninka1234
22. okt 2007

aj ja mám všetko take obtiahnute na telo a same bedrove gate 😔 a s tým scvrknutím je to u každého iné po tomášovi to bolo take 2- 3 mesiace a po jakubkovi som šla z pôrodnice ako modelka obliekla som všetky veci ale to som počas tehu pribrala len 8 kíl

jul
22. okt 2007

no ved to,ja uz mam +15,16 kil a to mam este do porodu daleko,ja uz ratam aj s tym,ze to bude +20.Budem rada ked za 3 mesiace schudnem a nahodim svoje veci,takze musim si kupit nejake veci zatial pre slona 😝

ninka1234
22. okt 2007

no jul 9 mesiacov nám to telíčko rástlo tak nemôžeme chcieť hneď aby sa po pôrode scvrklo aj keby som sa vôbec nepohnevala keby to tak bolo ale aj lekári ti povedia že telo sa dáva po tehotenstve do kopy niekedy aj jeden rok 😕

jul
22. okt 2007

ja chcem schudnut ako Vereska,za 90 dni 20 kil 😀 😀

ninka1234
22. okt 2007

to by som chcela aj ja asi jej napíšem ako to dokázala? 😀 😀 😀 😀
ináč už máš všetko pripravené, postieľku, kočiarik a zbalené veci

jul
22. okt 2007

ninka,nemam nic 😒
postielku mam uz davno zlozenu aj baldachyn na nej,ale to este budem davat dole a prat ,zehlit.Ani jednu vec nemam opranu,to sa chystam prat cez tie sviatky,tasku do porodky nemam zbalenu a kociarik este nemam,mam k nemu len vajicko a vanicku.Akurat bola svokra v piatok v Rakusku pozerat kolkko tam vyjde nas kocik,ale uz sa chystam kupit tento tyzden alebo na buduci 😵

ninka1234
22. okt 2007

tak ja už mám poprane všetko ja som to prala postupne vždy keď som niečo kúpila, ale postieľka ešte nestojí asi to urobíme cez víkend, ja som aj pri chlapcoch postavila postieľku na začiatku 9 mesiaca aby bolo všetko pripravené keby náhodou 😵

jul
22. okt 2007

takze mna keby teraz chytil porod,tak nemam ani nocnu koselu do porodky,akurat co som vcera spravila som si oprala zupan uz do porodnice a kupila k nemu take pekne ponozky,dufam,ze ich budem moct mat na porodnej sale,lebo mne by nohy zamrzli a potom odpadli 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre