Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

lia
23. okt 2007

mixi 😀 😀 ,skoda ,ze aj my nemame v detskej nejaky gaucik,aj ja by som to mala ako truciaren 😀

mixka
23. okt 2007

juuuj pipi, je mi luto, ze to nevyslo 😔

mixka
23. okt 2007

lia, moj drahy ma pracovnu, ako "trucovnu"... 😀

pipka
autor
23. okt 2007

nic to mixik, bojujem dalej 😅 😉 raz to pride...

lia
23. okt 2007

tak uz beries prednison??a brali ti aj krv??mas uz nulu hcg??

pipka
autor
23. okt 2007

hcg mi kleslo uz minuly tyzden, tak kazal hned od dnes zacat a cakam na ms, cca niekedy okolo 12.11. a potom zacnem brat estrofem na sliznicu a pojdeme na KET 😉

mixka
23. okt 2007

drzim palce pipi, musi sa to podarit a vsetky raz budeme kocikovat 😉

mixka
23. okt 2007

pipi, to sa moze tak rychlo po sebe 😕 ???

jul
23. okt 2007

pipi,tak naplanuj to stretko na rano na 6.00,aby sme stihli vsetko prebrat a tie domace videa kuknut 😀

pipka
autor
23. okt 2007

KET po ET sa moze, len medzi jednotlivymi cyklami IVF musi byt minimum 3-6 mes. pauza. Kvoli vajecnikom. Ale mne teraz nic stimulovat nebudu, takze mozme ist hned na to. 😉

jul
23. okt 2007

inak uz mam povysavanu spalnu 😝 bebe
a musim ist s tym psiskom falosnym,aby mi nezacal vypiskovat pocas ordinacie 😖 😠

pipka
autor
23. okt 2007

julis, mam si vziat dovolenku? 😀

mixka
23. okt 2007

a jo taaak... tak drzim silno palce, aby sa to podarilo a bola si kinderko 😉

mixka
23. okt 2007

pipi, tento tyzden si ako v skolke ??? inak, poslala som ten list a nic... ani obraz, ani zvuk... 😖

pipka
autor
23. okt 2007

tak dohodnite nejaky datum a ja sa prisposobim, niekedy nabuduci tyzden, alebo ten dalsi, to mam rannu 😉
Buduci asi nie, to je vsech svatych, to budeme rozbehane, ale ten dalsi by sa dalo, nie?

lia
23. okt 2007

aj tak tomu nechapem pipi ako mozes hned zase ist na ket.ale teeraz to uz vyjde 🙂 ,musi!!!
hned som vedela juliššššaaa 😠

lia
23. okt 2007

dalo,dalo 🙂

mixka
23. okt 2007

teda jul, setri sa mamina 😖

pipka
autor
23. okt 2007

mixik na MU si poslala? 😕 Do 30 dni sa musia zo zakona ozvat a odpovedat, to uz je tolko?

mixka
23. okt 2007

pipi, ja som to poslala mailom... tak asi preto, fnuk 😢

pipka
autor
23. okt 2007

lius, ja som sa opytala kedy by to pripadalo do uvahy a on, ze aj v dalsom cykle, ze nie je na co cakat 😉 tak uvidime...ci dojde ms tak ako ma. Ak ano, tak je vsetko ok a zacnem brat ten estrofem.

lia
23. okt 2007

tak super pipi 🙂

pipka
autor
23. okt 2007

mixi, najlepsie, ked to napises ako klasicku ziadost, das do obalky a odnesies k nim na podatelnu 😉

pipka
autor
23. okt 2007

babuliatka, musim vas opustit, idem sa rychlo sprchnut, nech som ready na zahradku a zajtra dohodneme termin a jedalny listok na stretko, jo? Teshiiiiim 😀

mixka
23. okt 2007

ok, tak to tento tyzden spravim... ale aj tak, keby mali volne miesto, asi by mi uz dali vediet... 😀

mixka
23. okt 2007

pa pa pipi 🙂 ja sa idem tiez prilepit k telke 😀

pipka
autor
23. okt 2007

mixi, okamzite asi volne nebude, to vzdy k septembru hladaju...miesto dochodkyn 😉

pipka
autor
23. okt 2007

juliska zase vysava? 😠 😀

lia
23. okt 2007

nerob si starosti,ja si nejaku zeleninu donesiem 🙂 .idem sa aj ja venovat,uz sa drichmos prebral 🙂
pekny vecer vsetkym 🙂

pipka
autor
23. okt 2007

papapapapapapapapapapapa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre