Ako byť trpezlivé na 2 //?

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk :-x
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉
lia
23. okt 2007
mixi 😃 😃 ,skoda ,ze aj my nemame v detskej nejaky gaucik,aj ja by som to mala ako truciaren 😃
mixka
23. okt 2007
juuuj pipi, je mi luto, ze to nevyslo |-|
mixka
23. okt 2007
lia, moj drahy ma pracovnu, ako "trucovnu"... 😃
pipkaautor
23. okt 2007
nic to mixik, bojujem dalej :-N 😉 raz to pride...
lia
23. okt 2007
tak uz beries prednison??a brali ti aj krv??mas uz nulu hcg??
pipkaautor
23. okt 2007
hcg mi kleslo uz minuly tyzden, tak kazal hned od dnes zacat a cakam na ms, cca niekedy okolo 12.11. a potom zacnem brat estrofem na sliznicu a pojdeme na KET 😉
mixka
23. okt 2007
drzim palce pipi, musi sa to podarit a vsetky raz budeme kocikovat 😉
mixka
23. okt 2007
pipi, to sa moze tak rychlo po sebe =-) ???
jul
23. okt 2007
pipi,tak naplanuj to stretko na rano na 6.00,aby sme stihli vsetko prebrat a tie domace videa kuknut 😃
pipkaautor
23. okt 2007
KET po ET sa moze, len medzi jednotlivymi cyklami IVF musi byt minimum 3-6 mes. pauza. Kvoli vajecnikom. Ale mne teraz nic stimulovat nebudu, takze mozme ist hned na to. 😉
jul
23. okt 2007
inak uz mam povysavanu spalnu :-p bebe
a musim ist s tym psiskom falosnym,aby mi nezacal vypiskovat pocas ordinacie :-S ]-(
pipkaautor
23. okt 2007
julis, mam si vziat dovolenku? 😃
mixka
23. okt 2007
a jo taaak... tak drzim silno palce, aby sa to podarilo a bola si kinderko 😉
mixka
23. okt 2007
pipi, tento tyzden si ako v skolke ??? inak, poslala som ten list a nic... ani obraz, ani zvuk... :-S
pipkaautor
23. okt 2007
tak dohodnite nejaky datum a ja sa prisposobim, niekedy nabuduci tyzden, alebo ten dalsi, to mam rannu 😉
Buduci asi nie, to je vsech svatych, to budeme rozbehane, ale ten dalsi by sa dalo, nie?
lia
23. okt 2007
aj tak tomu nechapem pipi ako mozes hned zase ist na ket.ale teeraz to uz vyjde 🙂 ,musi!!!
hned som vedela juliššššaaa ]-(
lia
23. okt 2007
dalo,dalo 🙂
mixka
23. okt 2007
teda jul, setri sa mamina :-S
pipkaautor
23. okt 2007
mixik na MU si poslala? =-) Do 30 dni sa musia zo zakona ozvat a odpovedat, to uz je tolko?
mixka
23. okt 2007
pipi, ja som to poslala mailom... tak asi preto, fnuk 😢
pipkaautor
23. okt 2007
lius, ja som sa opytala kedy by to pripadalo do uvahy a on, ze aj v dalsom cykle, ze nie je na co cakat 😉 tak uvidime...ci dojde ms tak ako ma. Ak ano, tak je vsetko ok a zacnem brat ten estrofem.
lia
23. okt 2007
tak super pipi 🙂
pipkaautor
23. okt 2007
mixi, najlepsie, ked to napises ako klasicku ziadost, das do obalky a odnesies k nim na podatelnu 😉
pipkaautor
23. okt 2007
babuliatka, musim vas opustit, idem sa rychlo sprchnut, nech som ready na zahradku a zajtra dohodneme termin a jedalny listok na stretko, jo? Teshiiiiim 😃
mixka
23. okt 2007
ok, tak to tento tyzden spravim... ale aj tak, keby mali volne miesto, asi by mi uz dali vediet... 😃
mixka
23. okt 2007
pa pa pipi 🙂 ja sa idem tiez prilepit k telke 😃
pipkaautor
23. okt 2007
mixi, okamzite asi volne nebude, to vzdy k septembru hladaju...miesto dochodkyn 😉
pipkaautor
23. okt 2007
juliska zase vysava? ]-( 😃
lia
23. okt 2007
nerob si starosti,ja si nejaku zeleninu donesiem 🙂 .idem sa aj ja venovat,uz sa drichmos prebral 🙂
pekny vecer vsetkym 🙂
pipkaautor
23. okt 2007
papapapapapapapapapapapa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli