Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

pipka
autor
24. okt 2007

vivi idem, ale sak nie hned, este minimalne mesiac musim cakat 😉
ale ja tentokrat nepocitujem tie hormony tak ako pri IUI, asi som si uz zvykla 😀

akurat papat mi chuti straaaaasne.....ale to mne chutilo vzdy, takze to vobec nemusi byt z hormonov 😕 😀

jul
24. okt 2007

aj mne chuti papat 😵

pipka
autor
24. okt 2007

juliska, ale ty mas pravo papat za dvoch, ale ja este tehulka nie som a papam za troch 😀 😅 😀

pipka
autor
24. okt 2007

uz si domka z PK, ako bolo?

jul
24. okt 2007

mne chuti uz od narodenia 😀

boli sme len na otocku na poste a u svokra

pipka
autor
24. okt 2007

mne uz v brusku chutilo, len vtedy to statocne za mna dobiehala moja mamina, srotovala ako o zivot, najma kukuricu vraj 😀 😀 😀 ta mi chuti dodnes 😀

jul
24. okt 2007

aj mne chuti kukurica 😵 aj riškovi chuti,lebo ked si dam,tak sa mrvi od statia 😀

a kolko mamina pribrala ked si bola u nej v brusku?

jul
24. okt 2007

ja som si konecne teraz sadla,doteraz som robila,robila,robila...take prkotiny,ale furt neco.Konecne mam kavu a sedim a tukam.

mixka
24. okt 2007

baby, srajdicka spolu s teplotou je nahoda /teplota z nevyspatia v noci/ alebo crevna chripka a chce to dokiho 😕 ???

pipka
autor
24. okt 2007

so mnou tusim 11 kil,aj vsetko zhodila, ale pri braskovi vyse 20 a veru bojovala s tym 😅

pipka
autor
24. okt 2007

mixi, naordinuj najprv cajicky 😉 v krajnej nudzi zajtra zajdi k dokimu 😵

mixka
24. okt 2007

citim sa hrozne... 😢 najhorsie je, ze sa nemozem ani vody napit, lebo mam pocit, ze budem este aj blit... 🤐

jul
24. okt 2007

mixi,tak to ti teda nezavidim ☹

ja som mala asi pred mesiacom prehanky,ale aj s vracanim,nevedela som co skor 😅 ,ale teplotu som nastastie nemala,to by bol ako bonus 😒

pipka
autor
24. okt 2007

mixik, okamzite pepsicolu...ale len po malych lyzickach.

jul
24. okt 2007

pipi,pleco pepsi?

lia
24. okt 2007

ahojte,

pipi,nerob mi chutky ☹ .co si si kupila??

pipka
autor
24. okt 2007

pepsin ukludnuje zaludok a je najlepsi na zaludocne stavy. To mi odporucali aj po narkoze, vziat si zo sebou, keby mi bolo zle. Ale nesmie sa to prehanat, fakt len po malych lyzickach 😉 mam vyskusane

pipka
autor
24. okt 2007

juuuj liuska...vseeetko 😀 😅 skoro z kazdeho druhu 😉 🙄 😀

mixka
24. okt 2007

peeepsi 😕 ??? tak skusim a dam vediet...

pipka
autor
24. okt 2007

ale tie dobosky su fakt superne, ale aj puncaky a slovan kocku mam pred sebou...len uz fucim, musim si dat pauzu 😝 😝 😀

mixka
24. okt 2007

aj ja chem kolacik, najlepsie dobosku, ja slintam, ked to citam... ☹

pipka
autor
24. okt 2007

mixi, ale nie coca-colu, ta neobsahuje pepsin, musi to byt PEPSI 😉

lia
24. okt 2007

a tie gule si si nekupila??tie milujem 😝

pipka
autor
24. okt 2007

kupila, dve, uz som ich zbuchla 😀 😅

pipka
autor
24. okt 2007

chces vediet co som vsetko uz zjedla? Puncak, dobosku, laskonku, dve gule, kokosku a ovocny rez so zahradnou zmesou 😝 😝 😝 ale fucim jak lokomotiva 😒

mixka
24. okt 2007

ok, nakazem manzelovi pepsi 🙂
pipi a ty dnes nieco oslavujes, ze mas tooolko dobrot 😕 ???

lia
24. okt 2007

ktore??ja lubim tie bez coko polevy,mnnnaaaammm

mixka
24. okt 2007

pipi, aby si neskoncila, ako ja... 😒

pipka
autor
24. okt 2007

neoslavujem, ale liuska ma tu vcera tak namotala na zakusky, ze ked som dnes bola v terne, tak som nemohla odolat...a kedze najhorsie je ak ide nakupovat hladny clovek, tak to aj dopadlo... 🙄 🙄 🙄 a co to teraz vyhodim? 😀 Tak to postupne likvidujem 😀 😅 😀

jul
24. okt 2007

pipi,to si kolko toho uz pojedla? aj Vilimu si nieco nechala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre