Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

jul
23. okt 2007

mne staci karton kriedy potiahnutej zo skolky 😀

jul
23. okt 2007

inac co si mala ten bazovy dzusik minule,tak ten ja hrooooozne lubim

pipka
autor
23. okt 2007

mixik, my sme uz proficky 😀
tak juliska kriedu, liuska vinko a ...? Mixik ty si co objednas na stretko? 😕 😀

jul
23. okt 2007

liušššš,ty alkacka 😀

jul
23. okt 2007

a este pre Duduš Femoden 😅

lia
23. okt 2007

inak Nelinka sedi pri reznoch.aj walto tak zebre??ona svina sa postavi pred linku a kuka na linku,ked sa jej prihovoris,hned kukne na rezne,to znamena,ze jej mas dat rezen 😀 .
juliššš,na druhy den som sa ledva pohla,ale v pohode.nebolo mi zle,ani nic,stale som sa smiala,akurat ze mam dotrhany film,ale dnes mi hovorili,ze som bola zlata,ze som sa strasne dobre bavila.aj ked ja si to nepamatam.este som aj R.vynadala,ze sa mi nevenoval a netancoval a on ze a ty si kde bola??ved som s tebou pretancoval cely vecer 😀

pipka
autor
23. okt 2007

bazovy dzusik mame stale, takze kludne dojdi 😵 mame aj grepovy, pomarancovy a cierna ribezla, ochutenu a cistu mineralku, 1000 druhov cajikov a o alkohole ani nevravim....bereme uplatky 😀 😀 😀 😀

pipka
autor
23. okt 2007

lius, dobraaa si 😀 😀 😀 😀

lia
23. okt 2007

hihi 😀 ,nepila som od aprila,kedze som bola stale mimo provoz 😀 .ale nevypila som vela,neviem ci mi niekto nieco nenamiesal 😅 😀

mixka
23. okt 2007

baby, su aj vasi manzelia lenive svine ??? ten moj co kde doma polozi tam to necha a ja som uz z toho hotova... odkedy spolu zijeme nerobim nic ine, len za nim chodim a vsetko zbieram a vsetko mu cpem pod nos a uz nevladzem 😢

jul
23. okt 2007

liuššš,presne aj Walto tak hipnotizuje linku alebo ked my jeme,tak kuka na nas v kuse ani sa nepohne,ale ja mu nedam nic pazravemu 😠

😀 😀 😀 tak si si neurobila hanbu?

lia
23. okt 2007

ja uz som schrumala cely salat 😠 ,ja mam asi kyselinu 😖

pipka
autor
23. okt 2007

duduska uz skoncila s femodenom, uz picha 😉 zavislacka na decapeptyl momentalne 🙂

jul
23. okt 2007

mixi,ja uz nic nehovorim na to,srandu si z toho radsej robim,ked si da slipy na nocny stolik a ponozky na stol a jemu to vobec nevadi 😖

jul
23. okt 2007

liušš,ja mam potom pasomnicu 😀

pipka
autor
23. okt 2007

mixik, vitaj v klube 😀 😀 😀 toto som tu so slzami riesila v piatok....asi ine nezostava, len si zvyknut 😀 😀

lia
23. okt 2007

nie,neurobila 😀 .mala som nervy na niektorych ludi a ked odisli,hned som ukazala co vo mne je 😅
mixi:yyyeeeeessss,podobne.moj dosiel dnes domov a zacal si citat noviny.ten sa ma,cccc 😀 jak stary foter

lia
23. okt 2007

julišššš,vy ste dvojka 😀 😀 😀 😀 😀

mixka
23. okt 2007

ja si nechcem zvyknut... ja som si dnes tiez poplakala, ked mi zavolal doobeda, aby som sa pozrela na balkone do debny, ci tam mame plastove trubky na vodu a na balkone taky bordel, ze sa tam neda ani stupit... tak som ich ani nehladala a nechala ho, aby si kupil nove... a fcul frfle, ze som posadnuta poriadkom... ja ho asi zabijem 😢 😠

jul
23. okt 2007

co chces liušš,ma papučovu kulturu 😀

mixka
23. okt 2007

julis, umlat ho tymi vecami, mozno mu to potom dojde 😀

pipka
autor
23. okt 2007

a ked si nezvykneme, budeme sa len vadit, tak co je lepsie? 😅 ale niekedy vypenim aj ja. Dnes co sme boli u toho lekara,dojdem domov, skoro ma porazilo, na linke chlievik, pri posteli pyzamo na zemi, postel neustana, umyvadlo za....ne od pasty a na zachode sa cely den svietilo 😠 😅 tak som sa pustila do uklidu a uz to radsej nekomentujem 😉 😒

lia
23. okt 2007

aj ja mam take stavy,vcera ostal so mnou doma,ja som hned ked som sa zobudila zacala vysavat,tak radsej odprataval so mnou,cele mi to trvalo 2 aj pol hodky 😖

mixka
23. okt 2007

pipi, ale co sme sa narosili len na to, aby sme robili sluzky ??? ako to bude, ked budeme mat doma deti ??? budeme aluzit aj im ??? 😠 vrrr... asi zacnem byt zla... a ked som doma predniesla tuto uvahu, tak mi moj "milovany" povie, ze on nebude nutit deti upratovat... 😠

lia
23. okt 2007

pipi,toto je ako u nas,ked sa on rano umyva,on musi vsade prskat,ide ma slak trafit. 😖 .na zemi pri posteli vsetky veci co mal,na barovej stolicke tiez,ale to mu uz nahadzem do satnika na zem a necham to tak.ale vacsinou mu to upracem. 😖

pipka
autor
23. okt 2007

tak ich vsetkych budeme nutit my mixik 😠 😀 😀 aj muzov aj deti....inak to nevidim, odmietam zit v chlieve 😅 🙄

lia
23. okt 2007

noo,tak ja budem nutit deti upratovat.to uz by si nic ine nerobila,len sluzku a upratovacku.
pipi a co drabino hovoril??

pipka
autor
23. okt 2007

vidim, ze sa budeme mat o com vypravat na stretku 😀 😀 😀 len aby sme to stihli do rana.... 😀

mixka
23. okt 2007

ja tiez nenavidim neporiadok... len ci to vydrzime s nervami 😠 a fcul sa zavrel v izbe s pc 😀 asi ma lubi, ako ja jeho 😠 😀

pipka
autor
23. okt 2007

lius, navrhol mi prednison a hned KET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre