Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

ninka1234
22. okt 2007

si taka ako ja ja tiež musím mať ponožky, mne to dovolili tak dúfam že aj teraz to tak bude, lebo máme nového primára a ten má ine metody ako ten stary a župan som si tiež vyprala len všera aj nočne košele ešte to musím prežehliť teda ja nie už mesiac mi chodí žehliť svokra aby som ja dlho nestála pri žehličke 😵

jul
22. okt 2007

ty sa mas 😠
skoda,ze ja mam mamu 30km daleko ☹ hned by som ju zapriahla do domacich prac a pomahania 😀

ninka1234
22. okt 2007

hmmmmmmmmm tak to je ozaj škoda. Aspoň teraz tie posledné týždne aspoň pre mňa je ta pomoc vítaná lebo niekedy si pripadám už strašne nemotorná

jul
22. okt 2007

aj ja,a furt sa na mne ten moj smeje,ze ako chodim a hovori mi gulicka 😠
uz fakt chodim ako obor ,ako Golem a tie nohy ked si vidim ako dve jelita 😝 😝 😝

ninka1234
22. okt 2007

aj aj mám opuchnuté nohy hlavne večer a ťažko sa mi obracia v noci a môj drahy ma volá lienočka

jul
22. okt 2007

hihi 😀 lepsie je lienocka ako gulicka 😠 😠
ja ked sa v noci obraciam na druhy bok,tak su vsetci hore aj moj aj pes,hned ho dzugnem,aby som sa poriadne odrazila,potom stonem jak stara zena 😅 No proste som jak taky parnik 😀

ninka1234
22. okt 2007

mali by si to vyskúšať všetci chlapi aspoň tie posledne mesiace aby vedeli ako nám je super

jul
22. okt 2007

ten moj sa ma furt vypytuje,ze aky je to pocit,ked maly kopka,to mi zavidi 😀 ,ale ked ma tak fajnovo kope do rebier,tak to je ina kava 😒

ninka1234
22. okt 2007

teba do rebier a ja mám pocit že mi stále krúti hlavičkou po močovom mechúry a strašne vystrkuje dupku asi chce po nej dostať 😀

jul
22. okt 2007

skoda,ze neviem identifikovat co prave vystrkuje,lebo take je to zlate 😵 a ked to chytim a pohladkam,tak sa hned stiahne moj zlaty 😵
vcera akurat v decembrovkach pisala jedna kočka,ze maly je zaveseny na rebrach a skace po mocovom mechuri 😀 😀 😀

ninka1234
22. okt 2007

a nevidela si na ultrazvuku že ako ti malý leží?

jul
22. okt 2007

nie nevidela,ja aj tak nikdy nic na tom normalnom usg nic nevidim,doki mi musi dopodrobna vysvetlovat kde co je 😖 ,len mi povie,ze je dole hlavickou a hotovo.

ninka1234
22. okt 2007

tak to je hlavne že je dole hlavičkou. jul idem si trošku ľahnúť lebo už mám z toho sedenia strpnutú riť ale potom sa ešte stavím kým príde domov drahý

jul
22. okt 2007

idem aj ja,uz mam zas tvrde brucho 😖
papapapapapapa

dudu
22. okt 2007

no co je holky...? co som vas odstrasila? to som nechcela.... ☹

lumah
22. okt 2007

jul to si pamätám, keď som čakala dcéru, som sa s nou hrala-dala som ruku na jednu stranu brucha a ona mi do nej žďuchla a potom zas na druhej strane 🙂Pritom som sa s nou rozprávala.🙂 Viem presne čo prežívaš, je to super pocit.🙂

dudu
22. okt 2007

ty kokso mne sa zasekol konik, a ja som si az do terza myslela ze vy neodpisujete, a vy ste tu zatial aj cely list pretocili, teraz vyzeram ako dindajko.... 😅 😅 😅 😅 😅

pipka
autor
22. okt 2007

halooo, konecne som sa sem dostala po vikende 😅
vidim, ze ste prebrali od vyvolenej, cez superstar az po tehupocity 😀

ja som bola dnes varovat babatko, bratrancovu 3 mesacnu dcerku, juuuuj, tak som sa vytesovala s tym kocikom 🙂 😅

pipka
autor
22. okt 2007

Vcera som sa sem uz nedostala, boli sme u svagrinky na obede a potom sme isli do divadla vecer....vraj aj kultury trosku treba 😵 ale bolo super, nemozem sa stazovat.
boli sme na lodi, ze Divadlo v podpalubi sa to vola, Ma to Hajdu a Luknar, a super predstavenie, a hlavne listky su tam za prijatelnu cenu, lebo co uz dnes za ne pytaju, to je nekrestansky drahe... 😠 ☹

dudu
22. okt 2007

ahoj, a nacom ste boli? aj my sme boli, ale v novom..?? 😅
volalo sa to a tak sa na mna nalepila
je to od toho autora co napisal aj chrobak v hlave...

dudu
22. okt 2007

trosku porobim a vratim sa o 5 min

pipka
autor
22. okt 2007

v novom narodnom? 😕
Jeej, my sme tam este neboli... 😒

My sme boli na Zhasněte lampiony, super to bolo, komedia s dramatickym podtextom, ale perfektne to bolo. Hrala tam ceska Taťána Vilhelmová a slovák Marián Miezga, obaja mladi a super boli, fakt odporucam... 😉

Dokedy si dnes v robotke? 😕

dudu
22. okt 2007

Do 16,30 ozaj mam otazku, nedala by si mi kondicky na nasom aute, ked budes mat cas?

pipka
autor
22. okt 2007

jasne, kludne, povedz si kedy a zajazdime si....saxistky 😀 😀 😀

ozaj, a ten Femoden sa ti podarilo vratit? 😕

dudu
22. okt 2007

nie.. ☹ 😠 lebo sa prelinal mesiac a to za uz naozaj ze-vraj neda. Keby to bolo vramci mesiaca tak by este zazmurili , ale takto nie, tak ti musim jedno platko vratit.
Ete, k tym kondickam, ja by som potrebovala keby si ma pronutila 😅 😕 , lebo ja ti asi sama nepoviem ja sa hrozne bojim 😖 , a este musim natankovat, lebo nemame ani kapicku benzinu naviac....

pipka
autor
22. okt 2007

aj ja musim dat mojmu papat, ten Vilko mu neda a neda.... 😠 😀 😀
Tak podla toho ako robis, ja sa prisposobim tebe, ja mam tento tyzden ranny, tak som doma uz o jednej, tak aj zajtra, len mi musis povedat, kde sa stretneme? Ale asi u vas pred domom. 😉

pipka
autor
22. okt 2007

ja mam v tyzdni take dni, ze som kazdy den okrem piatku sama doma aj do pol desiatej, tak skoro ako ty, tak si povedz den a miesto a ideme na to... 😉

dudu
22. okt 2007

a chcelo by sa ti dnes okolo 18.00 pred nasim domom?

pipka
autor
22. okt 2007

mozem, len musim ist natankovat 😅

tak plati, o siestej ta tam cakam 😉

dudu
22. okt 2007

joj, uz teraz mam strach.... 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre