Ako byť trpezlivé na 2 //?

pipka
8. okt 2007

Bambuľky, keďže som to sľúbila, tak musím sľub splniť : otvaram pre vas novu tehu temu a straaaasne vam vsetkym dakujem, za vsetko, co pre mna robite 🙂 cmuuuuk 🤐
ale este boj vyhraty nemame, este dva dni poprosim palceky drzat, nech hladinka stuuuuupa, kam sa len da 😉

mixka
24. okt 2007

tak nechaj aj vilkovi nieco... 😀

lia
24. okt 2007

tolko toho vies zjest??ja zjem jednu gulu a mam dost.aspon si to vsetko otestovala 😀 .aky je ten ovocny??to si mala miesto vecere?? 😀

lia
24. okt 2007

pipi 😀 ,aby si to nelikvidovala rychlo aj na wc-ku 😅

pipka
autor
24. okt 2007

Viliamko ma este plnu chladnicku...ved vam vravim, ze som to vykupila 😀 ale okrem toho som uz nic ine nezjedla a ani uz nebudem.... 🙄 😝

mixka
24. okt 2007

ja by som si dala jednu dobosku a jeden puncak a padla by som do postele a nevedela sa nadychnut 😀

jul
24. okt 2007

pipi,takze mas dnes zakuskovu dietu? 😀

pipka
autor
24. okt 2007

lius ten ovocny je super, dobry mokry, ja nemam rada, ked nazvu ovocnym nieco, kde su dve jahody a len zelatina na suchom ceste, ale tento bol fakt super 😉

lius, dufam, ze wecko pocka... 😒 😅

mixka
24. okt 2007

co uz, treba sa obcas aj utrhnut... mne sa niekedy stane, ze spraskam orieskovu milku na posedenie a potom mam straaasne vycitky svedomia... 😔 😀

jul
24. okt 2007

ja by som si dala tiez a k tomu kavicku 😢

pipka
autor
24. okt 2007

juliska...bodovu...co vidim, zbodnem 😀

mixka
24. okt 2007

ja kavu desne nerada... 😠

jul
24. okt 2007

no uz dost o tom 😢 😢 😢 😢

lia
24. okt 2007

aj ja mam chut na sladke,ale som jak slon ☹ .nemozem tolko zrat 😖 😠 .
ale uz zajtra nalozim aj ovocny 😉

pipka
autor
24. okt 2007

no vycitky mam aj ja, ale fakt je, ze taketo klasicke zakusky som od svadby nejedla a do Vianoc si dam pokoj, slubujem 😵 cestne pionierske 😀

jul
24. okt 2007

😀 😀 😀 mixi
ty furt nieco nelubis 😀

pipka
autor
24. okt 2007

ani ja nekavickujem, ale hrooozne mi kavicka voniiii 😵
ale čajičkujem denne 😉

jul
24. okt 2007

liuššš,uz prestan s tym,ze si jak slon,ved som videla tie fotky z dovolenky 😠 😠 😠 😠 😠 taka chuda som bola pred 10 rokmi 😔

jul
24. okt 2007

ja zase caj pijem len ked ma boli hrdlo 😅
inac stale len kavu alebo kakao 😝

pipka
autor
24. okt 2007

julis, svata pravda, chuda je jak sparatko, a do nej... 😠 😀 😀 😀

mixka
24. okt 2007

julis, ja kavu nelubim, cigarety, alkohol, ananas a hrozienka... inak lubim vsetko a najviac vas 😉

mixka
24. okt 2007

kakajko je moje, to ranjakujem kazdy den od dvoch rokov az dofcul 😉

jul
24. okt 2007

😀 😀 😀 😀

pipka
autor
24. okt 2007

mixik ananas nelubis? mnaaaam 😝 🙂 tak to ja zase hrooozne. Ja asi ani nemam vec co nelubim...okrem cigariet a alkoholu samozrejme, ale to sa do jedla nerata

lia
24. okt 2007

prestzante,fakt som jak slon.aj mama mi to dnes povedala,ale hned na to mi povedala,ze to mam preto,ze som bola dva krat tento rok tehu.a mi to nieco zanechalo 😒 .

jul
24. okt 2007

ja nelubim tucne maso 🙄

mixka
24. okt 2007

ja ananas vyslovene nenavidim a hrozienka detto... ked si predstavim, ako sa mi dostanu medzi zuby... no fuuuj... 😠

pipka
autor
24. okt 2007

kakavko aj ja mozem...v sobotu dostavam az do postielky 🙂 😵 🙂

jul
24. okt 2007

liušš,tak mama si ta pamata ako 40 kilovu a my ta pozname ako 45 kilovu 😠

mixka
24. okt 2007

sa maaas, to je ee... iba ked si ho tam sama odnesiem spolu s makovym roztekom a s maslom... 😖

pipka
autor
24. okt 2007

ja nelubim, ked stojim v dazdi na zastavke a nejaky debil ma autom ostrieka 😠 😅 ako dnes rano...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre