• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako byť trpezlivé na 2 //?

26. januára 2008 
dudus, tiez si myslim, ze kasli na psa, budes mat ovela krajsie starosti, nie to este chodit vencit psa... :confounded:
moja kamoska sa ide zbavit labradora, zadovazili si ho pred tym, ako zistila, ze je tehu, vo februari sa to narodilo a teraz sa ho chcu zbavit... :confounded:
chudak havo, je taky zlaty a vychovany, nechapem ich, ale co uz... :pensive:
10. okt 2007 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, tymto peknym nazvom vola moj manzel vsetkych vreckovych psov... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde zase ste? :cry: :cry: :cry:
10. okt 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, sak to tam lenka aj napisala, ze debka od debilneho pocasia :grinning: :grinning: :grinning:

inak moj nazor na havkov poznate, je teda v byte ee, ale kazdeho osobna vec :wink: neviem si predstavit, ze by mi tu olizoval alebo znicil nejake babatkovske vecicky :confounded: a o venceni v zime v dazdi ani nehovorim, na to som prilis velky lenivec :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: a spachtos....vstanem len kvoli babatku :wink:
10. okt 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajuska, sak tu som :wink: ale kde su ostatne? :confused:
10. okt 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ved taky mali peso nemoze zachlpatiet domasnost....? :fearful: a vie sa naucit na wecko ako macka, neviem no uvidime este....
10. okt 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, mna havino naucil milovat dazd a vietor a zimu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslim to vazne...
a nie som uz taka leniva, ako som bola, mozno som vdaka nemu zdravsia a nerastiem do sirky, ako moj manzel... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, s tymi plodnymi dnami to bol dobry napad, muzi niekedy potrebuju usmernit, a na to sme tu my zeny, aby sme im ukazali cestu :slight_smile:

dudus, ahoj, chcete psika? co na to manzelik?

pipi, na karty sa uz velmi tesim, dufam ze si na nas mata vyhradi dostatok priestoru a povie nam same krasne veci :wink: :wink: :wink:
chcela som napisat maly :grinning:
dudus, sak ja ti mozem pozicat nasu potvoru, rychlo zmenis nazor na hava... :grinning: :grinning: :grinning:
inhalujem tu travu, normalne mi to voni... :grinning: :grinning: :grinning: ale psssssst...
10. okt 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka, myslis naozajstnu travu?
10. okt 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomik nepovedal ze nie.... ale ved to je len v stadiu myslenia.....ale aspon by som nebola cely tyzden sama :frowning2:
10. okt 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, macku som mala doma, ten macaci zachod tak smrdi, ze az... :confounded: normalne nechapem ludi, co maju macku v byte... :unamused: my sme ho potom naucili, ze ked mu treba, tak sa vypytal von, normalne ako pes, len nestekal, ale mnaukal... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi, no neviem, ktoru myslis naozajstnu... :grinning: :grinning: :grinning: aj tato bola zelena, kedysi... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudus,vivi, vestice by mali hovorit len krasne veci, tie zle by si mali nechat pre seba, nie? :wink:

ajus, keby som dovliekla domov psa, tak ma vilko vyhodi aj s nim :grinning: :grinning: :grinning: ale ja ho tiez nestem, tak v tomto sme vynimocne za jedno. hlavne by ma to obmedzovalo, ked chces niekde ist. Vzdy musis niekoho zabezpecit, kto ti to postrazi, a nasi tiez psov nemusia, takze u nas je to jasne :sweat_smile:
10. okt 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ktora dojde prat, nik nic? :confused: :confused: :confused: zaplatim... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dufam, ze poobede aj Liuska nakukne :wink:
10. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase nie som vzdy sama a nemyslim na blbosti, rozptyluje ma... :wink: a vie sa pekne pritulit a hreje...a vonia... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, dones to ku mne, hodim ti to do pracky :grinning: :dizzy_face: :slight_smile:
10. okt 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudus, tak budes chodit ku mne, aby ti nebolo smutno :grinning: ja ta vyvencim :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka? a vieme presny datum u mati? lebo neviem ci bude mat chut nam nieco hovorit z kariet, ani minuly rok velmi nechcela :frowning2: :angry:
10. okt 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy idete k vestici? :confused: :confused: :confused:
10. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dudus, dnes som u nej bola a slubila ze ano :wink: Bude to 31.10. cca o 18.00, na druhy den je volno, vsetkych svatych :wink: tak sa aj vyhajame
10. okt 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala na nu tiez par otazok... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozes dojst aj ty ajuska na nasu Halloween party, ale musis mat masku a cenu do tomboly :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi,to nenie ono ja chcem byt doma, a hladkat zive stvorenie, lebo ked aj je tomik doma tak sedi za pc a ja som zase len cela pre seba, tak som si povedala, ze malucky zalatucky civavak alebo ona...? to bude to co mi chyba.

Ajus prat nepridem, ale :wink: ak si nakupis v hyperke od zajtra do 6.11 nieco ako ariel,lenor,pampers......, tak mozes vyhrat prackuuuuuuuuuuuuuuu....
10. okt 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt aj ziva ta cena? :grinning: :grinning: :grinning: neviem sa rozhodnut, ci pes alebo manzel... :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajus, ja som minuly rok dala do tomboly Vilka :grinning: ale len fotku, a vyhral ho moj brat :grinning: :grinning: :grinning: teraz mu visi v obyvacke :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo otca? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie, pozeram, ze robim vtedy... :cry: :cry: :cry:
10. okt 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dudus, tak asi si pojdem nieco kupit, hoci, ak by som mala do vtedy cakat na pracku, tak si to hodim... :confounded: neviem si predstavit prat v rukach postelne pradlo... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok